Chirurgia plastyczna

i inne poprawki urody...

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Chill-out »

Sesja dla Playboya nie bylea powdem, przez który założyłem ten temat.Na usta zwrócilem uwagę zwłaszcza w "Dzień dobry TVN" i na zdjęciach ze ślubu.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Bob »

Chill-out pisze:A nie pomyślał nikt z was"inteligentów",że ten zabieg ortograficzny jest celowy?

Co do tych ust-wlaśnie o górną wargę mi chodzi.
Chyba Matka Boska i Duch Świety nad Edytką czuwał ;) , że nie pokazała więcej, bo powstałby zapewne nowy temat z wargą w tytule/i wcale nie myślę o wardze gornej czy dolnej :P /, oraz domysły o pomniejszaniu pewnych szczegółow anatomicznych.Proponuję do kosza...
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Mist »

Bob pisze: Chyba Matka Boska i Duch Świety nad Edytką czuwał n , że nie pokazała więcej, bo powstałby zapewne nowy temat z wargą w tytule/i wcale nie myślę o wardze gornej czy dolnej n /, oraz domysły o pomniejszaniu pewnych szczegółow anatomicznych.
niesmaczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i niezdrowe to Twoje poczucie humoru Bob :roll: :roll:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Bob »

niesmaczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i niezdrowe to Twoje poczucie humoru Bob :roll: :roll:[/quote]
Jak cały ten beznadziejny i niesmaczny ,,wontek''
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Aro »

eve.d pisze:A ja mysle, ze Edytka przy okazji sesji zrobiła sobie 'małe odsysanko tluszczyku'.
Teraz to już chyba lekka przesada. :lol: Ona przecież nie przytyła 100 kg tylko 26. Widać, że już większość zbędnych kilogramów zrzuciła więc nie ma mowy o żadnej operacji odsysania. Zaczyna się tak niewinnie temat, a za chwile dojdziemy do tego, że Edyta po 3 liftingach jest. :P
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Mist »

Bob pisze:,,wontek''
kochani... wrocmy do porawnej polszczyzny! Naprawde nie wiem czemu ma sluzyc propagowanie elementarnych bledow ortograficznych! To jakas nowa moda?

[ Dodano: 2006-02-02, 12:37 ]
Zgadzam sie Aro!
moze zakonczmy ten temat???????? do niczego nie prowadzi. :roll:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Estratos »

Mist pisze:kochani... wrocmy do porawnej polszczyzny! Naprawde nie wiem czemu ma sluzyc propagowanie elementarnych bledow ortograficznych! To jakas nowa moda?

Bob sie przeciez nasmiewa z "hirurgii" :D Dobre BOB :P

"Wontek" won do kosza!
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Michael »

Powiem krótko-temat jest idiotyczny jak na chwilę obecną :P
Ludzie,jeśli cokolwiek w sesji Playboy`a jest inaczej niż w TV,to zadziałał photoshop,a nie operacje plastyczne :!: Już widzę te nagłówki w "Fakcie" i "SE" -"Górniak-piękność spod skalpela" :twisted:
Chill-Out proponowałbym założyć temat w 2013 roku,kiedy Edyta skończy 40 lat.Może będzie o czym pogadać ;)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Chill-out »

Jak juz napisałem wcześniej,tematu nie założyłem ze względu na Playboy'a.Poza tym nie chodzi tu tylko o zabiegi wykonane przez Edytę.Ciekaw jestem waszego stosunku to szeroko pojętej chirurgii plastycznej.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Estratos »

Jak juz napisałem wcześniej,tematu nie założyłem ze względu na Playboy'a.Poza tym nie chodzi tu tylko o zabiegi wykonane przez Edytę.Ciekaw jestem waszego stosunku to szeroko pojętej chirurgii plastycznej.

to taki temat sie nadaje do dzialu rozne sprawy a nie do dzialu "Edyta"
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Chill-out »

ALE TEMAT RÓWNIEŻ DOTYCZY EDYTY.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: Estratos »

Chill-out pisze:ALE TEMAT RÓWNIEŻ DOTYCZY EDYTY.
no raczej nie, bo Edyta sie nie poddala zadnym zabiegom "hirurgii plastycznej" :P
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: marlena »

Chill-out pisze:
marlena pisze: dla mnie to to jest typowe polskie zachowanie :570: - zrobiłes byka ze hohoh, w temacie i teraz ściemy walisz ze niby specjalnie tak zrobiłeś :mrgreen: :lol: :lol: :razz: :P hihihiihahahah nielepiej było sie przyznac i poprawic byka- każdemu się zdarza :D trzeba sie umieć do tego przyznać skoro już koś ci zwrocił uwage :D
Typowy tekst dla nastolatki :grin: Dziewczyno Ty masz chyba trochę wiece lat...Nie bądź śmieszna.Poza tym piszcie co chcecie.Przecież nie każdy wyrobil sie i ma to swoje 100 IQ.

Podkreślam.Trzymajcie się tematu.Od obrzucania mnie "błotem" :smile: mozecie założyć inny temat.

uktoś sie wkurzył :d prawda w oczy kole :D
żenułlłłłłłłłlaaaaaa :D

trzeba sie przyznac do byka i tyle :D widocznie masz 15 lat :P

dla mnie sa ciekawsze tematy niz zastanawianie sie czy Edyta miała operacje "hirurgiczna" czy nie :D
zgadzam się z Michałem - nie ma o czym gadac bo "hirurgicznej" operacji Edyta nie miała :) :) :) :D;D;D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: vanity »

operacje plastyczne - tak - ale jeśli do ich zrobienia jest jakaś przesłanka np odstające uszy czy ślad po oparzeniu.... takie cyrki jakie wyprawiają Cher czy Michael Jackson są po prostu żałosne. oni chyba już nic własnego nie mają...
PiT
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 200
Rejestracja: 11 kwie 2005, 23:18
Lokalizacja: Kraków

Re: Hirurgia plastyczna

Post autor: PiT »

O maj got! Dlaczego Wy dalej ciągniecie awanturę... Chłopak chciał założyć wątek to go założył... Jak ktoś nie chce ni musi tu dyskutować. A to ze zrobił błąd ortografizny to co... Każdemu sie zdarza... To nie wstyd Chill out wiec po co się zaklinać ze to specjalnie.
ODPOWIEDZ