Edi na Karaoke

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
damyano
Make it happen
Make it happen
Posty: 140
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:33

Edi na Karaoke

Post autor: damyano »

bawilem sie wczoraj wraz ze znajomymi w sopockim clubie "69", i przyznam ze bardzo sie ucieszylem gdy wsrod spiewanych piosenek uslyszalem "to nie tak jak myslisz"...a jeszcze bardziej zadowolony bylem z tego jak publika odbierala ta piosenke( w sumie wszyscy spiewali piosenke z pamieci razem z glownym wykonawca)...
to dowod ze "TNTJM" stal sie hitem, skoro jest juz nawet na karaoke :)
oprocz tego spiewal ktos jeszcze "to nie ja bylam ewa" ale o tym wykonaniu wole sie nie wypowiadac bo nie lubie gdy ktos oprocz edyty to spiewa :P
w kazdym razie edyta byla wczoraj gwiazda karaoke .....
ps. klub tez byl dosc specyficzny :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Michael »

damyano pisze:jak publika odbierala ta piosenke( w sumie wszyscy spiewali piosenke z pamieci razem z glownym wykonawca)...
Hehe, to cieszy! :) Nie da się ukryć, że pyknęła Edi ta piosenka. Oby więcej takich szlagierów! :d
damyano pisze:to dowod ze "TNTJM" stal sie hitem, skoro jest juz nawet na karaoke
Jeśli chodzi o świeże piosenki, to widziałem w jednym z pubów karaoke Nie Wierzyć Nie Mam Sił.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Chris »

Michael pisze:Jeśli chodzi o świeże piosenki, to widziałem w jednym z pubów karaoke Nie Wierzyć Nie Mam Sił.
OMG a to nawet (niestety) singiel nie był... :shock: fajnie, fajnie :hellobaby:
LadyDiana
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 09 sty 2009, 0:37
Ulubiona piosenka: "Teraz Tu"
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: LadyDiana »

Bardzo się cieszę z tego, że ludzie coraz bardziej przekonują się do Edzi. Wspomniana osoba, która wykonywała we wspomnianym klubie, dodajmy ze jest to klub mniejszości seksualnej, to Sobowtór Edyty Górniak, który co jakiś czas pokazuje się na tym karaoke. Jeśli zaś chodzi o utwory karaoke to mozna wybrać sobie kilka innych utworów z repertuaru Edyty m.in. Jak Najdalej, Dumka na Dwa Serca, To Nie Ja, Nie Opuszczaj Mnie, Nie Wierzyc Nie Mam Sił, To Nie Tak Jak Myślisz, One & One....

Zapraszamy w każdy wtorek od 22:00...
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Aro »

LadyDiana pisze:Sobowtór Edyty Górniak
To Edyta ma sobowtora? :shock:. O sobowtórze Maryli chyba każdy słyszał, Doda ma ich wielu, ale o Edyty pierwsze słysze. Jakos mało rozpromowany jest. Sa gdzieś jakieś zdjęcia?
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: martis »

Aro pisze:
LadyDiana pisze:Sobowtór Edyty Górniak
To Edyta ma sobowtora? :shock:. O sobowtórze Maryli chyba każdy słyszał, Doda ma ich wielu, ale o Edyty pierwsze słysze. Jakos mało rozpromowany jest. Sa gdzieś jakieś zdjęcia?
o lol :lol:
http://pl.youtube.com/watch?v=wjm9DGkgVXY
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Aro »

A więc to Lady Diana. :P Prawie nic na tym filmiku nie widać. Trudno jest się ucharakteryzowac na Edyte bo nie ma ona żadnych "znaków szczególnych". W przypadku Maryli są proste blond włosy z grzywką, gitara. Doda to blond peruka i wyzywajacy strój. Kolega musi jeszcze trochę popracować nad charakteryzacją.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edi na Karaoke

Post autor: baker »

tu sa zdjecia, uwazam ze sobowtor bardziej przypominał oryginał, gdy go nie było widac..

http://ladydiana.bloog.pl/gal,526245,ti ... index.html
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Aro »

baker pisze:tu sa zdjecia
Dzieki. :)

Lady Diana dlaczego akurat taka fryzura? Stale nosisz takie loczki? Zupełnie mi się z Edytą nie kojarzą.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Magda M »

na zdjęciach zupełnie nie widzę podobieństwa.. zresztą na filmiku też nie....
Aro pisze:Lady Diana dlaczego akurat taka fryzura? Stale nosisz takie loczki? Zupełnie mi się z Edytą nie kojarzą.
dokładnie... why?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Aro »

Magda M pisze:na zdjęciach zupełnie nie widzę podobieństwa.. zresztą na filmiku też nie....
U Majewskiego aktorka która parodiowała Edyte też nie była za bardzo podobna. Jedynie strój z JOS-ia który my pamietamy i makijaż sprawiały, ze stawała sie troche podobna. Myślę, że wiele osób nie oglądających JOS-ia miało problem z rozpoznaniem kto to. :P
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Chris »

to jakieś przegięcie... sobowtór to ma być sobowtórem a nie słabą karykaturą :shock: Edyta jest jednak jedyna w swoim rodzaju bo o ile w Marylę da sie uwierzyć jak ktoś ją udaje z daleka to tu ni w ząb
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: martis »

LadyDiana, z takimi włosami to świata nie podbijesz :wink2:
ale stronę internetową to masz lepszą od Edzi :lol:
LadyDiana
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 09 sty 2009, 0:37
Ulubiona piosenka: "Teraz Tu"
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: LadyDiana »

Kochani przyszedł więc czas, by odpowiedzieć na kilka waszych pytań.
1. Dlaczego Loczki?? Odpowiedź dość prosta. Jeśli ktoś nie ogląda JOSia to nie wie, jak ubiera się Edzia, najszybciej więc skojarzy sobie występ Edyty na Top Trendy, Telekamery, Viva Najpiękniejsi, Sylwester.... Loczki dlatego że Edzia wielokrotnie pokazywała się w lokowanych włosach np. na Top Trendach 08 czy podczas koncertów w Gdańsku i Słubicach....
2. Nie widać dużego podobieństwa, ale to kwestia czasu.... jak większość wie, stroje Edyty nie należą do najtańszych w porównaniu do Maryli Rodowicz czy Dody więc jako Sobowtór mam nieco więcej pracy i nakładu finansowego niż Sobowtóry dwóch pozostałych Piosenkarek.
3. Wiele razy podczas występów mówiono mi ze z ruchów jestem tak jak nasza Diva... gesty, styl wypowiedzi...
4. Wracając do garderoby, skompletowanie jej to dość trudna sprawa... wkrótce będziecie mogli zobaczyć sukienki m.in. z Premier w Opolu w 2006 - Cygańskie Serce, z JOSia m.in. kreacje które Edyta zakupuje u Macieja Zienia...
5. Jeśli chodzi o rozreklamowanie. Ja występuje od roku, Sobowtór Maryli Rodowicz tj "Druga Maryla" od 12 zaś Dżaga, znany sobowtór Dody od 3.... to wielka różnica....
Pozdrawiam Wszystkich Bardzo Serdecznie i Życzę Miłego Wieczoru...

[ Dodano: 10-01-2009, 22:43 ]
Aro pisze:A więc to Lady Diana. :P Prawie nic na tym filmiku nie widać. Trudno jest się ucharakteryzowac na Edyte bo nie ma ona żadnych "znaków szczególnych". W przypadku Maryli są proste blond włosy z grzywką, gitara. Doda to blond peruka i wyzywajacy strój. Kolega musi jeszcze trochę popracować nad charakteryzacją.
Jak się przyjrzycie uważnie na niektórych zdjęciach widać wyraźni pieprzyk na podbródku z lewej strony.... :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edi na Karaoke

Post autor: Aro »

Ja więc życzę powodzenia. :) Zawsze to jakaś promocja twórczości Edyty więc jestem za. ;)
ODPOWIEDZ