Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Po prostu sytuacja jest poważna, ale Edyta...
Strach tego rozmiaru potrafi udźwignąć chyba tylko matka. Od ataku paniki i duszącego płaczu, przez zdrętwiałe z napięcia mięśnie, brak snu i przerażenie, dotarłam do ciszy. Trwam w niej.
Gdyby ktoś o temperamencie Edyty wyraził się przy mnie w taki sposób, miałbym poważny problem z powstrzymaniem się od śmiechu. Dotrzeć do ciszy :lol3: Skąd ona to bierze? :lol3:

Za Allana trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: pijej1 »

Całą sprawa może być fikcją jak z tą słynną kontuzją w tańcu z gwiazdami. Miałą ważniejsze sprawy w LA niż durne jurorowanie w programie, który okazał sie titaniciem dla tvp pikuje na dno!
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

pijej1 pisze:Całą sprawa może być fikcją jak z tą słynną kontuzją w tańcu z gwiazdami. Miałą ważniejsze sprawy w LA niż durne jurorowanie w programie, który okazał sie titaniciem dla tvp pikuje na dno!
No tak, Edyta jest tak wyrachowana w swoich działaniach, że robi show ze zdrowia dziecka i nawet wzięła syna do szpitala, podłączyła go do kroplówki, by potem zrobić zdjęcie dla uwiarygodnienia.

Może drogi pijej1 warto czasami powstrzymać się, w tego typu sprawach, od osądów i spekulacji?!
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 15:52 przez max28, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Prywatność. Dawniej paparazzi siedzieli na drzewach i na szpitalnych krzesłach. Dziś sama Edyta wrzuca foto do sieci.

Zdjęcie Allana w łóżku szpitalnym...

http://www.pudelek.pl/artykul/99740/syn ... kroplowke/
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

KrzysiekF pisze:Prywatność. Dawniej paparazzi siedzieli na drzewach i na szpitalnych krzesłach. Dziś sama Edyta wrzuca foto do sieci.

Zdjęcie Allana w łóżku szpitalnym...

http://www.pudelek.pl/artykul/99740/syn ... kroplowke/
dokładnie! dlaczego nie wiemy nic o innych gwiazdorskich/celebryckich chorych dzieciach?
odpowiedź: bo inni znają granice prywatności. pewnych granic przekraczać nie można. Edzia tych granic i hamulców nie ma... i to jest żenujące.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Poprzedni wpis Edyty - ten sprzed 2 dni - nie jest jeszcze najgorszy. Dobrze, że podziękowała producentom "Hit, Hit, Hurra!" i "koleżankom ze sceny", tylko szkoda, że nie wymieniła tych "koleżanek" z imienia i nazwiska.
Ale już słowa zacytowane wyżej przez MacLena, jak również fragment: "Mój Syn ma zakażenie organizmu z powodu pęknięcia wyrostka. W Modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy" spowodowały, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech politowania...

Dzisiaj rano Edyta Górniak zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zdjęcie Allana na szpitalnym łóżku. :shock:
Oczywiście na podstawie zdjęcia, które wrzuciła Edyta, powstało kilka artykułów na portalach plotkarskich.
Ale to jeszcze nie wszystko, nie, nie... :)
Godzinę temu Edyta Górniak wrzuciła na swój oficjalny profil na Instagramie dwa zdjęcia i filmik z podpisem "life in #hospital" - na filmiku widać, jak jakaś kobieta na szpitalnym korytarzu gra na harfie...

Współczuję Allanowi - jego ojciec siedzi w więzieniu, jego matka jest chora psychicznie, dobrze chociaż, że z jego zdrowiem jest już lepiej...

W ciągu paru ostatnich dni znów zaczęło przybywać fanów na Facebooku Edyty - w tej chwili jest ich 211 189.
Czyli ok. 1000 osób zalajkowało fanpage Edyty Górniak tylko i wyłącznie dlatego, że jej syn dostał zapalenia wyrostka robaczkowego.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

ray pisze:Czyli ok. 1000 osób zalajkowało fan page Edyty Górniak tylko i wyłącznie dlatego, że jej syn dostał zapalenia wyrostka robaczkowego.
To niewystarczający powód? :lol: :PP :edi: <3

Życzę zdrowia Allanowi a jego słynnej Mamie więcej roztropności i mniej modlitwy na oczach Polski.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

Jej przekazy sa bardzo sprzeczne. Dawno temu to jeszcze kontrolowala, ale dzis zatraca granice pomiedzy klamstwem a prawda,fikcja a rzeczywistoscia czy publicznym wyznawaniem wiaR. Mam nadzieje, ze Alan szybko dorosnie i szybko odetnie sie od wplywu toksycznej matki.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Trzymać kciuki za Allana - wiadomka
Współczuć Edycie ciężkich chwil z powodu choroby syna - wiadomka
Ale publiczne chorowanie ze szczegółami i zdjęciami? Byłoby mi wstyd za własną matkę, że odziera mnie z resztek prywatności. To jest niedopuszczalne. Granica jest w takiej sytuacji jedna, jasna i czytelna. Dla kogoś o zdrowych zmysłach i zdolności przewidywania. Widać i pan bóg nie pomoże na głowę.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Eurydyka »

A ja muszę przyznać, że początkowo szczerze przejęłam się zdrowiem Allanka i całą sytuacją. Na zmianę mojej oceny wpłynęły dopiero sceptyczne komentarze na Forum oraz błyskawiczność, z jaką chłopiec wraca do formy: Czy rzeczywiście było z nim tak źle, czy może Edyta świadomie dramatyzowała? Czy aby nie czepiła się choroby syna, by odwołać kolejną męczącą podróż celem nagrania dalszych odcinków tandetnego programu bez przyszłości?

Z Forumowiczami nie mogę zgodzić się jedynie w sprawie upublicznienia całej historii. Edyta tak silnie scaliła się z mediami, że internetowe abdejty w sprawie kondycji zdrowotnej własnego dziecka wydają się jej zapewne tak naturalne, jak innym ludziom w analogicznym położeniu zwierzenia najbliższym przyjaciołom. Zwłaszcza że takowych Diva nie posiada.

Niezależnie od wszystkiego jest coś bardzo irytującego w egzaltowanej reakcji Edyty na wypadek Allana. Słusznie zauważono, że w emocjonalnym poście na fb najwięcej uwagi poświęciła sobie i swojemu przeżywaniu operacji, nie zaś synowi, o pominięciu w podziękowaniach nazwisk artystek, które zastąpiły ją w nagraniach programu, już nie wspominając...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Eurydyka pisze:o pominięciu w podziękowaniach nazwisk artystek, które zastąpiły ją w nagraniach programu, już nie wspominając...
Edyta to gwiazda takiego formatu, że może po prostu nie kojarzyć tych osób :edi:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

W Mogilanach na pikniku tak dziękowała, że nikt jej nie sprzedał do mediów, jak widać najlepiej Edytka sprzedaje się sama do mediów. Trzymałam kciuki za powrót do zdrowia Allana, współczułam Edycie jako matce bardzo, ale robienie spektaklu medialnego z choroby dziecka nie rozumiem. Chociaż sądzę, że to wszystko po to by dziadkowie i Krupa mieli świeże info bo Eda do nich tak po katolicku nie zadzwoni. Nie wiem tylko po co ta cała historia jak bardzo mocno przeżywa i jest wyczerpana. Ja nie spałam 7 dób wcale jak urodził się mój syn i nawet mi nie przyszło do głowy mówić o wyczerpaniu. Naprawdę współczuję Allanowi co to biedne dziecko jeszcze czeka strach pomyśleć przy takiej mamie.

Dodano po 4 minutach 29 sekundach:
Przewiduję dalszy ciąg Edyta zacznie narzekać jak to się wykosztowała na leczenie, a przecież ona jest jedynym żywicielem rodziny zaraz wystąpi w jakiejś reklamie żeby podratować budżet.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: karen »

Cieszę że Allan zdrowieje-niezależnie co mu naprawde było-fajnie że jest lepiej :)

Niestey prawda jest taka że Edyta nie ma poza synem bliskich osób-którym może wypłakać sie na ramieniu-więc wypłakuje sie publicznie- i obstawiam że to dopiero poczatek tego napiszę brzydko-ale serialu...
Kilka następnych miesiecy -to będzie opowiadanie o chorobie i o tym co przezyła i jak cierpiała-ale dobry Bóg ją wysłuchał...
Przykre to wszystko- fotorelacja ze szpitala-kiedyś brukowcom które ją nękały w szpitalu jak rodziła-pokazała wiecie kogo i w czym...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Są już efekty tych wylewnych zwierzeń. Przechodząc obok kiosku z daleka widziałem nagłówek "Pies leczy syna Górniak" i jej uśmiechnięte zdjęcie z jakiegoś programu TV. Uznałem, że nie ma się co baczniej przyglądać... Niezmiennie przeraża mnie jej przywiązanie do mediów i to, jak się sama podaje na tacy. Na scenie nie chce być zbyt blisko widza, bo czuje się obdarta z intymności, poza estradą wysyła otwarte zaproszenie do gmerania w swoim życiu (w tym konkretnym przypadku, również swojego syna) całej Polsce.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: adaś »

Z profilu znikneły wszystkie ,,posty gości". Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego tak się stało ? :???:
ODPOWIEDZ