Festiwal Jedynki w Sopocie

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: pijej1 »

ja nie ogladalem jak mi jest przykro z tego powodu :( a moge teraz tez sobie zaapelowac o link do nowego kawalka miecia i przeslanie na pw?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Cypix pisze:Chyba tylko jeśli chodzi o oglądalność...

Nie. TVP zalezało na widowni w Operze Leśniej. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: betka »

a tak w ogóle to ta oglądalność chyba była trochę przypadkowa- festiwal był prawdopodobnie najlepszą propozycją telewizyjną tego dnia...
ja sama oglądałam, żeby posłuchać "plagiatu" 'Lunatique'
poza tym zaserwowano dla każedego coś smacznego- więc fani poszczególnych gwiazd zasiadły przed telewizorami zwiększając widownię.jak to zwykle bywa przy takich okazjach.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Bob »

Co do duetów w TVN-owskiej edycji festivalu....Aktualnie zalotnie spogląda z oficjalnej strony imprezy wokalistaka Łez , na którą mam uczulenie/chyba nikt mnie tak nie irytuje jak ona i jej zespół/. Proponuję stworzyć duecik Ania i zwariowana Żaba. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

betka pisze:a tak w ogóle to ta oglądalność chyba była trochę przypadkowa- festiwal był prawdopodobnie najlepszą propozycją telewizyjną tego dnia...
Nie był najlepszą propozycją dnia. W tym samym czasie na TVN leciał dobry film "Krytyczna decyzja" który obejrzało 2 224 351 widzów. Festiwal w Sopocie ponad 4 mln.
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Gabra »

Jaka wiedza :) Festiwal Jedynki wypadł blado, czekam na Sopot Festival w wykonaniu TVN. Chociaż bez Kasi Kowalskiej (miała wystąpić :( ) to już tak nie za bardzo chce mi się to oglądać, ale jednak usiąde przed tv (dla Flinty i SCORPIONS)... no chyba, że mnie mój nowy plan lekcji dobije :D:D:D
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Dobi »

A tak a propo piosenki która została ogłoszona przebojem lata (tak na marginesie co za głupi tytuł?). Piosenka owa ma beznadziejny tekst. Refren może jeszcze być ale zwrotki...
Tragedia!

To co mam. To co się zdarzyło nam. To pachnący chlebem dom z roześmianą buzią twą.
To co mam. To co się zdarzyło nam. Twój policzek kiedy mróz, na pierzynie Wielki Wóz.

To co mam. To co się zdarzyło nam. Cale Tatry wzdłuż i wszerz, tęcza wstążki kiedy deszcz.
To co mam. To co się zdarzyło nam. Zmierzchy z nagłym brakiem tchu, noce bez godziny snu


To brzmi naiwnie! Kolejna piosenka, w której ludziom podoba się tylko refren. A reszty słuchają bo muszą. Mogę się założyć, że za jakiś miesiąc o piosence nikt już nie będzie pamiętał.

Druga sprawa, wygląd Przemysława Branny. Facet wygląda jakby uciekł fryzjerowi spod nożyczek :!:

A po trzecie, zachowanie Olgi już po festiwalu w czasie wywiadu. Stała tam z nią "Musze tu stać ale najchętniej uciekłąbym gdzie pieprz rośnie". Mogła zaprezentować trochę szacunku dle widzów którzy oddali na nią głos. Rozumiem, że była zmęczona i jak powiedział Kamel miała złe buty (8)), ale widzom coś się chyba należy. Uśmiech przecież nic nie kosztuje.
A jej mina i zachownie wyrażały "Wygrałam a teraz pocałujcie mnie w d***"
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: vanity »

ArO pisze:Nie był najlepszą propozycją dnia. W tym samym czasie na TVN leciał dobry film "Krytyczna decyzja" który obejrzało 2 224 351 widzów. Festiwal w Sopocie ponad 4 mln.
poprawka: to już chyba trzecia edycja tego filmu na tvn. więc nie wiem czy taki dobry film... w sensie że taka rewelacja....
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Vanity, ale ja nie oceniam jakości filmu patrząc na ilość powtórzeń. Spójrz na "Samych swoich" którzy emitowani są już któryś tam raz, a ostatnio oglądało to ponad 5 mln co sprawiło, że byli najchętniej oglądaną pozycją programową w ubiegłym tygodniu. Tak jest z wieloma filmami czy serialami ("Daleko od szosy" ostatnio).
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Marek »

Dobi pisze:A tak a propo piosenki która została ogłoszona przebojem lata (tak na marginesie co za głupi tytuł?). Piosenka owa ma beznadziejny tekst. Refren może jeszcze być ale zwrotki...
Tragedia!

To co mam. To co się zdarzyło nam. To pachnący chlebem dom z roześmianą buzią twą.
To co mam. To co się zdarzyło nam. Twój policzek kiedy mróz, na pierzynie Wielki Wóz.

To co mam. To co się zdarzyło nam. Cale Tatry wzdłuż i wszerz, tęcza wstążki kiedy deszcz.
To co mam. To co się zdarzyło nam. Zmierzchy z nagłym brakiem tchu, noce bez godziny snu


To brzmi naiwnie! Kolejna piosenka, w której ludziom podoba się tylko refren. A reszty słuchają bo muszą. Mogę się założyć, że za jakiś miesiąc o piosence nikt już nie będzie pamiętał.

Druga sprawa, wygląd Przemysława Branny. Facet wygląda jakby uciekł fryzjerowi spod nożyczek :!:

A po trzecie, zachowanie Olgi już po festiwalu w czasie wywiadu. Stała tam z nią "Musze tu stać ale najchętniej uciekłąbym gdzie pieprz rośnie". Mogła zaprezentować trochę szacunku dle widzów którzy oddali na nią głos. Rozumiem, że była zmęczona i jak powiedział Kamel miała złe buty (8)), ale widzom coś się chyba należy. Uśmiech przecież nic nie kosztuje.
A jej mina i zachownie wyrażały "Wygrałam a teraz pocałujcie mnie w d***"
zgadzam się, beznadziejna piosenka :!: :570: Przebój lata.... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Tak tak wiemy. Wy wolicie Britneje Spirs :lol:
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Dobi »

Otóż nie!
Dla mnie przebojem lata jest płyta Roba Thomasa!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

To jest tylko produkt. Czy Ty widziałes jak wyglądał Rob 4 lata temu i jaką grał muzyke :?: Jeśli tak to doskonale wiesz o czym ja mówię. Nie chce jednak rozwalać wątku i dyskutować tu o nim.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Virtual Tom »

Jest przycisk "nowy temat" przecież, a korzystaniez tej funkcji przynosi Wam spore trudności 8)

Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Festiwal Jedynki w Sopocie

Post autor: Aro »

Nie chce mi sie nowego zakładać. :lol: Ok będzie teraz dalej o festiwalu:

Kogo chciałbyś zobaczyć za rok z zagranicznych gwiazd na Festiwalu Jedynki w Sopocie :?:

Ja bardzo bym się ucieszył gdyby odwiedziła Nas Kylie Monogue i dała wielki show na żywo. :)
ODPOWIEDZ