62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: dorota »

O co chodzi z Rosją i eurowizja? Dlaczego wycofała się ?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: Piter »

Bo ich reprezentantka ma zakaz wjazdu na teren Ukrainy po tym jak wsparła aneksje Krymu. Źle że w ten konkurs miesza się polityka.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: niuto »

Tylko, że ten zakaz reprezentantkę Rosji obowiązywał już od dawna. Mimo to Rosja z rozmysłem ją chciała wysłać. Co więcej proponowano Rosji zmianę reprezentanta, na takiego, który nie widnieje na ukraińskiej czarnej liście, albo transmisję występu Julii przez telebimy. Obie propozycje przez Rosję odrzucone. Od razu widać, że chodziło nie udział w Eurowizji, a o prowokację i uderzenie w wizerunek Ukrainy: boją się niepełnosprawnej...
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: dorota »

niuto pisze: Od razu widać, że chodziło nie udział w Eurowizji, a o prowokację i uderzenie w wizerunek Ukrainy: boją się niepełnosprawnej...

jakiej niepełnosprawnej? kogo?

a piosenka Rosji mocna i słaba?

sorki za głupie pytania, ale ja zakopana w pieluchach i nie wiem, co się dzieje na świecie ...
:lol3: :lol: :hellobaby:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: Piter »

Dziewczyna porusza się na wózku. Na Yt znajdziesz klip. Wystarczy wpisać : Esc 2017 russia.

Piosenka moim zdaniem słaba.
Chyba w żadnym kraju nie ma wymogu sprawdzenia czy wykonawca jest na czarnej liście danego kraju.
Zrobiliby wyjątek, wpuscili kuternoge i kłopotu by nie było.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: MacLean »

Co by to było, gdyby w Polsce podobnie potraktowano fanów Bandery :lol3: :hellobaby:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: niuto »

Chyba w żadnym kraju nie ma wymogu sprawdzenia czy wykonawca jest na czarnej liście danego kraju.
Zrobiliby wyjątek, wpuscili kuternoge i kłopotu by nie było.
Mimo wszystko jest to niecodzienna sytuacja i od razu były ostrzeżenia, że Julia nie wjedzie. Kurcze, przecież Ukrainie zabrano kawał ziemi i toczy się z nią wojnę, a oni nie mają prawa nie wpuścić do kraju ludzi otwarcie popierających aneksję Krymu? Trochę za daleko idzie ta poprawność polityczna...
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: karen »

Tymczasem propozycja faworyta przekroczyła właśnie 100.000.000 wyświetleń na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=-OnRxfhbHB4
No szczerze sie zdziwie jesli on nie wygra.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: Wojtuś »

Mi się ta piosenka w ogóle nie podoba i mam nadzieję, że nie wygra choć zapewne będzie w top 3.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: addar »

disco italia a fee !!
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: addar »

https://www.youtube.com/watch?v=QSbzfpiewmY

biała sukienka <3 jak Diva, wow robi wrazenie :edi:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: keraj »

Kasia jest fenonenalna!!

Chociaż zakłady bukmacherskie póki co nie typują nas jako tych awansujących do finału to uważam, że w tym roku będziemy baaaaaarodzo wysoko. Kasia wokalnie jest najlepsza spośród wszystkich uczestników, wygląda jak milion dolców, do tego te baaaaardzo oryginalne wizualizacje i pełen profesjonalizm na scenie. Jury w tym roku z pewnością nas doceni. Mam nadzieję, że widzowie też nie zawiodą.
Obstawiam TOP5 w finale <3
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dla mnie Flashlight to nasza najlepsza propozycja w historii.
prof
Sit down
Sit down
Posty: 51
Rejestracja: 04 mar 2016, 22:04
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: When U come back to me
Lokalizacja: Poznań

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: prof »

Włożyła Kaśka kawał serducha w tą kompozycję, wygląda genialnie, wokalnie jest świetnie (poprawiła niedociągnięcia z preselekcji). Podchodziłem sceptycznie, ale naprawdę jest bardzo dobrze. Wygrać, to my raczej nie wygramy, ale o finał i miejsce w top 10 jestem spokojny. :d
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: ray »

prof pisze:o finał i miejsce w top 10 jestem spokojny.
Niestety, obawiam się, że aż tak dobrze nie będzie.
Kasia Moś sprawia wrażenie bardzo fajnej dziewczyny, wydaje mi się, że jest mądra (zgodziła się na zdjęcia dla "Playboya" pod warunkiem, że w sesji będą jej towarzyszyły psy ze schroniska - chciała w ten sposób zachęcić do adopcji czworonogów), a jej Flashlight jest miłą dla ucha piosenką (choć Addiction było, według mnie, lepsze - bo bardziej oryginalne).
Tylko... W porównaniu z innymi zakwalifikowanymi piosenkami Flashlight ma mało wyświetleń na YouTube, podobnie jest na Spotify, spośród najważniejszych polskich rozgłośni tylko Jedynka od czasu do czasu puszcza ten kawałek... Dodatkowo myślę, że dla Polonii Kasia Moś niestety nie jest tak wyrazista jak Szpak czy Donatan... :(
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: 62. Konkurs Piosenki Eurowizji 2017

Post autor: Michael »

prof pisze:raczej nie wygramy, ale o finał i miejsce w top 10 jestem spokojny.
Raczej nie ma szans na Top 10 finału. W typowaniach bukmacherów Flashlight znajduje się dopiero na 19 pozycji. W przypadku Michała Szpaka, bukmacherzy pomylili się o 8 pozycji (w typowaniach 16, w finale 8 ). Spodziewam się wejścia Kasi Moś do finału, a w finale miejsca w przedziale 11-15.
Btw., ciekawe, co się stało w TVP(iS), że pierwszy raz od kilku lat polski reprezentant ma na Eurowizji profesjonalne wizualizacje, w dodatku jedne z lepszych spośród tegorocznych uczestników :o
keraj pisze:Chociaż zakłady bukmacherskie póki co nie typują nas jako tych awansujących do finału to uważam, że w tym roku będziemy baaaaaarodzo wysoko.
Zakłady bukmacherskie w przypadku Polski są w tym roku nielogiczne. W zakładach na zwycięzcę tegorocznej Eurowizji, Kasia Moś zajmuje 19 pozycję, co teoretycznie daje nam miejsce w finale, w którym bierze udział 25 państw), natomiast w zakładach na kraje, które awansują do finału z pierwszego półfinału, Polska znajduje się na 12 pozycji, a więc niepremiowanej awansem.

W opozycji do bukmacherów pozostają dziennikarze i fani Eurowizji z popularnych blogów eurowizyjnych. Przedstawiciele wiwiblogs i esckaz twierdzą, że Kasia Moś jest pewniakiem do awansu do finału a w finale zajmie miejsce w Top 10.
Jak będzie naprawdę, przekonamy się już we wtorek, 9 maja :B.
keraj pisze:Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dla mnie Flashlight to nasza najlepsza propozycja w historii.
Diva :edi: Ci tego nie wybaczy! :PP

Poniżej cały występ Kasi Moś z drugiej próby:
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=UbmG3-d7asU

Dodano po 6 minutach 57 sekundach:
karen pisze:Tymczasem propozycja faworyta przekroczyła właśnie 100.000.000 wyświetleń na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=-OnRxfhbHB4
No szczerze sie zdziwie jesli on nie wygra.
Na pewno nie wygra. Myślę, że jury go zdegraduje. Choć nie zdziwię się, jeśli w televotingu będzie w Top 3.

Dodano po 19 godzinach 51 minutach 15 sekundach:
Ktoś podsumował typowania internautów i wychodzi na to, że Kasia Moś powinna zakwalifikować się do finału.

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=Lefa4YoVx7M
ODPOWIEDZ