Festiwal Jedynki w Sopocie

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

19 i 20 sierpnia w Sopocie odbędzie się Festiwal Jedynki. Każdy z wieczorów będzie składał się z dwuczęściowego koncertu polskiej muzyki oraz… występu gwiazdy zagranicznej.

W piątek, 19 sierpnia odbędzie się koncert pt. „Przeżyj to sam, czyli przeboje z przebojami”. Zaprezentujemy największe i najbardziej popularne utwory polskiej muzyki lat 80-tych w nowoczesnych aranżacjach. Wystąpią m.in. Perfect, Lombard, Lady Pank, Maanam, Turbo, Bracia Cugowscy, Szymon Wydra, Maciej Maleńczuk i Makowiecki Band. Koncert poprowadzi Wojciech Mann. Autorem scenariusza i reżyserem koncertu jest Leszek Kumański.

W sobotę, 20 sierpnia odbędzie się koncert pt. „Przeboje Lata z Jedynką”. Wystąpią m.in. Zakopower, Sistars, Mezo/Tabb, Golec Orkiestra, Pudelsi, Krzysztof Kiljański, Czerwone Gitary, Jeden Osiem L.

Artyści zaprezentują piosenki biorące udział w konkursie na „Przebój lata z Jedynką”, a widzowie poprzez poprzez sms-y i system audiotele zdecydują o tym, która z piosenek zostanie Przebojem Lata. Wcześniej, przez trzy tygodnie piosenki będziemy przedstawiać na antenie TVP1 w programach: „Lato z Jedynką” i Teleexpresie. W drugiej części koncertu odbędą się minirecitale Moniki Brodki, Maryli Rodowicz i jednej z zagranicznych gwiazd. Autorem scenariusza koncertu jest Maciej Pawlicki, a reżyserem Bartosz Jastrzębowski.

Emisja koncertu w TVP1:
19.08 część I godz. 20.10, część II godz. 21.00
20.08. część I godz. 20.10, część II godz. 21.10


/źródło: Centrum Prasowe TVP/
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Dobi »

A ja myślałem że złamano już monopol na koncerty Jedynki w Sopocie. Polsat zrobił już to dwa lata temu a w tym roku koncert w Sopocie organizuje też TVN.
Justa
The story so far
The story so far
Posty: 447
Rejestracja: 10 lut 2005, 10:41
Lokalizacja: Polska

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Justa »

szoda że Edzi nie ma :sad:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Virtual Tom »

I to jets bardzo miła wiadomośc, o wiele lepsza od wizji Mandaryny z Bursztynowym Słowikiem 8)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Dokładnie Tom. Wydaje mi się, że ciekawszy będzie jednak Sopot TVP z polskimi przebojami. W sumie ciekawa propozycja na lato z tymi letnimi kawałkami. Bedzie też Brodzia. Ciekawe kto będzie zagraniczną gwiazdą. Ja bym się nie spowiedział jednak czegoś wielkiego.

W tym roku bedziemy mieli 4 festiwale w tym 3 z Sopotu. Na 3 będzie Kiljański :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Marek »

super tylko szkoda że nie ma jednej z wokalistek :P
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Virtual Tom »

Arku, czy chcesz zasugerować, że któraś z gwiazd TVN-u jest "czymś wielkim"? :lol: to jedna mini gwiazdka i dwie gwiazdki drugiej swieżości przecież, myślę, żę w tej sytuacji nawet In_Grid w TVP byłaby 10 razy lepsza po raz drugi 8)

Ale marudzicie - jedna wokalistka i jedna wokalsitka, to już Wam Martusia nie wystarczy? :D :lol: :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: vanity »

hmm tvp straciła Sopot Festival i robi coś na boku z rozpaczy. zobaczymy co z tego będzie. ale niezdziwiłabym się gdyby to było lepsze od SF tvn.

dziwne jest dla mnie to, że festiwal tej jedynki już w sierpniu, a nieznamy gwiazd z zagranicy. chyba już czas to podać do wiadomości.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Dobi »

http://sopotfestival.onet.pl/

Ja jestem jednak za Sopotem TVN-u. Tu przynajmniej widzowie wybierają kto ma zaśpiewać na koncercie we wrześniu.
Wśród wykonawców wcale nie ma jak to napisał Tom "Jednej mini gwiazdki i dwóch gwiazdek drugiej świeżości.". Jest kilka znanych twarzy.
Zresztą bądź co bądź Mandaryna jest gwiazdą 8)
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Krystian »

Dobi gwiazda jest Tina Turner i Sting, a Mandaryna jest, no wlasnie kim jest? Bo przeciez nie piosenkarka chyba dobrze sprzedajacym sie produktem, wypromowanym na potrzeby rynku- to chyba wlasciwe okreslenie. Glosu to ona nie ma, jej dykcja ma wiele do zyczenia i ladna tez nie jest tylko dobrze zrobiona. Podobnie jak Toma, wizja Mandaryny z Bursztynowym Słowikiem mnie dobija. W naszym kraju jest tylko jedna gwiazda i wiecie o kim mysle :grin: Pozdrawiam
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: kinga »

A mnie nie dobija. Przynajmniej będzie na co popatrzeć, bo ostatnio te wszystkie festiwale są przeraźliwie nudne :roll:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Dobi pisze:http://sopotfestival.onet.pl/

Ja jestem jednak za Sopotem TVN-u. Tu przynajmniej widzowie wybierają kto ma zaśpiewać na koncercie we wrześniu.
Wybierają tylko to kto odpadnie z obcenej dziesiątki. Na festiwalu TVP widzowie (także) będą wybierać najlepszą letnią piosenkę.


Jeszcze pomarudicie jak po kazdej piosence TVN nadawać będzie reklamy. :lol: :lol: :lol:
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Grzechu »

ArO pisze:Jeszcze pomarudicie jak po kazdej piosence TVN nadawać będzie reklamy. :lol: :lol: :lol:
I to będą chyba najciekawsze momenty podczas tego festiwalu :lol:

A tak na serio to mnie to tam odpowiada, im więcej festiwali tym ciekawiej - bedzie co poglądać, pośmiać się itp ;) Wygląda na to że ile telewizji w Polsce tyle festiwali :wink:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Virtual Tom »

Dobi pisze:http://sopotfestival.onet.pl/

Ja jestem jednak za Sopotem TVN-u. Tu przynajmniej widzowie wybierają kto ma zaśpiewać na koncercie we wrześniu.
Wśród wykonawców wcale nie ma jak to napisał Tom "Jednej mini gwiazdki i dwóch gwiazdek drugiej świeżości.". Jest kilka znanych twarzy.
Zresztą bądź co bądź Mandaryna jest gwiazdą 8)
Ooo Dobi mnie wytłuścił Obrazek
Ja mam zamiar zdradzić mój ukochany zespół Goya i puścić sms na Martusie Obrazek

GWIAZDY DNIA DRUGIEGO to prawie brzmi jak gwiazdy drugiej świeżości oczywiście każdy widzi to co widzi 8)


Obrazek
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Krystian »

kinga pisze:A mnie nie dobija. Przynajmniej będzie na co popatrzeć, bo ostatnio te wszystkie festiwale są przeraźliwie nudne :roll:
Bursztynowy Słowik to jest wyroznienie dla artysty(przynajmniej zawsze tak bylo), problem w tym ze Mandaryna nie jest artysta. Bursztynowy Słowik od lat jest wyznacznikiem profesjonalizmu, stylu i klasy artysty. Mandaryna uosabia pojecie kiczu i niech tak zostanie bo gwiazdy z niej nigdy nie bedzie. p.s. po 1 festiwal jest do sluchania, a dopiero pozniej do patrzenia. Dobrze jak artysta sprawia ze chce sie nie tylko sluchac, ale takze ogladac, niestety nie jest to mozliwe w wypadku Mandarynay :grin: . Jej "wygibasy" nawet wykonane poprawnie nigdy nie sprawia, ze jej show bedzie perfekcyjne, poniewaz zawsze bedzie brakowalo najwazniejszego elementu- GŁOSU. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ