Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skyfury
Sit down
Sit down
Posty: 84
Rejestracja: 26 lis 2017, 13:58
Ulubiona piosenka: Kolorowy Wiatr
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Skyfury »

Info po dzisiejszym spotkaniu organizacyjnym:
Agnieszka Hyży pisze:Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do inicjatywy #artyściprzeciwnienawiści, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem,
na gorąco chcielibyśmy przekazać Wam najświeższe informacje.

Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów.

Spotkanie na jednej scenie kilkudziesięciu artystów jest ogromnym przedsięwzięciem logistycznym i organizacyjnym ale także finansowym. Chcemy jednak podkreślić, że wydarzenie będzie miało charakter charytatywny i robimy wszystko, by jak najwięcej rzeczy załatwić bez nakładów finansowych.

Zwróciło się wiele osób, które zaoferowały swoją pomoc i wsparcie. Niemniej jednak wciąż potrzebne są środki finansowe,dlatego prosimy firmy, instytucje i ludzi dobrej woli o wsparcie.
Nad kształtem koncertu pracują fantastyczni ludzie, doświadczone ekipy, które na co dzień tworzą największe wydarzenia w kraju.
Opiekę artystyczną i reżyserską objął Bolesław Pawica.
Idea koncertu i spotkania jest inicjatywą wszystkich artystów.

Bardzo prosimy media o rzetelne i pozytywne przekazy dotyczące naszej akcji. Osobą, która rzuciła pierwsze hasło dotyczące inicjatywy i koncertu była Doda, ale pragniemy podkreślić, że w ciągu kilku chwil ponad stu artystów włączyło się w jego organizację. Wszyscy razem, bez podziałów, na jednej scenie chcą mówić i zaśpiewać jednym głosem.

Artyści zaangażowani w tę inicjatywę są otwarci na współpracę z mediami, dlatego zwracamy się do wszystkich stacji telewizyjnych o możliwość podjęcia współpracy, transmisji i promocji akcji.
Tylko wspólny przekaz może zrealizować marzenia i idee, które przyświecają całemu koncertowi.

W ciągu najbliższych dni wrócimy do Was z oficjalnym terminem i miejscem koncertu #artyściprzeciwnienawiści
Polska nie zmieni się na lepsze, dopóki dobro będzie najbardziej podejrzaną wartością... ____
Kontakt dla mediów:
Agnieszka Hyży
[email protected]
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Piter »

Steffie pisze: Takie mamy gwiazdy.
Jakby się urwały z pudła.
No ale zawsze można wymyśleć medialna akcje pt. "Artyści przeciw nienawiści" zapominając o własnych występkach i jest git!
Moze to juz jest inna Doda? Moze rozne przezycia i doswiadczenia ja zmienily?
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: To co najlepsze »

Dokładnie, każdy człowiek ma prawo do zmiany, Doda już nie jest ta sama co kiedyś, ostatnio nawet dobry cover Kory nagrała. Dziś było spotkanie organizacyjne, m.in. z Nosowską i Hyzym.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Artyści zaangażowani w tę inicjatywę są otwarci na współpracę z mediami, dlatego zwracamy się do wszystkich stacji telewizyjnych o możliwość podjęcia współpracy, transmisji i promocji akcji.
Tylko wspólny przekaz może zrealizować marzenia i idee, które przyświecają całemu koncertowi.
Nie no piękne, tylko czy jest to możliwe do zrealizowania? Jak niby ma to wyglądać? Na razie to utopia.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Katarzynaa »

Dla mnie prosta sprawa publiczne wywołanie mi się nie podobało, natomiast jeżeli Doda faktycznie się zmienia i ostatnie 2 lata w szczególności ostatni rok i to co robi teraz to nie PR to oczywiście jej kibicuję.. Czas pokaże. Co do koncertu natomiast to mam nadzieję że zaczna usuwać albo reagować na chamskie komentarze które psują całą ideę tego wydarzenia.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Kamui Shiro »

Czemu utopia? Nosowska np. ma doswiadczenie w takich przedsięwzięciach - kto pamięta powódź 1997,ten wie, o czym mówię.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: mpjp »

Pamiętam swoją wypowiedź sprzed kilku dni. Mogła zaspiewac mówiłem. Ale oczywiście każdy ma swój wybór i uszanowanie tego to pierwszy krok w przeciwnym do nienawisci kierunku.
Jak natomiast zobaczyłem, że Doda ogłasza ideę koncertu, tak rzekomo wielkiej i ważnej akcji, w ręczniku i neglizu, to poleglem. Jeszcze bardziej szanuje wybór Edyty:)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Agnieszka Hyży udzieliła wywiadu jako rzecznika koncertu.
https://tv.pudelek.pl/video/Hyzy-o-konc ... zem-22051/

Co mnie uderzyło?
1. Wprost mówi, że zostali zatrudnieni PR-owcy, którzy walczą ze złym PR-em Dody.
2. Niby jest ok, że ktoś odmówi udziału w koncercie, ale poszła "szplia" w kierunku Agnieszki i Edyty.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Katarzynaa »

Justyna wydała oswiadczenie, że bierze udział w koncercie i wybaczyla Dodzie. Warto przeczytać całość.

Edit: pytanie czy pisze szczerze? Bo z tego co pamiętam to jeszcze po programie komentowała zachowanie Dody.. Poszukam jak znajdę to wrzucę wywiad.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2019, 18:29 przez Katarzynaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: endeven »

Brawo Justyna.
Tak należało do tego podejść, nie skupiać się na sobie, na pomysłodawczyni, tylko wziąć pod uwagę ideę i przesłanie, nawet jeśli w tym świecie idealizm jest wyśmiewany albo sprowadzany do marginalnej roli.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Marek »

Jednak Justyna zaśpiewa na koncercie...
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Katarzynaa »

Nie wiem czy to pół roku po programie ale tu jeszcze jej nie wybaczyła...

https://youtu.be/XWaoeJZJn6w
Awatar użytkownika
therightman
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2012, 15:31
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: therightman »

Brawo Justyna.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Flux »

Wiadomo, psiapsiółami nie zostaną, nie będą razem skakać na zakupy do butików Gucci, ale też nie o to chodzi. Nie musimy się wszyscy kochać, a można się szanować. Nie warto też żywić urazy tyle lat. Justyna przepracowała lekcję, wspieram i ją i ideę koncertu <3
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Artyści przeciw nienawiści"

Post autor: Gosia1423 »

Przecież czytając oświadczenie Justyny widać, że zostało ono napisane pod okiem PR-owców pracujących przy koncercie... https://www.instagram.com/p/BtBlqeMA7bO ... tubykwuvvp
ODPOWIEDZ