Jak postrzegamy Edytę...

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Meg »

Madlen pisze:Brak mi powoli już słów,
To lepiej zamilcz... 8P

Weźcie ludzie wyluzujcie... jedziecie po tej Mai jakby nie wiem co by Wam złego zrobiła! Plujecie jadem na lewo i prawo. Każdy z Nas chciałby już teraz zaraz. Niestety tak nie idzie.

Przesiadujecie na forum godzinami i czekacie na kolejny news z pudelków... Szkoła się już zaczęła więc do książek. Łatwo tak oczernia i krytykować jak się jest anonimowym ciekawa jestem czy powiedzielibyście te wszystkie słowa Mai prosto w oczy, na odległość to każdy jest mądry...
Madlen pisze:skupiającej się na tym co wychodzi jej najlepiej, Edyty Divy, naszej Edyty z przed lat!
A skąd Ty do jasnej chol**y wiesz że Edyta chce taką być? Siedzisz w jej głowie czy co?
Ludzie się zmieniają, a chyba większość z Was zapomina o tym że jest człowiekiem a nie jakąś maszyną wykonującą rozkazy innych...
Madlen pisze:jako fanka bardzo szanuję Edi i chcę dla niej jak najlepiej!
Chcesz dla niej jak najlepiej ze swojego punktu widzenia... z punktu widzenia 15latki, a Edyta to dorosła kobieta!!!!!!!! Ze swoimi problemami, bo każdy je ma nawet Ona...

Ja mam do tego stosunek neutralny, nie będzie płyty nie będzie strony no i co z tego świat Wam się zawali?
Ludzie mają poważniejsze problemy na głowie a nie przejmowanie się i wylewanie swoich żali w internecie z powodu braku płyty i strony internetowej Edyty Górniak...
No ale co o tym mogą wiedzieć 14 i 15latki dla których największym problemem jest to jaką bluzkę założyć i czy pomalować sobie paznokcie na oczojebny zielony czy różowy. Błagam nie osłabiajcie mnie...


Za bardzo wszyscy żyjecie Jej życiem zajmijcie się swoim!
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Blur »

Zgadzam się z każdym słowem Meg, niektórzy chyba naprawdę mają za mało swoich problemów.
Potem to skutkuje festynami pod Pałacem Prezydenckim, to samo na forum.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Kopaneek »

Meg, gdzieniegdzie masz rację, ale przesadzasz. :wink:

Przewlekła eskalacja frustracji, które ostatnio zostały wyplute w tym temacie zrobiły swoje. I tak długo trwał stan wstrzymania od negatywnych opinii ze strony fanów.

Maja leci sobie w kulki, do tego nie ułatwia fanom zadania a wręcz podgrzewa negatywne emocje robiąc Edytę na swoje podobieństwo. Efekt mogliśmy podziwiać w Bydgoszczy - Edyta wystylizowana na Stadionówę. Sam asystent komentuje owa stylizacje tak "przecież takie gwiazdy jak Mariah Carey również stosują zabiegi mające na celu odmłodzić wizerunek/image". Generalnie LOL. Jeszcze ta promocja "zaproś Marinę - odbierz zniżkę na Edytę"... :boshe:

Zero oficjalnych informacji, zbywają interesantów. I jak tu zachować spokój i opanowanie? Na tym wszystkim ucierpi nikt inny a sama Edyta. Maja nie wie albo wiedzieć nie chce kim są fani Edyty i czego oczekują. Traktuje ją jak debiutantkę. W tym duecie ktoś musi się opamiętać, bo inaczej źle się to skończy.

Zaznaczam, że do nieporadności Darosława Majce daleko... :P Do Mai nie mam nic poza tym, że... realizuje własną wizję Edyty i kariery Edyty nie bacząc na zdanie i oczekiwania fanów. Z takim podejściem każde przedsiębiorstwo padnie...
Meg pisze:Ja mam do tego stosunek neutralny, nie będzie płyty nie będzie strony no i co z tego świat Wam się zawali?
Zawali. :D Nie mam alternatywy dla Edyty a słuchać popeliny nie zamierzam...
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: strzalka21 »

pijej1 pisze:
strzalka21 pisze: Możesz podać te fragmenty ze studia :lol3:
Nie mogę ich aktualnie znaleźć w necie ale materiał był udostępniany na forum: dotyczył nagrywania fragmentu piosenki Hello w studiu przez Edi, pokazywano tam Edi dyskutującą z jakimiś realizatorami i Majkę. W pewnym momencie Edi wychodziła ze studia i mówiła, że jej się to nie podoba...

Jak ktoś znajdzie prosimy o zamieszczenie :)
Aaaa o to ci chodziło......Eeeee Edka nagrywała coś przed Majką, i to poszło do kosza.....
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Meg »

Kopaneek pisze:Jeszcze ta promocja "zaproś Marinę - odbierz zniżkę na Edytę"...
Tak to jest drogi Kopaaaaaaaaaaaaanku gdy wierzy się w każdego newsa z pudelka...
Zawali. :D Nie mam alternatywy dla Edyty a słuchać popeliny nie zamierzam...
Widocznie znasz bardzo mało muzyki...
Kopaneek pisze:Maja leci sobie w kulki, do tego nie ułatwia fanom zadania a wręcz podgrzewa negatywne emocje robiąc Edytę na swoje podobieństwo.
Rozwalacie mnie z tym podobieństwem... sami się tego doszukujecie, gdy Edyta założy tą Waszą "młodzieżówkę" to zaraz mówicie że to Maja na pewno jej się kazała tak ubrać :lol3: No przecież, może jeszcze mi powiecie że Majka stoi z bejsbolem nad Edytą i wybiera jej gacie jakie ma założyć... 8P
Kopaneek pisze:W tym duecie ktoś musi się opamiętać
Opamiętać to się muszą niektórzy sfrustrowani fani...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Piter »

Wszystkiemu winna Sablewska. Nie myśleliście, żeby stworzyć komitet przeciwko niej i koczować pod chatą Edyty?
Wyjątkowo zgadzam się z Meg. Niektóre posty zajeżdżają oszołomem. Edyta upośledzona? Edyta w sekcie Mai? Ubezwłasnowolniona? A może forumowicze bezmyślni?
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Monia »

caterina78 pisze:Dziwna gre prowadzi Maja, ciekawa jestem czy tego przynajmniej jest swiadoma Edi???
Nie, zapewne jest przekonana, że ma od lat profesjonalną stronę, na której codziennie podawane są newsy o nowych płytach i koncertach.
caterina78 pisze:sluchaj Twojej Intuicji
Słucha swojej Intuicji od zawsze. Dziś ta intuicja ma na imię Maja.
DeathlySilence pisze:Nie czuję rozczarowania, lecz przedziwną satysfakcję.
Ja też. Z tego, że nie muszę podawać argumentów na owo nadszarpnięcie wizerunku Edyty. Dostarcza ich regularnie Ona sama.
Meg pisze:Urodziny Edyty będą w tym roku wyjątkowe wspomnicie moje słowa!
Wyjątkowe może dla Niej, bo chyba nie dla fanów.Kolejny dowód na to,że głośny rok jubileuszowy jest wyłącznie Jej świętem, dla Jej zachcianek.Jej taniec, Jej czwarty świat i Jej strona na Jej urodziny. A skończy się na tym, że znów jakaś grupa będzie "płakać", że stała pod drzwiami, jak inna Grupa polewała lukrem Jej urodzinowy tort.
Estratos pisze:Za to logo ma zajebiste, może je sobie wytatuować na półdupkach.
:D Uwielbiam ludzi myślących.
Kopaneek pisze:Obecne frustracje rodziły się przez lata, przez lata kadencji Darka. Teraz cierpliwość się kończy a obrywa Maja.
Edyta akurat od dawna nie miała wielkiego zapału do nagrywania. Po EG też była kilkuletnia przerwa do Perły(Live99 pomijam)Za "kadencji Darka" nie było strony, bo nie było drugiego takiego naiwnego jak Mariusz, który by służył za darmo i cierpliwie robił poprawki do poprawek. Poza tym wtedy ludzie potrafili uzbroić się w cierpliwość, bo prosiła o czas na podniesienie się z traumy po wojnie z mediami, nacieszenie macierzyństwem i małżeństwem.Rzadko grała, ale grała i nie było glam popu.Również za Jego sprawą chociażby fani dostali piękne życzenia noworoczne na prywatne maile. I nie było akcji typu namówimy "dzieciaki" by zrobiły hałas pod sceną, a później wyłączymy telefony i niech nas pocałują w d***. To już potwarz.
ANETA pisze:Czasami mam wrażenie, że zarówno Maja jak i Edyta myślą, że my jesteśmy fanami Dody a nie Edyty Górniak. Nie mamy po 12 lat i nie jesteśmy zaślepionymi małolatami. Jesteśmy bardziej wymagający niż publiczność owej blondynki.
Raczej w ogóle o nas nie myślą. Wątpię, aby rozważały,czego oczekują fani.Owa blondynka chociaż o swoją publiczność dba, a Diva myśli,że to publiczność powinna dbać o Nią.To,co się dzieje to ochłapy.Chciałabym,aby przyszedł taki moment, w którym fani zamanifestowaliby swoje rozczarowanie tak wyraźnie, aby do Edyty dotarło, że Ona sama przerwała tą słynną więź,jaka łączyła tylko EG z Jej fanami.
Kopaneek pisze:Nowy image Edyty wydaje się być skierowny do gimnazjalistów
Bo to oni mają jeszcze siły i chęci uganiać się za gwiazdami i nabijać im słupki smsami, oni podniecają byle piórkiem, im można wmówić, że czarne jest białe. Pokolenie josiowe nie zdążyło jeszcze przesiąknąć niespełnionymi obietnicami i aferami. Zobacz, kto tu głównie komentuje występy w TzG. Każdy moment jest dobry, żeby wszystko zmienić, nawet odbiorców, skoro ci 'gimnazjalni' łykają to, co jest.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Kopaneek »

Meg pisze:Tak to jest drogi Kopaaaaaaaaaaaaanku gdy wierzy się w każdego newsa z pudelka...
Nie każdego. :wink:
Meg pisze:Widocznie znasz bardzo mało muzyki...
Właśnie nie. Mimo to, trudno o alternatywę dla Edyty. Może mam zbyt wysokie wymagania.
Meg pisze:Rozwalacie mnie z tym podobieństwem ... No przecież, może jeszcze mi powiecie że Majka stoi z bejsbolem nad Edytą i wybiera jej gacie jakie ma założyć...
Czy jest czy nie ma - każdy ma oczy i widzi. Problem w tym, że Mai bejsbol potrzebny nie jest...
Meg pisze:Opamiętać to się muszą niektórzy sfrustrowani fani...


Niektórzy może i tak. Ale Ty też. Każdy ma prawo do własnego zdania i nikt nie jest nieomylny. :wink2:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Mist »

Kopaneek pisze:Problem w tym, że Mai bejsbol potrzebny nie jest...
a ja szlyszalam, ze Maja jest bi :lol:

Ostatnio doszlam do wniosku, ze mi to juz wisi czy Edyta wyda plyte czy nie, czy bedzie miala strone czy nie. Jestem tu z przyzwyczajenia. Poza tym Edyta wywala takie numery, ze to bardziej zdziwienie, ze takie rzeczy sa mozliwe niz sympatia dla jej talentu.
Pokoleniu 30 latkow Edyta ma prawie nic do zaoferowania. Zero nowych piosenek, N-ta edycja tanca mnie nie kreci. Tatuaze sa dobre dla nastolatek, pod warunkiem, ze nie planuja kariery np w biznesie, administracji ani powaznych instytucjach lub tzw powaznych profesjach.

Zostalo troche powalajacej urody i potrafi wyciagnac piosenki jak nikt inny ale to za malo, zeby wiecznie odcinac kupony.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2010, 21:54 przez Mist, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: betka »

Nie rozumiem całej afery- robicie sprawę z tego, że Edyta nie jest wciąż taka sama... Powinna chodzić w wieczorowych kreacjach na młodzieżowe imprezy i śpiewać wyłącznie pompatyczne utwory, koniecznie pokazujące jej możliwości wokalne...

Niektórzy tym swoim przywiązaniem do 'dawnych lat' przypominają mi babcie z kółka różańcowego, żeby nie powiedzieć gorzej.

Również życzyłabym sobie częściej nowej płyty od Edyty... ale nie ma- trudno.

Co do strony - jak niektórzy słusznie zauważyli - forum wystarcza mi w zupełności i nawet jeśli strona w końcu ruszy będzie dla mnie tylko wizytówką E..
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Monika23 »

Mist pisze:Zostalo troche powalajacej urody
Nawet ich tego juz za wiele nie zostalo;) poza tym zgadzam sie z moim pokoleniem ;)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Meg »

betka pisze:Niektórzy tym swoim przywiązaniem do 'dawnych lat' przypominają mi babcie z kółka różańcowego, żeby nie powiedzieć gorzej.
:5:
Kopaneek pisze:Opamiętać to się muszą niektórzy sfrustrowani fani...
Niektórzy może i tak. Ale Ty też.
Słonko, sfrustrowanej to Ty mnie jeszcze nie widziałeś i nie chciej żebym się taką stała bo polecą gromy 8P
Monia pisze:Uwielbiam ludzi myślących.
A ja nienawidzę ludzi przemądrzałych którzy myślą że wszystko wiedzą najlepiej! I srają swoimi wywodami na lewo i prawo.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Kopaneek »

Meg pisze:Słonko, sfrustrowanej to Ty mnie jeszcze nie widziałeś i nie chciej żebym się taką stała bo polecą gromy
Nie napisałem, że jestes sfrustrowana, tylko, że też powinnaś się opamiętać. :PP I już nie złość się forumowa Zeusico lub jak wolisz Zeusko. g:zla

:D

Ja też jak zechcę to potrafię... :evilbat:
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: LaFidelite »

Meg pisze:Monia napisał/a:
Uwielbiam ludzi myślących.

A ja nienawidzę ludzi przemądrzałych którzy myślą że wszystko wiedzą najlepiej! I srają swoimi wywodami na lewo i prawo.
:hahaha2: :guru:

Zdecydowanie nie podoba mi się to, w jaki sposób Maja realizuje swą wizję kariery Edyty, ale absurdem wydaje mi się fakt, że tak oburzacie się na wieść o przypuszczalnym ukończeniu prac nad stroną w listopadzie. Przecież chcieliście tej strony, więc o co chodzi ?
Awatar użytkownika
Monia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:23
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Monia »

Meg pisze:
Monia pisze:Uwielbiam ludzi myślących.
A ja nienawidzę ludzi przemądrzałych którzy myślą że wszystko wiedzą najlepiej! I srają swoimi wywodami na lewo i prawo.
Lepsze to niż ludzie cierpiący na zatwardzenie umysłowe, nie będący w stanie wydalić z siebie solidnego argumentu, za to smarujący wazeliną cudze tyłki.
ODPOWIEDZ