Kariera Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kariera Edyty

Post autor: vanity »

Angel pisze:Gdyby wtedy nagrala angojezyczna plyte mialaby sukces w kieszeni.
cóż, nagrywała, nawet kilka razy od początku.... tylko jakoś wydać nie mogli do 97 roku
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Kariera Edyty

Post autor: Dawid »

zgadzam sie ... gwiazda za dyche...
dzis sluchalem jej plyty "edyta gorniak" sprzed 10 lat i jak sobie przypomne ile edzi bylo w tv, swietna plyta, piekny teledysk i piosenka, piosenka z carrerasem, koncert z nim - super kariera, a 10 lat pozniej - srednia plyta z przerobkami, jurorowanie z programie tv, brak porozumienia co do sywtepu przed celine dion i w opolu. Porazka.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kariera Edyty

Post autor: ANETA »

Dawid pisze:zgadzam sie ... gwiazda za dyche...
dzis sluchalem jej plyty "edyta gorniak" sprzed 10 lat i jak sobie przypomne ile edzi bylo w tv, swietna plyta, piekny teledysk i piosenka, piosenka z carrerasem, koncert z nim - super kariera, a 10 lat pozniej - srednia plyta z przerobkami, jurorowanie z programie tv, brak porozumienia co do sywtepu przed celine dion i w opolu. Porazka.
Póki jest JOŚ to jest w mediach ale jak sie skonczy to pewnie ze świecą jej bedziemy szukać. Szkoda że Edyta tak niepoważnie traktuje swoją karierę. Darek powinien ją zmobilizować. W Polsce mamy wiele gwiazd które mają rodziny (np. Beata Kozidrak) a ciagle nagrywają, mają hity i wystepują. Z jednej strony dobrze że Edyta spiewa w centrach bo można jej posłuchać za darmo i może przekona do siebie przypadkowego przechodnia który przyszedł po waciki ale powinna nacisk kłaść na show, trasę koncertową. To ona powinna wyjść do ludzi i sie pokazać, zaprezentowac materiał z płyty, nagrywać teledyski. Ludzie sami nie przyjdą (poza nami...)
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Kariera Edyty

Post autor: flame »

Dla mnie kariera Edyty to jedna wielka zmarnowana szansa. Edyta zaczynając miała niesamowity głos, nieprzeciętną urodę oraz ambicję. Potrafiła też bardzo ciężko pracować (Metro na przykład). Miała też przebój - "To Nie Ja" - i menadżera który pompował w nią pieniądze. Generalnie wszystko czego potrzeba by rozpocząć fantastyczną karierę. Jak to się stało że gwiazda z takim potencjałem w roku 2008 jest jedynie piosenkarką promującą się w centrach handlowych? Nie wiem czy to wina Edyty, czy to jej świadomy wybór, czy przypadek. Tak czy siak - strasznie szkoda takiego talentu.
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 754
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:01
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kariera Edyty

Post autor: Seba0305 »

Ja mam nadzieję, że jeszcze wróci na szczyt.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kariera Edyty

Post autor: vanity »

flame pisze:Dla mnie kariera Edyty to jedna wielka zmarnowana szansa. Edyta zaczynając miała niesamowity głos, nieprzeciętną urodę oraz ambicję. Potrafiła też bardzo ciężko pracować (Metro na przykład). Miała też przebój - "To Nie Ja" - i menadżera który pompował w nią pieniądze. Generalnie wszystko czego potrzeba by rozpocząć fantastyczną karierę. Jak to się stało że gwiazda z takim potencjałem w roku 2008 jest jedynie piosenkarką promującą się w centrach handlowych? Nie wiem czy to wina Edyty, czy to jej świadomy wybór, czy przypadek. Tak czy siak - strasznie szkoda takiego talentu.
zmieniła poziom ambicji z tych z lat 90-tych na te obecne, czyli zamieniła muzykę na "brak majtek na imprezie".
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Kariera Edyty

Post autor: DeathlySilence »

vanity pisze:zmieniła poziom ambicji z tych z lat 90-tych na te obecne, czyli zamieniła muzykę na "brak majtek na imprezie".
Myślisz, że wpadła w wir, z którego wydobyła sie Britney :?:
Trochę nie rozumiem tej aluzji.
<główkuje>
<burza mózgu>
Brak majtek na imprezie - czyli skupia uwagę na sobie, a nie na tym co tworzy - a raczej powinna tworzyć, bo zaprzestała - czyli muzykę :?:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Kariera Edyty

Post autor: Marrcino »

vanity pisze:zmieniła poziom ambicji z tych z lat 90-tych na te obecne
Ma rodzine, wiadomo ze nie rzuci wszystkiego by robic kariere miedzynarodowa. Dokonala wyboru i nie ma co nad tym ubolewac. Teraz niech zdobywa rynek polski jakos bardziej umiejetnie i mniej chaotycznie. 8)

[ Dodano: 31-05-2008, 23:03 ]
DeathlySilence pisze:Trochę nie rozumiem tej aluzji.
ja tez :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Kariera Edyty

Post autor: DeathlySilence »

marrcino pisze:
DeathlySilence pisze:Trochę nie rozumiem tej aluzji.
ja tez :D
Może nie idź drogą Tuska, a Clintona.
PiSowcu. :D
Fajna emotka w podpisie i w avatarze.
Vania jak przyjdzie to nam ładnie wytłumaczy. Na nasz tępy, chłopski rozum. :wink:
Awatar użytkownika
Dawid
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 385
Rejestracja: 31 gru 2005, 13:07
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: dziękuję Ci
Lokalizacja: Katowice

Re: Kariera Edyty

Post autor: Dawid »

Edyta nie musi robic miedzynarodowej kariery. Ale uwazam ze zasluguje na to by byc mega polska gwiazda. A takie potrzebuja dobrych piosenek, przebojow, nowych plyt - ale nie z przerobkami, dobrych wystepow publicznych, nie na gali takiej czy siakiej, nie w programie JOS czy innym, ale na festiwalach i dbac o dobra prase... a edyta niestety sie osmiesza. Szkoda mi jej. Ciesze sie, ze jest szczesliwa, ze ma kochanego meza i dziecko, ale skoro kocha tez spiewac i ma do tego niesamowite warunki, to niech nie chalturzy, a zacznie to robic na poziomie sprzed lat.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Kariera Edyty

Post autor: vanity »

to nie ma związku z karierą międzynarodową, ale w ogóle karierą, jej obecnym stanem. a mój przytyk to był nie tylko do samej Edyty ale i wogóle czasów w jakich przyszło żyć artystom. mało który trzyma język za zębami i unika "bankiecików" i trzyma się z dala od tabloidów. a dziś, w zasadzie bardzo łatwo zdobyć sławę i jednocześnie ją utrzymywać, wystarczy spojrzeć na Brit czy Hilton. samym skandalizowaniem robi się większą karierę niż talentem, i szczerze mówiąc cholernie mnie to irytuje, bo co jak co Edyta zdolna jest jak diabli, ale medialnie i zawodowo zachowuje się tak, jakby tego wielkiego talentu była pozbawiona. i wkurza mnie że taki talent woli "alankować" w Gali niż dzielić się tym, co ma mało kto. wkurza mnie to, że kiedyś zależało jej na wizerunku zawodowym a teraz zadowala się "byle pisali". z mojej perspektywy wygląda to tak, jakby na starość zawodowo "głupiała".
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Kariera Edyty

Post autor: Marrcino »

Z tym ze o Edycie pisza i beda pisali czy tego chce czy nie... poza tym kto dzis nie udziela wywiadow Gali? Kazdy zarabia jak moze. Taki juz nasz szołbiznes. Chodzi o to by Edka zatrudnila kogos kompetentnego kto bedzie za Darka odwalal czarna robote i menadzerowal z prawdziwego zdarzenia :)
flame
The story so far
The story so far
Posty: 594
Rejestracja: 03 sty 2005, 16:07
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Kariera Edyty

Post autor: flame »

marrcino pisze:Taki juz nasz szołbiznes.
Albo 'paszołbiznes' jak to zwykł mawiać Czesław Niemen ;).
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 754
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:01
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kariera Edyty

Post autor: Seba0305 »

marrcino pisze:Z tym ze o Edycie pisza i beda pisali czy tego chce czy nie... poza tym kto dzis nie udziela wywiadow Gali? Kazdy zarabia jak moze. Taki juz nasz szołbiznes. Chodzi o to by Edka zatrudnila kogos kompetentnego kto bedzie za Darka odwalal czarna robote i menadzerowal z prawdziwego zdarzenia :)
Gdzieś czytałem, że tak właśnie ma być :) Może coś w końcu ruszy...
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kariera Edyty

Post autor: ANETA »

Nie wierze już w big come back Edyty. Może jakas czesc Polaków sie do niej przekonała ale nie odzyska juz tego co utraciła. Edyta nie umie sie promowac na własną rekę, Darek tez nie umie jej pomóc. Do tego potrzebny jest dobry menager a w przypadku Edyty - bardzo dobry bo odbudowac jej karierę jest bardzo ciężko. Żal d... ściska że najwiekszy talent w Europie śpiewa dziś w centrach handlowych a fani sie ciesza jakby było święto narodowe że wogole ich gwiazda wyszła do ludzi. Takie koncerciki powinna robic 2-3 razy w roku a reszta powinna być na wielkich polskich scenach, OD OPOLA POCZYNAJĄC.... ale tam juz nie ujzymy Edyty szybko bo za rok jej pewnie nawet nie zaproszą po tym co zaszło w tym roku. Poza tym juz pewnie nie beda mieli powodu bo nowej płyty napewno nie bedzie. Teraz tylko niech na Top Trendach nie wystapi to juz całkiem mnie zwali z nóg...

Skoro ma studio nagrań u siebie w domu to dlaczego nie siedzi tam dzień i noc i nie nagrywa... ja non stop bym coś kombinowała bo tworzenie muzyki jest świetną sprawą a ją zmusić do nagrania czegokolwiek to ......
ODPOWIEDZ