Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Edyta po prostu wie, że fani bardzo lubią te nagrania, a na bezrybiu i rak ryba.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Edyta Górniak pisze:WTF ??!!! ....

We must protect our country and the world from destruction by the hands of greed. This forest is irreplaceable and a national treasure and should be treated as such!

So ashamed and disappointed with the decision to allow such actions.

Edyta Gòrniak

http://www.pudelek.pl/artykul/114503/op ... 2067164:v3
Podoba mi się, że Edyta zabrała głos w sprawie wycinki Puszczy. Był czas, że ona ciągle mówiła o ekologii, kazała fanom sadzić drzewa, a teraz przez długi czas milczała. No, ale lepiej późno niż wcale. Brawo! :klaszcze:
Niepotrzebnie jednak napisała to po angielsku. I znowu dodała link do Pudelka...
Pamiętam, jak Edyta oburzyła się, kiedy pojawiła się plotka, że ona całe dnie spędza na przeglądaniu portali plotkarskich i wypisywaniu pozytywnych komentarzy na swój temat. Diva wystosowała wtedy "komunikat oficjalny", w którym straszyła sądem. A teraz.. to jest już drugi raz w tym roku, kiedy Edyta linkuje na swoim oficjalnym fanpage'u artykuł z Pudelka (wcześniej chodziło o rocznicę występu na Eurowizji). Tak więc tamta plotka mogła być po prostu prawdziwa. ;-)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Jej jedyne zainteresowanie i zrodlo wiedzy o swiecie to pudelek.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: DeathlySilence »

Każdą pauzę dla narcystycznej potrzeby sławy i chwały miło traktuję. :)

Glow ON :edi:
alternatywna
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 249
Rejestracja: 27 cze 2015, 11:26
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Your high Glow On
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: alternatywna »

Płacenie Celebrytce za posty to normalne co innego w wypadku Artysty to by było nie taktowne..
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

To już wiemy Edyta nagrała utwór już dawno, Donatam był nieprzygotowany dokręcenia wideoklipu, a bidulka jest taka zaparowana, że przez cały rok nie może zgrać terminu na teledysk z Donkiem. Czy ona jest normalna? Jakoś z Marylą nie miał problemu, a chyba więcej pracuje niż Edyta.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Edzia robi zadymę na fejsie, publikując link do artykuliku zaprzyjaźnionego portalu, sugerującemu że znów bidulka została poszkodowana. Tym razem Donatan ociąga się z premierą potencjalnego (pewnego?) przeboju. Ojojoj...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Donatan od niemal roku blokuje Edycie wydanie nowej piosenki i teledysku! Mówi, że wypuści piosenkę Edyty dopiero przed premierą swojego albumu, bo chce, by Edyta go promowała – powiedział informator Faktu.
No chyba mu odbilo, jak on moze oczekiwac czegokolwiek od Edyty, a zwlaszcza tego, ze bedzie promowala jakas piosenke. Przeciez ona tam spiewa tylko goscinnie a poza tym mieszka w L.A. :PP
Do tego Edyta bez zgody Donatana nie może jej wypuścić.
Wypuscic i juz, niech leci w swiat i obroni sie sama. Fan bylby syty i diwa cala :ha:
Podobno Edyta Górniak jest oburzona zachowaniem kolegi z branży. Czeka tylko na premierę utwór, a później nie chce mieć z producentem muzycznym nic wspólnego.
Po takim komentarzu, na miejscu Donatana wyrzucilbym ten utwor do kosza by diwa utopila sie w swoim jadzie. 8)

Ona zrobila tej piosence juz tak negatywna promocje jeszcze przed jej wydaniem, ze zdziwie sie jesli jakies radio zechce ja grac, o ile w ogole Donatan zdecyduje sie teraz po tych komentarzach jeszcze ja wydac na swojej plycie.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Uuu. Donek po czymś takim to wypuści serię mniej lub bardziej podkoloryzowanych kulis współpracy z diwą, a nie piosenkę. Ten słowiański dżentelmen języka za zębami trzymać nie lubi. Wszystko być może rozeszłoby się po kościach, gdyby diwa nie podlinkowała "artykułu" na swej ofyszjal pejdż.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Ważne, że redaktor innego zaprzyjaźnionego szmatławca diwę "rozumie totalnie". Co tam głosy niezadowolonych ludzi, że karmi nas tymi bajkami od lat. Edzia ma jeszcze sporo kitu do wstawienia. Może myśli, że to znika jak botoks i trzeba iniekcję regularnie powtarzać? :edi:
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Przypuszczam, że konfliktu żadnego nie ma.

Artykuł powstał tylko po to, aby wszyscy zaczęli mówić o tym singlu.... To forma reklamy.

Premiera już chyba niedługo.

Niemniej żenujące to jest...
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Fan25 »

Tytuł nowej płyty #PathologicalLiar :lol3:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Ależ nasza Edytka przynajmniej od dekady stosuje antyreklamę jako najlepszą formę reklamy. Konflikt jest pewien, bo to naturalna kolej rzeczy dla Górniak. Nasz Aniołek, jak przystało na Wojownika Światła, co rusz popada w nowy konflikt. Skoro płyta Donatana nie jest jeszcze gotowa, to normalne, że nie chce wypuścić singla, który będzie promować coś, co ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Tylko EG wydaje piosenki we własnym kontinuum czasoprzestrzennym do albumów-widmo, bez poszanowania logiki i planów wydawniczych. Edzia miała mieć letni przebój! Reszta się nie liczy. Jej gniew spada jak grom z jasnego nieba na zdrajców. Za mównicę oczywiście służą brukowce. Jest jeszcze pewne, że nie kiwnie nawet małym paluszkiem zakończonym lakierem hybrydowym, w celu promocji. Wszelkie pytania będzie odbijać do Donka.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Też mi się wydaje, że to forma reklamy. Skoro niedawno Górniak spędziła w Polsce 19 dni, to chyba jednak w końcu nagrała ten klip. Ale to tylko gdybanie - jeszcze może się okazać, że nie tylko nie ma klipu, ale nawet nie ma żadnej wspólnej piosenki.
Dustplastic, David Foster, Donatan - ci wszyscy producenci są na D i może też wszyscy, według Edyty, są do d... :lol3:
Ten artykuł, który Edyta zalinkowała na swoim fanpage'u, to są takie brednie... :roll: Zabawne, że co dopiero Diva tłumaczyła, że ludzie nie rozumieją procesu powstawania płyty, że nie można niecierpliwić się na artystę za to, że to trwa tak długo, a teraz, kiedy Donatan ma niby dokładnie te same problemy, Edyta już inaczej na to patrzy. :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Być może piosenka jest zbyt słaba, żeby spieszyc zbytnio z promocją... a dla Edi lepsza taka niż żadna. Ale pożyjemy, zobaczymy - albo i nie ;)
ODPOWIEDZ