Krytyka Edyty a Fani

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Paula25
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 27 sie 2009, 0:31
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Polska

Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Paula25 »

Kochani

Założyłam ten temat, ponieważ chciałabym dowiedzieć się jak Wy, fani Edyty reagujecie na słowa krytyki. Na pewno większość już się przyzwyczaiła i macha na to ręką ale więkoszości jest przykro z tego powodu. Może łatwiej gdy obelgi padają ze strony anonimowych internautów ale co jeśli ostre słowa padają ze strony bliskich wam osób: rodziny, parnterów? Kochacie Edyte przynajmniej niekórzy z was, dlatego chciałabym dowiedzieć się jak podchodzicie do tego, co mówicie, jak reagujecie. Sama jestem fanką pewnego artysty i wciąż ranią mnie ostre słowa na jego temat. Może odgapie od was jakieś sposoby:)
PS: Jeśli taki temat już był to proszę o skasowanie:)
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: vanity »

Paula25 pisze:Jeśli taki temat już był to proszę o skasowanie:)
Pozdrawiam:)
Pewnie nie był, ale ja i tak bym go skasowała :P
Dionesque
Sit down
Sit down
Posty: 74
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:23
Ulubiony album: Dotyk, Edyta
Ulubiona piosenka: too many... ;)
Lokalizacja: Soest / Germany
Kontakt:

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Dionesque »

Jak dla mnie - nie ma tematu. :)
Niespecjalnie obchodzi mnie co inni myślą o moich upodobaniach - obojętnie czy chodzi o muzykę czy o cokolwiek innego. Nie kieruję się opinią innych lecz wlasnym gustem, uczuciami i emocjami.
Oczywiście nie jest milo slyszeć krytyczne slowa na temat kogoś, kogo się lubi - obojętnie czy chodzi o kogoś z naszej rodziny, o kogoś z przyjaciól czy o idola. Ale opinie innych, choćby nawet niewiem jak negatywne, nie zmienią moich uczuć. :)
A zapewniam Cię, że wiem co mówię i z różnymi, nieraz bardzo przykrymi slowami, mialam nieraz do czynienia będąc fanką Michala Wiśniewskiego i calego Ich Troje - a mimo to nie ukrywam, że ich bardzo lubię - muzycznie i prywatnie! :)
Podobnie sprawa ma się z Céline Dion - nie jest ona co prawda tak kontrowersyjna jak Wiśniewski ale jest wiele osób, które i tak mają jej dużo do "zarzucenia" np. starego męża, brzydką twarz, ekstremalną chudość i Bóg wie co jeszcze... i co? Ja ją nadal kocham i kochać będę, hehe!
Céline - od 16 lat, Ich Troje - od 11. :)
Co do Edyty to może slowo "fanka" w moim przypadku jest trochę na wyrost ale na pewno BARDZO ją lubię a jej glos uwielbiam! :) Więc także nie przejmuję się tym, co inni o niej mówią.
Na KAŻDEGO ZAWSZE znajedzie się ktoś, kto będzie krytykowal - taki świat.
Ważne, by pozostać wiernym wlasnym idealom, wlasnym przekonaniom, wlasnym uczuciom. :)
Awatar użytkownika
my_love_eg
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 14 mar 2010, 20:46
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Białystok/Warszawa

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: my_love_eg »

Dionesque pisze:Ważne, by pozostać wiernym wlasnym idealom, wlasnym przekonaniom, wlasnym uczuciom. :)
Bardzo mądrze powiedziane i ja także się tego trzymam i tym kieruję :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Edytkanazawsze
Hope for us
Hope for us
Posty: 23
Rejestracja: 13 wrz 2009, 21:16
Ulubiona piosenka: Impossible,Linger
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Edytkanazawsze »

Ja się czasami unoszę jak słyszę od kogoś krytykę na temat Edyty ale się tym nie przejmuje co krytykujący o Niej mówią bo wiem że zawsze Ją będę Kochała
Raz tlyko jak słyszałam krytykę o Edytce zrobiła awanturę ;)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: loveedyta »

Edytkanazawsze, z czasem Ci to przejdzie. Też kiedyś potrafiłam się obrazić gdy ktoś źle o Niej mówił. Owszem czasmi komentarze były lekko przesadzone, ale czasem inni mieli sporo racji. Edyta sama czasami robi niepotzrebny szum wokól siebie. Także teraz podchodzę do tego z dystansem, a nawet często przyznaję innym rację, bo Edyta święta nie jest i swoje różki ma i często się jej należy porządne lanie :wink2:
Awatar użytkownika
Edytkanazawsze
Hope for us
Hope for us
Posty: 23
Rejestracja: 13 wrz 2009, 21:16
Ulubiona piosenka: Impossible,Linger
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Edytkanazawsze »

Loveedyta no myślę że mi to przejdzie bo już jestem rok Jej fankom (w czerwcu był rok) a mogę się obrazić nawet na kilka miesięcy za to że ktoś Ją obraził.
Ale po tej awanturze którą zrobiła staram się już hamować ;)
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: loveedyta »

Edytkanazawsze pisze: fankom
fanką 8P
Edytkanazawsze pisze:a mogę się obrazić nawet na kilka miesięcy za to że ktoś Ją obraził.
no bez przesady, zresztą krytyka czasem się jej należy, oczywiście należy ją wyrazić w odpowiedni sposób, ale myślę że to dziecinne obrażać się na kogoś za to, że np nie lubi muzyki Edyty...bo gusta są różne i dzięki Bogu.
Co do jej zachowania to często mnie wkurza....bynajmniej ostatnio.
Nerudka
Sit down
Sit down
Posty: 55
Rejestracja: 06 kwie 2009, 10:19
Lokalizacja: Polska

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Nerudka »

Patrząc na bieżącą sytuację, wgl. zlewam na tych ludzi, którzy mówią coś w stylu "Edyta jest żałosna" , "Edyta to wymoczek, taką to tylko zagłodzić i zamknąć w klatce" :x :x :x ;(

Choć nie powiem, to boli bardzo, zwłaszcza, że ci ludzie nie mają żadnych argumentów, gdy pytam się dlaczego tak mówią.

Co innego, jeśli nawet nie lubią muzyki Edi, ani samej jej osoby, ale chociaż je nie obrażają, to mam szacunek do takich osób 8P
Awatar użytkownika
Edytkanazawsze
Hope for us
Hope for us
Posty: 23
Rejestracja: 13 wrz 2009, 21:16
Ulubiona piosenka: Impossible,Linger
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Edytkanazawsze »

loveedyta pisze:ale myślę że to dziecinne obrażać się na kogoś za to, że np nie lubi muzyki Edyty...bo gusta są różne i dzięki Bogu.
Jeżeli ktoś nielubi jej muzyki to bezproblemu ale jeżeli ktoś Edyte obraża wulgaryzmami to się wtedy obrażam
Awatar użytkownika
Jagix
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 08 mar 2009, 19:47
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: ...

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Jagix »

Zgadzam sie z innymi najlepiej to olewać choć to wcale nie jest łatwe, na początku też reagowałam i wiem jak to boli kiedy ktoś obraża twoją idolke, jak rani to twoje serce zwłaszcza od osoby ci bliskiej np.Rodziców!!! teraz nie zwracam na to uwagi każdy może mieć swoje zdanie i tyle... :-)
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: list »

zawsze jest tak ze krytykuja gorsi i zazdrosni wiec nie ma co sie denerwowac i zloscic .najlepiej smiac sie z tego ,2razem ta osoba juz przy tobie nie bedzie zle mowila o edzi
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: loveedyta »

list pisze:zawsze jest tak ze krytykuja gorsi i zazdrosni
myślę jednak że nie zawsze, ludzie patrzący na Edytę obiektywnie często mają dużo racji krytykując np. jej zachowanie,które często bywa kontrowersyjne. Nie oznacza to od razu, że jest się gorszym lub zazdrosnym.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Meg »

Że tak zapytam to po co w ogóle taki temat...
Znowu będzie lanie wody o niczym przez kilkanaście stron :?
Awatar użytkownika
Martu$ia
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 21 lut 2008, 11:35
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: DŻaga
Lokalizacja: łódzkie

Re: Krytyka Edyty a Fani

Post autor: Martu$ia »

Meg pisze:Że tak zapytam to po co w ogóle taki temat...
Tez sie nad tym zastanawiam, zawsze krytykowali krytykują i krytykowac bedą. A np: obrazanie sie za to, ze zle ktos powie o Edycie, jest według mnie niedojrzałością. Dla fanów bardzo emocjonujących sie opiniami innych zycze odrobine dystansu ;)
ODPOWIEDZ