Zmarł tata Edyty :(

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zmarł tata Edyty :(

Post autor: B@r »

czytałam kiedyś w prasie (i nie był to brukowiec - zresztą to było z wywiadem), że ojciec Edyty ma inne dzieci z późniejszego (ych) związków.
Tak, ja widzialam kiedys wywiad z partnerka lub byla partnerka Jana Gorniaka w TV, pokazywane rowniez byly dzieci.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Zmarł tata Edyty :(

Post autor: FRYMIK »

Ja też zawsze gdy pojawiały sie te stronnicze komentarze w gazecinach, niby autoryzowane wywiady z Panem Janem nie do końca wierzyłam, że przedstawiają prawdę. Zdania wyrwane z kontekstów moga bardzo zaszkodzić, a takich zapewne nie brakowało. Myślę, że może gdyby nikt nie wtrącał się tak natarczywie w relacje między Edi a Tatą mogłoby dojść do spotkania a może nawet wybaczenia. Trudno o tym dyskutować, bo tak naprawdę nie wiemy, co przed laty się wydarzyło. Zazwyczaj wina leży pośrodku...Pozostaje nam teraz mocno trzymać kciuki za to, żeby Edi zebrała siły i zaczęła wszystko od nowa- w końcu coś się skończyło, jeden etap ma za sobą a kolejny, mam nadzieję, że lepszy przed...
agata
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:16
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Skawina

Re: Zmarł tata Edyty :(

Post autor: agata »

Ja tez widzialam kiedys reportaz o Janie Gorniaku i pokazywali wtedy jego synka i obecna wowczas jego partnerke
Bylo kilka wywiadow w prasie itp.
ODPOWIEDZ