Live 8

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Live 8

Post autor: grzechoo »

Inicjatywa słuszna, same gwiazdy i do tego występ Madonny :D dodam świetny występ, najbardziej spodobało mi się wykonanie utworu "Like a Prayer"
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Live 8

Post autor: mancia »

Niop do tej pory porwały mnie Panie Annie Lennox : jak zwykle bardzo emocjonująco i Destiny Child z powerem ależ zaśpiewały i Madonna
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Live 8

Post autor: fajna »

Takie przedsięwzięcia powinny byc częściej organizowane. Są przyjemne i pozyteczne :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Live 8

Post autor: grzechoo »

Powinni też w Polsce zorganizować , może nie na taką skalę, ale z Edytą na czele jako gwiazda wieczoru. :smile:
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Live 8

Post autor: mancia »

fajna pisze:Takie przedsięwzięcia powinny byc częściej organizowane. Są przyjemne i pozyteczne :)
Na częściej pewnie by nie było stać, ten koncert kosztował ponoć 45 mln dolarów
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Live 8

Post autor: FRYMIK »

To gwiazdy grały za pieniądze, czy sama organizacja tyle kosztowała? Nie oglądałam całości, a w szczególności gwiazd, które wymienialiście wyżej, bardzo żałuję
Robert
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1291
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Live 8

Post autor: Robert »

organizacja oczywiscie. to bylo wieeeeele koncertow (Filadelsia, Londyn, Paryz, Moskwa, Tokio, Johannesburg, Berlin, Rzym)

[ Dodano: 2005-07-03, 00:30 ]
to ja troche pokomentuje

Coldplay - troche slabowato :] spodziewalem sie czegos lepszego. Chris sie zacial przy goleniu :P (na szyi) fajnie wiedziec ze nie tylko ja mam takie problemy :P

Green Day - fajnie, energetycznie, tylko po co we are the champions? wokalista sie wysypal......

Bon Jovi - tam musialo byc cholernie goraco, bo Jon mial plamy od potu na koszulce. Tak poza tym to baaaaardzo dobrze sie trzyma tez chcialbym miec takie cialo w jego wieku :)

Brayan Adams - masakra, on na zywo brzmi zupelnie inaczej niz na plycie, leeeepiej :D

Joss Stone - wyjdziesz za mnei?:)

Robbie Williams - o curva ale kyrk :D

Mariah Carey - jakos mi nie pasowala tam w ogole :] kiepsko z glosem :] Zaraz po niej pokazali Laure Pausini ktora zaspiewala o niebo lepiej niz slynna "diva"

Destinys Child - wszyscy sie zachwycaja a mnie srednio urzekly. dobrze widac ze Beyonce sie rzadzi. Poza tym jest najgrubsza :P

Alicia Keys - mniodzio, czemu pokazali tylko 1 kawalek ?:(

Annie Lennox: jest wielka......

jak dla mnie absolutna rewelacja: MADONNA
kiedy wychodzila na scene, po tym calym filmie o dzieciach i przedstawieniu tej dziewczynki, caly juz bylem zalany lzami. Serio, plakalem jak bobr :( No i Madonna zaraz po tym odstawila kapiiiitaaaalny show. Music makes the people come togother.....
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Live 8

Post autor: Piter »

Ja widziałem tylko początek, później przypadkiej natrafiłem na MUSIC Madonny i brzmiała i wyglądała cudownie. Żałuję, że przegapiłem pozostałej Madonny, Carey, i Lenox.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Live 8

Post autor: mancia »

Joss Stone - wyjdziesz za mnei?:)
No dała czadu ale nie wyjdę za Nią :grin: :grin:
Robbie Williams - o curva ale kyrk :D
Tak ludzie szaleli
Mariah Carey - jakos mi nie pasowala tam w ogole :] kiepsko z glosem :] Zaraz po niej pokazali Laure Pausini ktora zaspiewala o niebo lepiej niz slynna "diva"
Takie samo wrażenie , no zachowywała się jak normalnie jakby to tlko Ona była gwiazdą no i myślałam ,że Beyonce miała najkrótszą spódniczkę ale to co założyła Mariah nooo chyv\ba już nie dało się z żadnej strony uciąć ale zwęzić, dla Neij chyba ten koncert to jak kolejny pokaz mody :grin:
Alicia Keys - mniodzio, czemu pokazali tylko 1 kawalek ?:(
A tego żałuje cholra tyle oglądałam i przegapiłam
Annie Lennox: jest wielka......
TAk

I jeszce szkoda że pokazali Dave Matthewsa z nowej płyty bo to nie zachwyciło ale jak On śpiewa na żywo
AAAAAAAa i Pink Floyd aleeeeee tyle powiem tlko dobrze było powspominać

Mam nadzieję ,że kolega się nie obrazi :grin: :grin:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Live 8

Post autor: Virtual Tom »

Ja oczywiście naciekawsze występy przegapiłem, na szczęscie udało mi się zdobyć zapis audio "Like a prayer" i "Ray of light Madonny :) bardzo mi się podobało
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Live 8

Post autor: DeathlySilence »

Ogladałem od początku, az do 24...nie dałem rady dotrawać do końca...

Czekałem głównie na wystep Mariah Carey - i nie wiem co wy chcecie od tego wystepu - zaśpiewała świetnie 'Make It Happen' i 'We belong together' - może z wizerunkiem scenicznym troche gorzej (ta kiecka opinajaca ciałko - i ten dekolt) :lol:

Najbardziej mi utkwiły w pamieci wystepy: Madonny, Laury Pausini (ta to drze chałape - cudo - taka rockowa Edyta) i kilka kapel których nie znam...

Fajny koncert, w słusznej sprawie...te 45mln$ w porównaniu z kasą, którą na G8 moga umorzyc Afryce to wielkie nic...

Szkoda, że w Polsce nie zorganizowano nic tego typu, może nie z takim rozmachem i nie z emisja na cały świat, tylko symbolicznie...widziałbym na takim koncercie of course oprócz Edki i Flinty m.in. Kayah, Kowalska, Coma, Steczkowską, Perfect...a Edyte widziałbym w takim repertuarze: 'Niebo to my', 'Nie proszę o więcej', 'No more drama' (z małymi poprawkami w tekście) i na zakończenie wypasiona aranzacja na rockowo, z powerem, i darciem japy 'Hope For Us' :wink: Oczywiście nie mogłoby zabraknąć takich utworów jak: 'Nieśmiertelni', 'Krople chwil' i 'Szczęśliwej drogi juz czas' i 'Życie' (to głupi zart) :roll:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Live 8

Post autor: Grzechu »

Jakie piosenki zaśpiewała Laura Pausini ?

[ Dodano: 2005-07-03, 13:12 ]
I czy było to Resta in ascolto ? :D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Live 8

Post autor: Michael »

Nie oglądałem całości,ale widziałem występ Maroon 5-niestety Adam Levine akurat nie był w najlepszej formie :sad:
Widziałem tez występ Mariah Carey.Nie rozumiem dlaczego niektórzy z Was czepiaja sie jej występu.Ładnie zaśpiewała(co nie znaczy,że nie mogła lepiej :P) i ładnie wyglądała :D Przede wszystkim urzekła mnie normalnością i bardzo ciepłym podejściem do towarzyszących jej na scenie afrykańskich dzieci :)
Później widziałem występ Robbiego-niezłe show:-)
Koncercik Placebo w Paryżu tesh fajny;tutaj przede wszystkim pokłon w strone wokalisty i gitarzysty zespoły-Brian`a Molko za piękne przesłanie w któtkim wywiadzie telefonicznym dla TVN.Skończyłem oglądanie na występie Stevie Wonder`a,u boku którego(ku mojemu zaskoczeniu,zresztą bardzo pozytywnemu :) )pojawił się Rob Thomas.Szkoda tylko,że na tak krótko.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Live 8

Post autor: betka »

to i ja się wtrącę-oglądałam cały koncert chociaż jeszcze mam sesję... :? no ale nie mogłam się oderwać :P
i krótko- na mnie najwieksze,(ogromne) wrażenie zrobili :

Madonna!!!! (a nie sądziłam bo za nią nie przepadałam -do soboty...)
Destinys Child- rewelacyjnie zaśpiewane i równie pięknie wyglądające
Kayne West- chyba najbardziej emocjonalny występ tamtego dnia.....

a Mariah całkiem ładnie zaśpiewała tylko jej wygląd...zgroza
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Live 8

Post autor: Piter »

Udało mi się zobaczyć Madonne w "Lika a prayer" i usłyszeć ją w "Ray of light" no i była znakomita. Prawdziwa showmanka i wielka gwiazda. Mariah niesttey tylko słyszałem i brzmiała bardzo fajnie w "We belong together". Nie podobało mi się wykonanie "Hero", a "Make it happen" nie słyszałem.
ODPOWIEDZ