Menedżer Edyty Górniak

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: stinger »

A co tu jest do gadania?
Chłopak pracował,pewnie robił co mógł,z opinii większości forum wynika,że miał dobry kontakt z fanami.
Edyta go zwolniła,co nie jest żadną nowością.
Tak jak pisze Piter,dla nas powinno być istotne,że odszedł i ktoś go teraz szybko powinien zastąpić.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: Piter »

Ktoś tu na Marcina pluje? Może mi umknął jakiś post. Wydawało mi się, że nie mamy podstaw, aby na niego pluć. Krzywdy nam nie zrobił. Jestem absolutnie za tym, aby zachować dystans do całej sprawy, i obydwu stron - Edyty i Marcina. Niech się sami między sobą rozliczają. Nic nam do tego.
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: milencia1992-mk »

Piter pisze:Może mi umknął jakiś post
Damian zwrócił na niego uwagę :P
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: beniu »

nie czytam nie siedze juz tak maniakalnie jak kiedys a widze ze oooooj na forum po staremu.
Czytajac niektore posty podtrzymuje swoje zdanie ze tworzy sie kult jednostki.
Wyimaginowany obraz Edyty bez skazy ktora jest najlepsza wokalistka, artystka, pracownikiem i pracodawca, jedyny sprawiedliwy profesjonalista w dziedzinie muzyki ktory tylko przez brak profesjonalizmu innych nie nagrywa plyt i tkwi w miejscu.

Wake up guys. Mamy leniuszka za idolke, leniuszka zapatrzonego w sobie, z niesamowitym glosem i charyzma sceniczna - ale lenia i z przykroscia stwierdzam analizujac 20 lat kariery... osobe prozna i zadufana w sobie.
Zostalo mi juz tylko czekanie na plyte bo tej 'mody na sukces' z managerami, asystentami, chlopakami, wakacjami itp. nie da sie juz sluchac i czytac. Wracam po porodzie artystycznego dziecka Edyty. Amen
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: Meg »

milencia1992-mk pisze:Wydaje mi się, że dostał na płytce piosenkę i miał sobie sam radzić, bez doświadczenia itd.
No właśnie wydaję Ci się!!!!! Nie masz pewności że tak było.
milencia1992-mk pisze:no chociaż, nie jest gorsze od pokazywania g:fuckyou \/ g:fuckyou2 \/ :ble: lub stwierdzenia, że ktoś komuś nie dorasta do pięt. takie błędne kolo...
Zamiast zakończyć tą wymianę zdań to ciągniesz ją w nieskończoność po co? Zachowujesz się naprawdę jak bachor który za wszelką cenę chcę udowodnić że to on ma racje...
milencia1992-mk pisze:No ale cóż? znaleźli się teraz tacy co Marcina bronili a teraz na niego plują, bo Edka już go "nie lubi"
Bosz, prawie jak na fb
Ktoś tu na niego pluł? Nie zauważyłam... Po prostu każdy napisał swoje zdanie na ten temat... co do plucia to może mówiłaś o sobie to wtedy zrozumiem.
milencia1992-mk pisze:Fani szukają przyczyny, szkoda, że niektórzy nie widzą jej w Edycie, a w asystentach, managerach
Każda osoba na forum trzeźwo myśląca wie jak jest. Edyta chciała być swoim menagerem więc teraz ponosi wszelkie konsekwencje tej decyzji. Myśli że to ktoś zrobi za nią. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Myślę że ona jeszcze się w pełni do tego nie przyzwyczaiła i dlatego taka słaba promocja ON the RUN.

Wszyscy szukamy niepotrzebnie zbędnych ideologii tego zwolnienia... No cóż zdarza się. Możesz pracować u kogoś kilkanaście lat a gdy pracodawcę nie satysfakcjonuje Twoja praca to ma prawo Cię zwolnić czyż nie? i o czym my tu jeszcze rozmawiamy...
:roll:
beniu pisze:osobe prozna i zadufana w sobie.
Nie wiem jak można tak powiedzieć o osobie której się kompletnie nie zna osobiście...
Przerażacie mnie ludzie.
Awatar użytkownika
beniu
Linger
Linger
Posty: 830
Rejestracja: 04 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Dotyk, Live 99
Ulubiona piosenka: To nie ja, Litania
Lokalizacja: Kraków

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: beniu »

Meg pisze:
beniu pisze:osobe prozna i zadufana w sobie.
Nie wiem jak można tak powiedzieć o osobie której się kompletnie nie zna osobiście...
Przerażacie mnie ludzie.
Meg zwroc prosze uwage na cala wypowiedz a nie 6 wyrazow. Pisalem o Edycie jako artyscie. Nie interesuje mnie jaka jest osoba prywatnie bo Edyta zawsze bedzie co najwyzej moja idolka, nie przyjaciolka, matka czy kochanka. Czytajac niektore posty stwierdzam ze powolutku zaciera sie granica widzenia Edyty personalnie i zawodowo :roll:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: Robik »

Największym problemem, jak to Edyta twierdzi w "nie wypromowanych" piosenkach jest to, że nie są one promowane tylko kiepskie. Edyta nie zdaje sobie z tego sprawy. Wierzy, że piosenki, które nagrała są super, a kiedy nie odnoszą sukcesu, zwala winę na innych (Marcin). Gdyby utowy były naprawdę fajne, same by się obroniły i wypromowały ;).
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: ja30 »

Robik pisze:Największym problemem, jak to Edyta twierdzi w "nie wypromowanych" piosenkach jest to, że nie są one promowane tylko kiepskie. Edyta nie zdaje sobie z tego sprawy. Wierzy, że piosenki, które nagrała są super, a kiedy nie odnoszą sukcesu, zwala winę na innych (Marcin). Gdyby utowy były naprawdę fajne, same by się obroniły i wypromowały ;).
daj dobry tekst edycie i do tego muzyke. juz robi sie to meczace ze co zrobi edyta jest nie dobre i do kosza.
TT ma swoj sukces i jeszcze nie skonczyl sie do konca a nowy kawalek tez bedzie mial swoj czas. nie ma co biadolic
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: vanity »

Robik pisze:Największym problemem, jak to Edyta twierdzi w "nie wypromowanych" piosenkach jest to, że nie są one promowane tylko kiepskie. Edyta nie zdaje sobie z tego sprawy. Wierzy, że piosenki, które nagrała są super, a kiedy nie odnoszą sukcesu, zwala winę na innych (Marcin). Gdyby utowy były naprawdę fajne, same by się obroniły i wypromowały
Nie przesadzajmy. Piosenki nie są beznadziejne (TT czy OTH) co nie znaczy, że mamy na kolana padać z zachwytu nad nimi. Skoro są takie czasy, że trzeba puścić coś typowo kompercyjnego, aby stacje radiowe grały danego artystę, trzeba to jakoś przełknąć i żyć nadzieją, że znajdzie się coś ciekawego na płycie. Nie bardzo zgadzam się z opinią o tym, że dobry kawałek się obroni i wypromuje. Jest dużo hitowo-shitowych utworów, i dużo takich, które są docenione jedynie przez fanów, bo artysta ich nie wykonywał i nie promował.
Awatar użytkownika
xxpatrickxx
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 325
Rejestracja: 15 kwie 2009, 18:01
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: ´Can't buy my love´

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: xxpatrickxx »

vanity pisze:Jest dużo hitowo-shitowych utworów, i dużo takich, które są docenione jedynie przez fanów, bo artysta ich nie wykonywał i nie promował.
Chociażby "Never will I"- zupełnie zapomniany utwór w Polsce, który Edyta nigdy nie wykonała na żywo (oprócz jubileuszu). Piosenka ta znalazła się tylko na azjatyckiej wersji jej pierwszej płyty światowej. Pamiętacie, jak rok temu media pisały, że Edyta nagrała nowy singiel i podawano tytuł: "Never will I"? Na Hit Bydgoszcz festiwal w sierpniu wykonała ten utwór w nowej aranżacji i sama zapowiedź przed wyjściem Edyty na scenę brzmiała: "oto Edyta z nowym singlem". Reakacja ludzi nawet na pudelku (!) była bardzo pozytywna. Moim znajomym się nawet ten wykon podobał- mówili szczerze. Widziałem swego czasu wywiad z jakimś muzykiem (już nie pamiętam z jakim) o NWI. Powiedział, że przepiękna jest to kompozycja i aż się dziwi, że Edyta go nie wypromowała, tylko wszystko po cichu się odbyło, bez echa. Spytajcie rodziców, znajomych, którzy nie są wielkimi fanami Edyty: kto zna utwór NWI? Z pewnością 99% odpowie, że nie.
Myślę dlatego, że promocja jest ważna. Bo nie każdy Polak będzie chciał przesłuchiwać całą płytę Górniak w poszukiwaniu pięknej dla niego kompozycji. Tym bardziej, że Edyta na jednej płycie prezentuje kilka zawsze gatunków, stylistyk muzycznych, stąd ta płyta jest wielobarwna i singiel promujący płytę wcale nie musi oddawać charakteru całego krążka.
Nie każę być Edycie Lady gagą, która bez szokowania, kontrowersyjnych teledysków i charakteryzacji nie wypromowałaby swoich utworów, tylko mam na myśli zdrowe, rozsądne, dojrzałe na 20-letnie doświadczenie wypromowanie utworu.
A czy to nie jest tak, że promocja= rozpowszechnianie utworu na szeroką skalę, aby jak najwięcej osób go usłyszało, a potem oceniło ?? W mniemaniu Edyty promocja to wypuszczenie utworu poza studio nagraniowe, w świat i niech się dzieje z nim co chce... To ryzykowne jest i niewłaściwe. Każdy pewnie wie, dlaczego.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: Marek »

xxpatrickxx pisze:
vanity pisze:Jest dużo hitowo-shitowych utworów, i dużo takich, które są docenione jedynie przez fanów, bo artysta ich nie wykonywał i nie promował.
Chociażby "Never will I"- zupełnie zapomniany utwór w Polsce, który Edyta nigdy nie wykonała na żywo (oprócz jubileuszu).
"Never Will I" wykonywała więcej razy, np. w Bydgoszczy na koncercie Eski i na koncertach plenerowych.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: Mist »

Bye Bye Marcin witaj w klubie wyrzuconych na zlom. :D
Awatar użytkownika
piotrfujarewicz
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 388
Rejestracja: 08 maja 2011, 16:39
Ulubiony album: Live 99
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Opole

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: piotrfujarewicz »

Marek pisze:
xxpatrickxx pisze: Chociażby "Never will I"- zupełnie zapomniany utwór w Polsce, który Edyta nigdy nie wykonała na żywo (oprócz jubileuszu).
"Never Will I" wykonywała więcej razy, np. w Bydgoszczy na koncercie Eski i na koncertach plenerowych.
W Bydgoszczy na BHF, a na plenerowych? Nie wiem, nie słyszałem. Eska tym barzdziej nie.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: Kopaneek »

Taka ciekawostka - Edyta ma menedżera koncertowego. To prawdopodobnie ten, który wpadł w oko Monice23.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Menedżer Edyty Górniak

Post autor: Flux »

Menadżera koncertowego? To chłopaczek niewiele ma do roboty :D Wieczna laba :d
ODPOWIEDZ