61. Konkurs Piosenki Eurowizji 2016

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Aro »

Nie wchodzi sie do tej samej rzeki dwa razy. Tak to jedynie podsumuję.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: dorota »

niech ona jedzie albo nie, ale niech się wreszcie zdecyduje ... :roll:

a póki co mamy pier**** o Szopenie zamiast płyty :beczy:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 61. Konkurs Pioseki Eurowizji

Post autor: Piter »

Dobi pisze:
Niech startuje w eliminacjach. Niech przegra z debiutantem i niech w końcu jej wizerunek "wielkiej gwiazdy" padnie. Chociaż domyślam się, że jej stawkom za zamknięte koncerty to nie zagrozi :]
A kto powiedział że musi brać udział w eliminacjach?
kamilbb
Sit down
Sit down
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: kamilbb »

Rzeka nigdy nie jest ta sama! Edyta jedź, miejsce nie ważne, ważne jest przypomnienie się zagranicznej publiczności :D
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: adaś »

http://www.gala.pl/newsy/edyta-gorniak- ... izji-25996
Czyżby gwiazda nie potrafiła odpuścić sobie porażki sprzed lat ?
:boshe:
alicjaanna
Make it happen
Make it happen
Posty: 118
Rejestracja: 18 mar 2014, 8:34
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Kielce

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: alicjaanna »

Po głębszym zastanowieniu, jestem za występem Edyty na Eurowizji, nie trzeba kurczowo trzymać się dawnych osiągnięć, trzeba walczyć o nowe. Kto stoi w miejscu ten się cofa. Natomiast sam udział w eliminacjach krajowych to będzie bardzo złe posuniecie. Nie można i nie powinno się konkurować z piosenkarzami będącymi w innym miejscu kariery. Ponieważ, gdy przegra z Edytą np. Szpak to dla niego i tak będzie wszystko na plus, bo przegrał z sama Edytą. Natomiast, jeżeli :edi: przegra to będzie porażka. Ba, żeby tylko porażka, może to służyć promocji tej osoby kosztem Edyty. Będą pisać gazety, że jest dużo lepszy nawet od Edyty z 1994r, bo wygrał z nią. Oczywiście, że głupoty ale dużo ludzi może w to uwierzyć. Ludzie nie głosują na faktycznie dobrą piosenką i wykonanie, tylko kogo lubią. Tak więc wynik, może być bardzo niekorzystny i dlatego udział w eliminacjach jest bardzo ryzykowny.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: karen »

No w przypadku Edzi to będzie akurat krok w tył...
"Ale to już było i nie wróci więcej"... na jaką cholerę jej ta Eurowizja?
Zamiast skupic się na płycie, na promocji na koncertach to znów pitolenie jechać czy nie jechać... Nudne się to już robi, zapewne nie pojedzie i za rok, dwa znów będzie to samo...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: DeathlySilence »

MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: MacLean »

alicjaanna pisze: Natomiast sam udział w eliminacjach krajowych to będzie bardzo złe posuniecie. Nie można i nie powinno się konkurować z piosenkarzami będącymi w innym miejscu kariery. Ponieważ, gdy przegra z Edytą np. Szpak to dla niego i tak będzie wszystko na plus, bo przegrał z sama Edytą. Natomiast, jeżeli :edi: przegra to będzie porażka. Ba, żeby tylko porażka, może to służyć promocji tej osoby kosztem Edyty.
Jakby to miała być jej pierwsza przegrana z nieumywającym się do niej produktem...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Michel pisze:endeven jestem zaskoczony, ze popierasz jej udział w tym kiczowatym festiwalu....
Juz samo podejmowanie próby wzięcia udziału, przez edyte na Eurowizji jest tak żenujące, że aż dosteję wypieków. tyle w temacie
Nic nie może być bardziej żenujące od wzięcia udziału w Tańcu z gwiazdami. :zgwinta:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

spot_me pisze:
endeven pisze: Jej legendzie nic nie grozi.
Jak to nic nie grozi? W dziale o Eurowizji wlasnie napisalem jak wiele moze stracic. Legenda moze sie obrocic w smiech i kpine. Mozliwa jest powtorka z Korei. Upadek debiutanta nikogo by nie obszedl, upadek Divy moze sprawic ze ja zniszczy polska prasa i ten sam sort Polakow ktorzy do dzis jada po niej za hymn. Czy ona jest wystarczajaco silna na taka ewentualnosc?
A co jeśli będzie reprezentować inny kraj? Czy to by jej Polska wybaczyla?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: ray »

Edyta ma powody do zadowolenia. Napisała jedno zdanie na Facebooku, dorzuciła do tego logo ESC i nie dość, że pod postem jest teraz ponad 330 komentarzy, nie dość, że pojawiło się już kilka artykułów typu: "Górniak chce jechać na Eurowizję? Jest intrygujący wpis gwiazdy!", to jeszcze na forum (i to równolegle w dwóch tematach) rozwinęła się dyskusja pt. "Powinna jechać czy nie powinna? Oto jest pytanie". Chciała, by było o niej głośno, i osiągnęła swój cel. A konkretów jak zwykle brak. :-)
Szanse, że Edyta wygrałaby krajowe eliminacje 5 marca są bardzo niewielkie, ponieważ dotychczas w przeróżnych plebiscytach, w których o wyniku decydowali widzowie czy czytelnicy, Edyta niemal zawsze przegrywała (Opole 2006 - Premiery, Opole 2007 - Superjedynki, Telekamery 2008, "Taniec z gwiazdami", VivaComet, Telekamery 2015 i kilka razy plebiscyt "Viva!Najpiękniejsi"). Nie sądzę, że teraz byłoby inaczej. Edyta jest po prostu nielubiana przez polskie społeczeństwo i tyle. Nie życzę jej przegranej, ale patrzę realnie. Nie byłoby fajnie, gdyby znowu - jak w Opolu w 2006 - była druga, tuż za Dodą, albo gdyby przegrała z którymś z uczestników TVOP. Ale z drugiej strony, może jest jej potrzebny taki wstrząs - może jak zobaczy, że mimo że na Facebooku większość namawiała: "Jedź! Jedź! Tylko Ty możesz wygrać, nasza kochana Edytko!", a w rzeczywistości przegra z debiutantem, to trochę zejdzie na ziemię i zacznie się zastanawiać, jakie były tego powody - czy przypadkiem nie dziesiątki jej niespełnionych obietnic i to, że przez ostatnich 10 lat, zamiast nagrywać płyty i koncertować, ciągle występowała w talent show.
Myślę, że bardzo duże szanse ma Szpak. Po pierwsze, ostatnio wygrał "SuperPremiery" w Opolu, po drugie, będzie się pewnie o nim mówiło jako o "polskiej odpowiedzi na Conchitę".
A czy ewentualne 15. czy 20. miejsce Edyty podczas finału zaszkodziłoby jej legendzie? Drugiego miejsca sprzed 22 lat nikt i nic jej nie odbierze, to fakt. Faktem jest również to, że na Eurowizję pojechały też takie gwiazdy jak Patricia Kaas, Bonnie Tyler czy Ałła Pugaczowa, przegrały i nic wielkiego się nie stało. Ale w Polsce mamy przykład Ich Troje. Oni jak dotąd jako jedyni pojechali dwa razy i im ta druga próba podboju Eurowizji zaszkodziła. Dlaczego więc z Edytą miałoby być inaczej?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: endeven »

Naprawdę myślisz, że Ich Troje zaszkodziła porażka na ich drugiej eurowizji?? Ten zespół miał już swoje problemy wcześniej. Zawsze należał też do grona wykonawców kuriozalnych i nieszanowanych, nawet w czasach szczytu swoejj komercyjnej popularności. Uważam, że to kiepski przykład. Zostanę przy Patrii Kaas :)
Fakt, że Edyta raczej nie wygrywała w plebiscytach, mniej więcej od ery EKG. Może ciut wcześniej. Niewielkie ma to znaczenie współcześnie, ale warto przypomnieć, że na początku kariery wygrywała wszystko :) Nie jest wykluczone, że duch pierwszej eurowizji uskrzydliłby wynik Edyty w ewentualnych preselekacjach. dodam, że bardziej odpowiadałby mi wariant, że Edyta zostałą wybrana przez komisję, niż start w preselekcjach. zobaczymy, czy znów tylko podpuszcza, czy kryją sie za tym wszystkim poważne zamiary i jakis plan.
ps. komentarzy juz ponad 400.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 61. Konkurs Piosenki Eurowizji

Post autor: Piter »

Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Kopaneek pisze: Nic nie może być bardziej żenujące od wzięcia udziału w Tańcu z gwiazdami. :zgwinta:
Może. Ranking gwiazd.
Piter pisze: A co jeśli będzie reprezentować inny kraj? Czy to by jej Polska wybaczyla?
Byłby z tym większy problem, niż z odległym miejscem w konkursie pod polską egidą ;)
Aro pisze:Nie wchodzi sie do tej samej rzeki dwa razy. Tak to jedynie podsumuję.
Mulder i Scully jakoś weszli. nieźle sobie radzą :)
ODPOWIEDZ