Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Fan25 »

Gorniak wyjezdza do obcego kraju i wydaje sie jej, ze Polacy mysla, ze ona robi wielka kariere za granica. :ha: :lol3: :hahaha: :hahaha2: :rotfl: :laugh: :buahaha: :laughing:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

W porównaniu do innych wpisów Edyty te najnowsze nie są nawet złe, ale w porównaniu do postów jej koleżanek z branży... No właśnie... ;-)
Edyta napisała: "wyjątkowe spotkanie Muzyczne". Zabrakło konkretów - czy to będzie koncert, recital czy minirecital. Powinna była też dodać: "Wstęp wolny". A tak... mam wrażenie, że ten występ nie był dla niej ważny.
Edyta Górniak pisze:a wcześniej pokazy mody i konkursy, w ktòrych wygrać będzie można komplety lakierów hybrydowych "With Love from LA....."
Czyli Edyta postanowiła połączyć reklamowanie ubrań NAOKO z reklamowaniem lakierów ChiodoPRO...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Poezja Edytki z fb:
Blisko Modlitwy - to blisko Boga.

...
Leć Słoneczko z Aniołami
Szukaj do Boga ścieżki
My tu przy ziemi na swą kolej czekamy
Aż wezwie nas Król Niebieski

Odpocznij od szumu myśli zgubionych
Co w chaos porwały zbyt wcześnie
Błagam o litość dla Duszy straconej
By do Boga trafiła bezpiecznie

Płyń daleko nie patrz na nas
My udźwigniemy tęsknotę
Lecz Ty Weroniu Mamę jedyną
Strąciłaś w bólu przestworze ..

Z wdzięcznością tulę po raz ostatni
Za oddanie i bliskość Twą dla mnie
Wybaczam i Kocham. i niech tak zostanie
Muzyka Nas znów gdzieś odnajdzie
...

Edyta robi farsę z tej tragedii!!!
Dlaczego? ;(

"W bólu przestworze" znajduje się czytelnik bezlitośnie rzucony na pole tej bitwy ze slowem. Czyhają na niego głazy patosu i zasieki grafomanii.:(
Może jeszcze kiedyś "muzyka nas odnajdzie", ale na pewno nie taka poezja!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Robienie farsy z tragedii to wizerunkowy koncert Arianki, niedawnej fanki islamu, której management zwietrzył świetną okazję na zrobienie z niej anioła dobroci, i łkający rozmodlony Bieber oraz Pharell i Miley Cyrus śpiewający 'Happy' przy tej jakże miłej okazji.
Edyta przeżywa swoją tragedię i pisze adekwatny wiersz w ostatnim podarunku dla zmarłej, bo co może jeszcze zrobić?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Musialy byc bardzo blisko, skoro Edyta pisze wiersz ku pamieci swej fanki. Moze jest w kontakcie z jej rodzicami, wiec nie nam osadzac czy to rzeczywiscie 'epatowanie tragedia'.
Jesli natomiast robi to bez jakiegokolwiek kontaktu z rodzina Weroniki, to faktycznie bardzo nie na miejscu. Przez 25 lat jej kariery odeszlo juz od nas zapewne niestety bardzo wielu jej fanow, a jakos raczej nigdy wczesniej nikogo nie wspominala. Ktos tu kiedys napisal, ze Edyta, jak malo ktory idol zawsze lubila tak bezpardonowo dzielic swych fanow na lepszych i gorszych (pochlebcow i krytykantow).
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

ediva pisze:Robienie farsy z tragedii to wizerunkowy koncert Arianki, niedawnej fanki islamu, której management zwietrzył świetną okazję na zrobienie z niej anioła dobroci, i łkający rozmodlony Bieber oraz Pharell i Miley Cyrus śpiewający 'Happy' przy tej jakże miłej okazji.
A co to ma do rzeczy?
Na koncercie charytatywnym nic się nie stało złego, co pokazuje, że islamiści to tchórze zdolni jedynie do ataków na bezbronne cele.
ediva pisze:Edyta przeżywa swoją tragedię i pisze adekwatny wiersz w ostatnim podarunku dla zmarłej, bo co może jeszcze zrobić?
Weronika na pewno została fanką Edyty ze względu na jej poezję. :lol3: Człowiek z pozycją Edyty mógł zrobić wiele rzeczy dla rodziny zmarłej. Mógł też sobie darować uniesienia w formie, która jej wychodzi jak balet krowie.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

przepraszam, ale to jest coś okropnego.
z całą złą naleciałością katolicyzmu w czystej postaci, z obarczaniem winą i jałmużną o przebaczenie.
Weronika o nic nikogo nie musi prosić.
A Edyta niech weźmie w garść swoje anioly.
Nawiedzenia w Polsce wystarczy,
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

a mnie sie tam nawet podoba lepsza "peozja" niz nowy tekst cygana czy cała grafomania nowej płyty ziółka :edi:
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Po pierwsze myślę, że nie robi tego bez konsultacji z rodziną zmarłej. Dodała już wcześniej wpisy, także gdyby rodzina ich sobie nie życzyła to myślę, że Edyta by już o tym wiedziała. I co jak co, ale jestem przekonana, że uszanowałaby rodzinę i nie publikowała wpisów o Weroni wbrew jej woli.

Po drugie uważam, że przesadzacie czepiając się tego wierszyka.. jest szczery i ładny, a skoro pisała go osoba wierząca to nic dziwnego, że pojawia się postać Boga. Oczywiście nie jest to poezja, ale myślę,że nie taki zamiar był Edyty. Chciała po porostu wyrazić swoje emocje i zrobiła to w bardzo piękny sposób.
:)
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: fifi »

Katarzynaa pisze:Po pierwsze myślę, że nie robi tego bez konsultacji z rodziną zmarłej. Dodała już wcześniej wpisy, także gdyby rodzina ich sobie nie życzyła to myślę, że Edyta by już o tym wiedziała. I co jak co, ale jestem przekonana, że uszanowałaby rodzinę i nie publikowała wpisów o Weroni wbrew jej woli.

Po drugie uważam, że przesadzacie czepiając się tego wierszyka.. jest szczery i ładny, a skoro pisała go osoba wierząca to nic dziwnego, że pojawia się postać Boga. Oczywiście nie jest to poezja, ale myślę,że nie taki zamiar był Edyty. Chciała po porostu wyrazić swoje emocje i zrobiła to w bardzo piękny sposób.
:)
Jest wokalistką a ona była jej fanką więc według mnie mogła po prostu bez zbędnego patosu zadedykować jej swoją piosenkę. Wnioskując po tym że aż wiersze o niej pisze to znała ją lepiej niż dobrze i pewnie nawet wie która piosenka była jej ulubioną i taką właśnie mogła jej na ostatnie pożegnanie zadedykować.
Ot prosta logika:
kucharz serwuje danie
poeta wiersz
a wokalista?

Tak to czytam i raczej skłaniam się ku stwierdzeniu, że ja bym chyba nie chciała by o śmierci mojej córki wiedział cały internet. Rodzina może o tych wpisach Edyty wie, ale niekoniecznie, nie każdy a zwłaszcza gdy jest w żałobie przesiaduje w sieci. To nie był zgon wywołany chorobą a próba samobójcza co zawsze rodzi pytania, co ją spowodowało? Komentarze, domysły plotki i roztrząsanie tego przez zupełnie anonimowe osoby to jest chyba ostatnia rzecz, której bym sobie życzyła...
Czasami w ciszy zawarte jest więcej żalu, tęsknoty i bólu po stracie kogoś kto był nam bliski niż w "krzyku" podszytym patosem.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

co do tego, że wokalista powinien zadedykować piosenkę, a poeta wiersz się nie zgodzę.. świat nie jest zero jedynkowy i zupełnie bezsensowne jest wszystkich szufladkować kto i jak ma się zachować bo wykonuje taką a nie inną profesje..

Zgadzam się natomiast co do tego, że śmierć samobójcza jest jedną z najtrudniejszych dla rodziny (niestety wiem to z autopsji :( ) z tym, że tutaj źle zachowują się internauci, którzy nie mają za grosz szacunku do zmarłej i jej rodziny a nie sama Edyta i uważam, że Edyta nie może za nich odpowiadać. Oczywiście można powiedzieć, że mogła sobie darować i nie publikować wpisów, postów, ale - abstrahując od tego czy było to dobre czy złe - to de facto komentarze i domysły zamieszczają inne osoby nie Edyta.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Ciąg dlaszy

PS. W końcu Edka ma piękne zdjęcie w tle. :smile:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Dziwię się, że upublicznia nagranie w którym tak mocno jest oczarowana dustplasticami. Pańczyk też pisał, że artystka od 1,5 roku jest sama, a ona sama opowiadała jak mówiła do Allanka nie pamiętasz jak ostatnio płakałam po co mi facet to chyba nie za Shrammem, bo tam to jej uczucie wygasło, więc jednak za Nocnym płakała, ale Nocny też jest w LA. Może coś tam jeszcze iskrzy, ale Edyta chyba nie daje szansy drugi raz.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: kamil87 »

IgaAga pisze:ale Edyta chyba nie daje szansy drugi raz.
Nositorbie dała drugą szansę ;)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

IgaAga pisze:ię się, że upublicznia nagranie w którym tak mocno jest oczarowana dustplasticami.
To rzeczywiscie nietypowe zachowanie w przypadku Edyty. Az zaiskrzyla nadzieja, ze moze sie przeprosza i ten material na dwie plyty ujrzy w koncu swiatlo dzienne.
ODPOWIEDZ