Festiwal Jedynki w Sopocie

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Chill-out ok przeczytałem to za szybko i nie zwróciłem uwagi na to, że tam pisze dzień drugi, ale i tak nie zmieniam swojego zdania tak jak napisałem wyzej. Oczywiście, że Wrona potrafi śpiewać. Wszyscy z Just5 potrafili (lepiej albo gorzej). O ile pamiętam przed laty szukali w castingach to tego zespołu śpiewających chłopaków... Ok skoro wyróznia sie piosenka która wygrała to może Bracia śpiewali na jedno kopyto z Golcami albo z nasza "plagiatowa" piosenka :?: :D A wiesz piosenka Zakopower to chyba plagiat piosenki Miecia Szcześniaka. One były takie podobne :lol:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Chill-out »

Od Braci z daleka bo to były "ich"koncerty :grin: Po raz kolejny powtarzam:czytaj ze zrozumieniem.Nie mam nic więcej Ci na ten temat do powiedzenia bo Ty najzwyczajniej wyczytujesz to,co chcesz wyczytywać.Całe Just 5 było śmieszne.Moze za raz mi powiesz,że dziewczyny z Queens potrafią śpiewać?Przecież też zostały wybrane z castingu spośród dziesiątek dziewczyn.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

No jak ma sie brak argumentów to się kończy dyskusje. Ja zupełnie się nie zgadzam z tym, co Ty piszesz, mam inne odczucia i dlatego pisze tak jak pisze. I czego tym razem nie zrozumiałem :?: Wydawało mi się, że pominałem tylko stwierdzenie, ze to drugi dzień festiwalu. Chyba faktycznie wielka gafa. :lol:

Nie wiem, co to jest Queens :?
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Monika23 »

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Jeśli tam jest Patrycja Wódz to jest pewne, że w tym przypadku na castingu (jeśli taki był) nie chodziło o śpiew tylko o atrakcyjność dziewczyn bo ona w Idolu śpiewać nie potrafiła. Tak w ogóle to trudno mi oceniać jeśli w ogóle nie słyszałem ich piosenki.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Chill-out »

argumentów mi nie brakuje ale jak z kims nie mozna się dogadać to uważam,ze dalsza dyskusja nie ma sensu.Każdy z nas ma inne odczucia i nic w tym złego.Ja wyraziłem swoje a Ty nie rozumiejąc ich usiłowałeś wszcząć kłótnię.Ale nie ze mną takie gadki. :grin:

[ Dodano: Pon 22 Sie, 2005 ]
I nie masz czego żałować.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Chill-out pisze:Ja wyraziłem swoje a Ty nie rozumiejąc ich usiłowałeś wszcząć kłótnię.Ale nie ze mną takie gadki.

Bzdura. Na tym polega dyskusja na forum dyskusyjnym, że jeśli się tu wypowiadasz to musisz sie liczyć z tym, ze ktoś się z Tobą nie zgodzi i wyrazi swoje zdanie. Do kłótni było mi bardzo daleko. Nie pisz więc, co takiego ja usiłowałem zrobić bo zwyczajnie nie wiesz co.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Chill-out »

Wiem od czego jest forum i dlatego tu piszę.A Twoja postawa mnie trochę śmieszy.Ale może zakończmy już ten temat.Chyba,że bardzo nie chcesz...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Piszesz, a nie możesz się pogodzić z panującymi na forum zasadami. I kogo postawa bardziej śmieszy :?:

Najlepiej będzie jeśli zakończymy bo za chwile admin pousuwa te posty nie na temat festiwalu.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Chill-out »

THE END na ten temat.To miał być temat dotyczący festiwalu.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Estratos »

Ogladalem to 'badziewie'. Koncert piatkowy to nie moje klimaty, nie przepadam za tego typu muzyka, aczkolwiek ciekawe byly wypowiedzi dotyczace cenzury w latach 8o-tych. Wojciech Mann nie byl tak zabawny jak sie spodziewalem, chyba tym razem postawil na bylejakosc.
Do Craiga Davida nie dotrwalem, ale widzialem fragmenty wystepu: chlopak jednak umie spiewac na zywo i to mu sie chwali.
Sobota byla juz troche lepsza jezeli chodzi o dywersyfikacje przezyc. Ogolnie wsrod papki dennych 'przebojow' mozna bylo wylowic pare diamencikow. Wlasciwiei to nie dziwie sie, ze zwyciezyl Rubik, nalezalo mu sie, bo piosenka jest naprawde b.dobra i do tego zaspiewana zostala bezblednie. Minirecitale: hmm, Brodka na zywo mnie drazni i coraz bardziej przekonuje sie, ze ona na zywo nie potrafi spiewac. Do tego zenujacy wystep Liroya, ktory na scenie chyba najlepiej symulowal seks analny z jakas, za przeproszeniem "dupa" (bo ta czesc jej ciala byla na tej scenie najwazniejsze). Zenujace to tym bardziej, ze w lewym gornym rogu widoczny byl znaczek "dla maloletnich od lat 7" (sic!). Blue Cafe jednak potrafi spiewac. Bonnie Tyler to przebrzmiala gwiazda (choc sympatyczna), Blondie mnie znudzilo po pierwszej polowie pierwszej piosenki.

Co do prowadzenia sobotniego dnia festiwalu: ZENUA, ZENUA!!! Czy ktos w tej telewizji, do cholery jasnej, nie widzi, ze ta paplanina tych ich prezenterow nie jest wcale smieszna tylko zalosna. Orzech z Okupnik na sile starali sie byc jazzy, zdecydownaie im to nie wyszlo.

Calosc festiwalu jak dla mnie wypadla blado. Jak w starozytnym Rzymie, moj kciuk tym razem wskazuje ziemie.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Bob »

Podzielam wypowiedz Michała. Brodka-udowodniła, że nie ma głosu,puste oczy, bez jakichkolwiek wyrazu i uczuć. Liroy-nie ta bajka. Prowadzący do bani. Rubik -nokaut, zasłurzenie, bezapelacyjnie.Blondie-szokujące grube, białe uda, obwisły biust podniesiony przez gorset, obecnie bezgłosie.B. Taylor , kolejne zombie , mogłaby stworzyć duet z Michałem W., pasuje do niego jak ulał.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Dobi »

Bob pisze:Podzielam wypowiedz Michała. Brodka-udowodniła, że nie ma głosu,puste oczy, bez jakichkolwiek wyrazu i uczuć. Liroy-nie ta bajka. Prowadzący do bani. Rubik -nokaut, zasłurzenie, bezapelacyjnie.
Blondie-szokujące grube, białe uda, obwisły biust podniesiony przez gorset, obecnie bezgłosie.B. Taylor , kolejne zombie , mogłaby stworzyć duet z Michałem W., pasuje do niego jak ulał.
Dobre :lol:
Ale niestety prawdziwe...
I nie do Michała W. tylko do Reni Pączkowskiej :689:
:arrow: http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t=1034
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Co trzeci Polak oglądał Festiwal Jedynki w Sopocie

Wysokie udziały i duża oglądalność tegorocznej, I edycji Festiwalu Jedynki w Sopocie świadczą nie tylko o ogromnej sile przyzwyczajenia widzów do sopockiego festiwalu, ale także o doskonałym przyjęciu festiwalowych propozycji.


Zakończony właśnie Festiwal Jedynki w Sopocie stał się naturalną kontynuacją długoletniej tradycji organizowania imprezy festiwalowej w sierpniu każdego roku. Festiwal uzyskał wyniki oglądalności porównywalne z wynikami Sopot Festival w poprzednich latach.

Udziały osiągnięte podczas dwóch dni trwania imprezy (19-20 sierpnia) oznaczają, że w piątek i sobotę prawie co trzeci Polak oglądający wieczorem telewizję wybrał Jedynkę.

Najchętniej oglądanym wydarzeniem Festiwalu była druga część piątkowego koncertu „Przeżyj to sam czyli przeboje za przebojami”, w czasie którego zaprezentowano najpopularniejsze utwory polskiego rocka lat 80-tych w nowych aranżacjach. W roli gospodarza wieczoru wystąpił Wojciech Mann, którego dowcipne zapowiedzi kolejnych piosenek przeplatały się z opowieściami gwiazd rocka o zmaganiach z cenzurą w tamtych latach.

Także pierwszy dzień Festiwalu osiągnął lepsze notowania (widownia 9 proc., udziały 35 proc.) w porównaniu z dniem drugim (widownia 7,5 proc., udziały 33 proc.), w trakcie którego o nagrodę dla największego przeboju lata „walczyły” m.in. zespoły Zakopower, Sistars, Golec uOrkiestra, Bracia, PIN, Buton Hackers, Łzy, Czerwone Gitary.
TVP może być z siebie dumna :)
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Cypix »

Chyba tylko jeśli chodzi o oglądalność...
ODPOWIEDZ