Jak postrzegamy Edytę...

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Himcio »

Zgadzam się z kolegą. Tak, jak usta jeszcze mnie nie rażą, to implanty w policzkach są nie do zniesienia. Najlepiej to widać na Jubileuszu.... ale ja oczywiście nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej i estetycznej, wręcz przeciwnie :d , ale z umiarem...
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: dominik »

lukeon pisze:Edyta, jakkolwiek cudowna wokalistka, o niebywałym talencie, postrzegana jest właśnie przez Polaków między innym przez pryzmat tychże operacji
Ja jakoś się z takim postrzeganiem Edyty jeszcze nie spotkałem.
lukeon pisze:O tym się po prostu mówi. "O ustach Górniakowej"
O tym mówi Doda i jej fani. Chyba nikt inny. :P
blacktoxic666 pisze:\Edyta byla kiesyś ładna, niewątpliwie
I nadal jest - według mnie.
blacktoxic666 pisze:Ale Ci się zaraz oberwie od znakomitej większości
No tak... Jak ktoś napisze posta, w którym nie zgodzi się z tymi słowami, to zostanie to odebrane jako atak i próba odebrania prawa do własnego zdania. Tak zawsze kończą się podobne dyskusje.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: ANETA »

Niestety w gronie moim znajomych i rodziny dosyć często ktoś poruszy temat ust Edyty i opinie nie są przychylne. Nawet ja sama już nie potrafię jej bronić bo mi one tez się nie podobają. Uważam, że miała ładne usta i niepotrzebnie je powiększała. Teraz jej twarz nie kojarzy się mężczyznom z delikatnością tylko z warami .... (i dopowiedzcie sobie dalszą cześć sami). Nie chce na forum pisać tak dobitnie.

Wolałabym na jej twarzy zobaczyć gdzieś zmarszczkę niż widzieć jaka jest opuchnięta. A profil ma nieładny, zwłaszcza na filmiku w więzieniu na Top Trendach wygląda bardzo niekorzystnie.....

Jedyną operację jaką bym jej teraz poleciła to podciągnięcie podbródka bo przy tych wypchanych policzkach wygląda źle.

Wiem, że lata lecą i każdy się starzeje ale wiele jest w Polsce piosenkarek w podobnym wieku jak Edyta i one tak nie wyglądają. Np. Jopek, Kowalska. Jedynie Kayah już zaczyna być coraz bardziej opuchnięta, tez z pewnością nieźle się ,,pompuje".
dominik
The story so far
The story so far
Posty: 552
Rejestracja: 14 paź 2009, 20:01
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Lublin

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: dominik »

ANETA pisze:wiele jest w Polsce piosenkarek w podobnym wieku jak Edyta i one tak nie wyglądają. Np. Jopek, Kowalska
Rzeczywiście tak nie wyglądają - Edyta jest ładniejsza. :wink2:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: fanusia_anka »

Ja uwielbiam Edytę, ma wielki talent i jest wspaniałą osobą po prostu. Tak ją postrzegam.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Emila555 »

Dla mnie Edyta to wyjątkowa postać na rynku muzycznym, posiadaczka najpiękniejszych strun głosowych jakie znam, uwielbiam jej utwory, wszystkie wykonania. Edyta posiada ogromny talent, wielką wrażliwość, uwielbiam ją za to. Cenię ją jako wokalistkę, jako osobę. Ma duży dystans do siebie, potrafi się z siebie śmiać, ma poczucie humoru.
Nie wiem dlaczego nadal tak wiele osób jest jej nieprzychylnych. Nikt nie mówi, że Edyta ma łatwy charakter ( zodiakalne skorpiony podobno są wyjątkowo uparte i trudne), ale wystarczy chociaż przez sekundę wsłuchać się w którąkolwiek z jej piosenek a wie się o niej wszystko.
Edyta popełniła w swoim życiu kilka błędów, niekoniecznie świadomie, ale to jest tylko człowiek, każdemu się zdarza, czasem powiedziała za dużo, no trudno, nie wiem co by musiała zrobić, żebym jej tego jako fanka nie wybaczyła :wink2:
Jednym słowem nie wyobrażam sobie muzyki bez głosu naszej Edytki, mam nadzieję, że jeśli są tacy ( a wiem , że są), którzy jeszcze nie doceniają tego jaki talent mają w swym kraju, wkrótce zmienią zdanie i Edyta pozyska nowe rzesze prawdziwych, szczerych fanów, czego z całego serca jej życzę.
Dla mnie Edyta Górniak jest the best :cool2:
Awatar użytkownika
co4en
Make it happen
Make it happen
Posty: 163
Rejestracja: 25 sie 2007, 17:52
Lokalizacja: to tu to tam :]

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: co4en »

Mam plazmowe TV 16:9 i po wczorajszym wystepie Edzi w Bydgoszczy wydawalo mi sie, ze dosc mocno przytyla. Nie odniesliscie takiego wrazenia?
Czarne legginsy powinny raczej wyszczuplac.
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: strzalka21 »

co4en pisze:Mam plazmowe TV 16:9 i po wczorajszym wystepie Edzi w Bydgoszczy wydawalo mi sie, ze dosc mocno przytyla. Nie odniesliscie takiego wrazenia?
Czarne legginsy powinny raczej wyszczuplac.
Zgodze się, bardzo wielką pupę miała w tych leginsach.....
Awatar użytkownika
VanityFair
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 244
Rejestracja: 29 gru 2007, 23:20
Ulubiony album: EG/Perła
Ulubiona piosenka: Perfect Moment
Lokalizacja: far away

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: VanityFair »

co4en pisze: wydawalo mi sie, ze dosc mocno przytyla
i bardzo dobrze! wolę widzieć Edytę z wielkim tyłem, cellulitem, zmarszczkami i bez takiego makijażu jak teraz. niech do cholery wygląda naturalnie, a nie jak wypudrowana laleczka. Ludzie, ta kobieta już niedługo będzie miała 40 lat, jeśli będzie robić ze sobą to co dotychczas, to skończy jak gwiazda mody na sukces. litości.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: grzechoo »

strzalka21 pisze:
co4en pisze:Mam plazmowe TV 16:9 i po wczorajszym wystepie Edzi w Bydgoszczy wydawalo mi sie, ze dosc mocno przytyla. Nie odniesliscie takiego wrazenia?
Czarne legginsy powinny raczej wyszczuplac.
Zgodze się, bardzo wielką pupę miała w tych leginsach.....
He he zgadza się, myslę, ze to chyba tylko w TV tak to wyglądąło bo jakos na twarzy nie przytyła.
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

grzechoo pisze:myslę, ze to chyba tylko w TV
Tak , moja babcia po koncercie ciągle powtarzała , ze Edi musi przytyć , bo w ogóle pupci nie ma . :lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: ANETA »

Według mnie powinna z 5 kg przytyć, byłaby bardziej apetyczna. Ale schudła w czasie rozwodu. Myślę, że teraz, jeśli zazna spokoju ducha to przytyje. Edi jest z natury szczupła wiec raczej nigdy nie przytyje powalająco. Chyba, że kolejna ciąża. Odpukać ...
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Matiz99 »

Po TzG to ona może jeszcze bardziej schudnąć niż przytyć :P
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Paulik24 »

Postrzegam Edytę jak drzewo na wietrze... W którą stronę wiatr zawieje- w tą się ugina ;(

Moja rodzina (szczególnie ojciec) postrzega Edytę jako chorą psychicznie, mój dziadek na jej widok zawsze wspomina o hymnie a moja kuzynka myli ją z Dodą... Może dlatego, że ma dopiero 3 latka...
co4en pisze:Mam plazmowe TV 16:9 i po wczorajszym wystepie Edzi w Bydgoszczy wydawalo mi sie, ze dosc mocno przytyla. Nie odniesliscie takiego wrazenia?
Czarne legginsy powinny raczej wyszczuplac.
Dokładnie! To była moja pierwsza myśl... 8P
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Jak postrzegamy Edytę...

Post autor: Kamille.g »

co4en pisze:Mam plazmowe TV 16:9 i po wczorajszym wystepie Edzi w Bydgoszczy wydawalo mi sie, ze dosc mocno przytyla. Nie odniesliscie takiego wrazenia?
Czarne legginsy powinny raczej wyszczuplac.

Dziwne ale ja jakoś tego nie zauważyłam 8P
ODPOWIEDZ