"Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

"Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: wspaniały »

vanity pisze:
Chill-out pisze:ale wiem,że będzie lepszy od "Perły"
to wcale nie jest takie trudne :P
czemu tak bardzo krytykujecie Perłe?? przecież ten album nie był aż tak zły, na pewno wolę utwory z Perły niż nudne jak flaki z olejem loving you... (mam nadzieje ze Edyta nie popełni już takiego "lovingowego" błędu)
Ostatnio zmieniony 13 cze 2007, 23:24 przez wspaniały, łącznie zmieniany 1 raz.
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: Angel »

wspaniały pisze:czemu tak bardzo krytykujecie Perłe?? przecież ten album nie był aż tak zły, na pewno wolę utwory z Perły niż nudne jak flaki z olejem loving you... (mam nadzieje ze Edyta nie popełni już takiego "lovingowego" błędu)
"Loving u" to chyba jakas pozostalosc po "EG". Co do "Perly" to uwielbiam ten album. ALe jesli chodzi o nowy to mam nadzieje na songi w stylu "To nie ja". :smile:
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

loving you ma na forum wielu zwolennikow... min mnie uwazam ze ten utwor bardzo pasuje do Edyty i bardzo mi sie ta piosenka podoba

[ Dodano: 2007-06-13, 21:56 ]
a co do Perły to rowniez uwazam ze jest superowa... bardzo dobra jakosciowo i muzycznie, profesjonalna w kazdym calu
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: wspaniały »

no tak wiem ze Loving you ma wielu zwolenników :) , tylko żeby Edyta nie wybierała takich singli jako czegoś co ma promować ją, jej twórczość i jej płyty, zresztą wydaje mi sie po tym co ostatnio prezentuje Edyta (styl w jakimś śpiewa, image), ze ten nagrany już materiał nie jest raczej taki malancholijny, ale że słychac na nim to coś co porywa...(co prawda nie do szalnej zabawy ale wiecie to coś jak chocoażby Jestem kobietą z Top trendy, no mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi)
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

loving you moim zdaniem porywa, jest ze tak to ujme metafizycznym podzieleniem sie z fanami radascia z tego ze odnalazla w zyciu szczescie i milosc na ktora tak dlugo czekal... jak najbardziej utwor nadajacy sie do promocji plyty, tylko musi byc promocja , bo zaden utwor sam z siebie sie nie wypromuje...
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: Chill-out »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:loving you ma na forum wielu zwolennikow... min mnie uwazam ze ten utwor bardzo pasuje do Edyty i bardzo mi sie ta piosenka podoba

[ Dodano: 2007-06-13, 21:56 ]
a co do Perły to rowniez uwazam ze jest superowa... bardzo dobra jakosciowo i muzycznie, profesjonalna w kazdym calu
"Loving you" to bardzo dobry utwór.
Co do "Perły"-dobra płyta ale producencko słaba...
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

Chill-out pisze:
DYZIO_MARZYCIEL pisze:loving you ma na forum wielu zwolennikow... min mnie uwazam ze ten utwor bardzo pasuje do Edyty i bardzo mi sie ta piosenka podoba

[ Dodano: 2007-06-13, 21:56 ]
a co do Perły to rowniez uwazam ze jest superowa... bardzo dobra jakosciowo i muzycznie, profesjonalna w kazdym calu
"Loving you" to bardzo dobry utwór.
Co do "Perły"-dobra płyta ale producencko słaba...
gdyby plyty wszystkich wokalistow byly PRODUCENCKO tak slabe jak Perła to ...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: Piter »

"Perła" byłaby dobrą płytą, gdyby należała do dyskografii Gosi Andrzejewicz, nie Edyty.
wspaniały
Sit down
Sit down
Posty: 58
Rejestracja: 23 lut 2005, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: wspaniały »

DYZIO_MARZYCIEL pisze:loving you moim zdaniem porywa, jest ze tak to ujme metafizycznym podzieleniem sie z fanami radascia z tego ze odnalazla w zyciu szczescie i milosc na ktora tak dlugo czekal... jak najbardziej utwor nadajacy sie do promocji plyty, tylko musi byc promocja , bo zaden utwor sam z siebie sie nie wypromuje...
słusznie zauważyłeś z fanami, a ci jak wiadomo sa wrażliwymi ludzi szukającymi w piosenkach Edyty czegoś więcej (no w końcu są-jesteśmy fanami Edyty), ale jezeli ktoś np stoi w korku na mieście i szuka jakiejs fajnej muzyki w radio, nie zatrzyma sie przy Lonivg you, przełączy na inną stację (przepraszam jeżeli kogoś uraziłem tymi skojarzeniami Loving You i korki uliczne, wiem ze brzmi to trochę kuriozalnie, ale wydaje mi sie ze tak jest)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: Chill-out »

Piter pisze:"Perła" byłaby dobrą płytą, gdyby należała do dyskografii Gosi Andrzejewicz, nie Edyty.
Dokładnie.Jak widać,niektórzy nie widzą róznicy...

[ Dodano: 2007-06-13, 21:22 ]
Piter pisze:"Perła" byłaby dobrą płytą, gdyby należała do dyskografii Gosi Andrzejewicz, nie Edyty.
Dokładnie.Jak widać,niektórzy nie widzą róznicy...
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: kinga »

Piter pisze:"Perła" byłaby dobrą płytą, gdyby należała do dyskografii Gosi Andrzejewicz, nie Edyty.
Ta opinia w moim odczuciu jest przesadzona. Mimo że nie uważam "Perly" za najlepszą plytę Edyty, to jednak znajduje się na niej kilka utworów, które są moim zdaniem bardzo dobre. Nie warto jej skreślać.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2007, 23:06 przez kinga, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: grzechoo »

Nie stawiałbym Edyty z Gośką na jednej szali. Między artystkami jest ogromna przepaść pod każdym względem, zwykłe la la la Edyty byłoby lepsze od dzieł Gosi A. Pozatym Perła ma prawdziwe perły, chociażby genialne Hold On Your Heart , Nie Proszę O Więcej, Whatever It Takes czy zmysłowe Sleep With Me. gdzie jakiejkolwiek piosence Andrzejewicz do Edytowych
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: Chill-out »

grzechoo pisze:Nie stawiałbym Edyty z Gośką na jednej szali. Między artystkami jest ogromna przepaść pod każdym względem, zwykłe la la la Edyty byłoby lepsze od dzieł Gosi A. Pozatym Perła ma prawdziwe perły, chociażby genialne Hold On Your Heart , Nie Proszę O Więcej, Whatever It Takes czy zmysłowe Sleep With Me. gdzie jakiejkolwiek piosence Andrzejewicz do Edytowych
Ale my( bo Piter chyba również) nie mówiliśmy o piosenkach(na "Perle"jest kilka naprawdę dobrych),a o produkcji...
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: Monika23 »

grzechoo pisze: Pozatym Perła ma prawdziwe perły, chociażby genialne Hold On Your Heart , Nie Proszę O Więcej, Whatever It Takes czy zmysłowe Sleep With Me
Wlasnie mialam wymieniac te same utwory :) dla mnie 'Perla' jest szczegolna wlasnie ze wzgledu na te swietne kawalki.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: "Dotyk", "Live'99", "Perła"...

Post autor: B@r »

kinga pisze:Ta opinia w moim odczuciu jest przesadzona. Mimo że nie uważam "Perly" za najlepszą plytę Edyty, to jednak znajduje się na niej kilka utworów, które są moim zdaniem bardzo dobre. Nie warto jej skreślać.
Zgadzam sie. Niektore utwory byly zbyt banalne na mozliwosci Edyty, ale na Perle jest duzo perelek, fajnie zaaranzowanych do tego. :)
ODPOWIEDZ