Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: theshape »

Gdyby wierzyc w takie plotki rodem z pudla, to rzeczywiscie dobrze robila, jesli nie chciala im placic, bo efektow ich pracy jak nie bylo, tak nie ma. :lol:
A swoja droga zazdroszcze wszystkim, ktorzy maja tyle czasu, by studiowac ploty z pudla sprzed kilku lat. :d
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Eurydyka »

theshape pisze:
A swoja droga zazdroszcze wszystkim, ktorzy maja tyle czasu, by studiowac ploty z pudla sprzed kilku lat. :d
:D :D :D
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Uważam post Edyty za trafiony. Jak dla mnie obsmianie sprawy z jajem jest jednoznaczne i tożsame z zanegowaniem. Naprawdę, przy takich bzdurach wystarczy obśmiać, dalszy komentarz jest po prostu zbędny, szczególnie dla ludzi inteligentnych.

Nie upatruję tu zmęczenia pracą nad programem i przebywaniem w otoczeniu Steczkowskiej. To przesadna nadinterpretacja. Wierzę natomiast w zmęczenie tandetną nagonką i podsycaniem zainteresowania programem w tak nieudolny sposób. Nie pierwszy raz Edyta zwraca na to uwagę, tym bardziej jestem przekonany, że bezsprzecznie Ją to irytuje. Ja się temu nie dziwię.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

No właśnie!
Justa ma raczej przychylną prasę. Ostatnio Pudel zachwycał się jej tyłkiem :lol3:
A o Edycie napisano tylko "motylki", a przecież w odcinku podzieliła się kilkoma mądrymi spostrzeżeniami technicznymi :(
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Jeszcze nikt nie zamieścił najnowszego wpisu?
Słyszałam, że nadal mam romans z Baronem :))
Dziennikarze pytają o to niezmiennie i od miesięcy dostają tę samą odpowiedź. Rozumiem jednak, że odpowiedź - NIE, nie pasuje "komuś" do konwencji :))
Przykro mi rozczarować, ale nie mam, nie miałam i nie będę miała tak bliskiej z nim relacji :(( Baron jest urokliwym człowiekiem i serdecznym kolegą z pracy, ale zapewniam, trzeba dużo więcej niż serdeczny uśmiech, aby zatrzymać na dłużej moją uwagę. Trudna sprawa : /

Muszę przyznać jednak, że wspólnie z Tomsonem i Baronem mamy bardzo podobny gust muzyczy, co zresztą będzie można usłyszeć na antenie TVP2, już wkrótce..

Dobrego dnia

XX form NY.

EDI
Pytana po co się wciąż z czegoś tłumaczy, odpowiada uparcie: ABY NIE ZAPADAŁY W ŚWIADOMOŚCI LUDZI KOLEJNE ABSURDY. Jak wiadomo największym absurdem jest fakt, że ktoś z takim talentem trwoni czas na "popełnianie" takich wpisów.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Kolejny wpis dotyczący wszystkiego, tylko nie muzyki,
a o premierze nowego singla ani słowa :roll:.
Diva najpierw razem z Baronem podgrzewa plotki o ich romansie, podczas nagrań TVOP, a potem je dementuje na facebooku. Gdzie tu logika?! :roll:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: theshape »

Uwazam, ze dobrze robi, ze dementuje plotki. Jesli nie ma romansu, to po co pol Polski ma myslec, ze jest? Jest to zapewne intryga na potrzeby programu TV. W koncu od czego Edyta ma FB? :lol:
Jesli nie od wiesci muzycznych, to niech chociaz plotki dementuje, bo ich nawarstwienie godzi w jej dobre imie.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Frytka »

theshape pisze:Uwazam, ze dobrze robi, ze dementuje plotki. Jesli nie ma romansu, to po co pol Polski ma myslec, ze jest? Jest to zapewne intryga na potrzeby programu TV. W koncu od czego Edyta ma FB? :lol:
Jesli nie od wiesci muzycznych, to niech chociaz plotki dementuje, bo ich nawarstwienie godzi w jej dobre imie.
dobre? :lol:
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Bardzo dobrze robi.
Jak to w patriarchalnym społeczeństwie bywa, te plotki służyły Baronowi, ale jej szkodziły.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: theshape »

Frytka pisze: dobre? :lol:
No tak, dobre imie kobiety dojrzalej, matki, ktora nie szuka romansow z mlodszymi, a wazne jest dla niej dobro syna. :edi:

Po drugie, nie pomysleliscie, ze Edyta juz moze byc w kims innym zwiazana i plotki o Baronie pogarszaly tylko sytuacje?

Niech ten FB choc do tego sie przyda, bo tak poza tym zero pozytku.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Ale po co wciąż prostować plotki? Przecież to nie przynosi żadnego skutku. Codziennie pojawiają się nowe rewelacje i Górniak walczy z wiatrakami. Tylko to wszystko podgrzewa niepotrzebnie. Bredni nie ma co dementować a zachowanie Edyty tylko dowodzi jej przewrażliwieniu na własnym punkcie. Owszem, pewne spekulacje należy zdecydowanie uciąć, ale tutaj nie widzę ku temu powodu. Muzyki brak, bo artystka bezustannie śledzi doniesienia i pisze sprostowania?
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: theshape »

Flux pisze:Owszem, pewne spekulacje należy zdecydowanie uciąć, ale tutaj nie widzę ku temu powodu.
Nie widzisz, bo nie jestes Edyta. Gdybys bral udzial w programie TV, gdzie ktos co chwila twierdzi, ze masz z kims innym romans, to gdyby to nie byla prawda, na pewno chcialbys to w koncu sprostowac.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

To plotka z tych, które uciąć należy.
Ale nie takim językiem:
nie pasuje "komuś" do konwencji
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Blur »

Ja tam w ogóle nie widzę sensu w dementowaniu plotek przez Edytę.
Sama udziela głupich wywiadów, które potem wszyscy cytują, dopowiadają, przetwarzają, sama dużo plotek na swój temat generuje, daje im początek, a potem wielce obrażona wybiórcze rzeczy dementuje, co swoją drogą prowadzi do kolejnych przedruków.
W showbiznesie obowiązuje żelazna zasada chcesz żeby Cię gonili, uciekaj i Edyta ucieka.
Większość jej wpisów może być zrozumiana i bez zażenowania przyjmowana jedynie przez biednych i naiwnych gimbusów, bo zwykłego, średnio inteligentnego człowieka razi po oczach brak konsekwencji i hipokryzja.
Rozstania, romanse, oceny synka, złośliwe uwagi na temat innych artystów, wybryki byłego męża - u Edyty pełny pakiet, tylko muzyki jak nie było, tak nie ma.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

A ile złej energii czy wręcz agresji potrafi wytworzyć ta kobieta jednym niepotrzebnym wpisem. Parę niezbyt przemyślanych słów a negatywne sprzężenie zwrotne jest ogromne. Dziennikarze ustawieni, zadają jej niewłaściwe pytania (niewygodne dla diwy, dlatego pokłada się na kanapie), Kora jest kiepską wokalistką i nie powinna oceniać innych (diwa powinna), koledzy z The Voice w DDTVN zajmują się autopromocją a Górniak chce rozmawiać o inspirującej współpracy z uczestnikami (podczas poprzednich wizyt jakoś nie miała do powiedzenia ani słowa w tej kwestii), producenci programu próbują zbudować popularność edycji na rzekomym konflikcie między nią a Steczkowską a Edyta miała nadzieję, że zaproszono ją ze względu na doświadczenie i rzeczowość. No cały świat się na nią uwziął, jak nic :lol:
ODPOWIEDZ