Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Steffie pisze:Moze im chodzilo o premierowe emisje? To, ze po premierze o singlu zapomnieli to chyba dla nich juz niewazne. :roll:
No właśnie. Takie artykuły można pisać w dniu premiery :) Nie po raz pierwszy mam wrażenie, że oni wysyłają posty na FB za pośrednictwem Poczty Polskiej :P
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Edyta usunęła post z linkiem do artykułu faktu "Górniak triumfuje - jej nowy singiel podbiła stacje radiowe", bo fani pisali w komentarzach, że piosenka jest do bani. Chyba się obrazila znowu na fanów :lol3: Niewdzięcznicy, nie doceniają 19 dni maratonu !!
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Phealer33 pisze:Edyta usunęła post z linkiem do artykułu faktu "Górniak triumfuje - jej nowy singiel podbiła stacje radiowe", bo fani pisali w komentarzach, że piosenka jest do bani. Chyba się obrazila znowu na fanów :lol3: Niewdzięcznicy, nie doceniają 19 dni maratonu !!
Może słucha np RMF od dwóch dni, wysłuchuje w eterze tego "hitowego" singla ... a tam cisza. Nawet prowadzący Popliste p. Maciborek nie wspomniał o Andromedzie.

Karma wraca, Edyta zbiera rykoszetem za swoje zachowania. Sam M. Wojciechowski wspomniał , że 2 lata czekał na rozmowę z Edytą. Widocznie za Edytą trzeba chodzić między nagraniami VoP aby porozmawiać inne bardziej zaangażowane rozmowy o muzyce ją nie interesują.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Brawo za dawno niewidziany przebłysk refleksji. Zatrudnili kogoś nowego? :D
Nie można aż tak bezczelnie zakłamywać rzeczywistości. :lol3:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Dzis nastapil przeblysk na FB Edyty, bo zalinkowala ostatni wywiad dla Onetu - o muzyce.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

"Za krótki przebłysk słonka, coś w rodzaju pół-trafionka", jak śpiewa Hanna Banaszak :wink: To raczej wypadek przy pracy, niż przemyślane działanie. Skoro już udzieliła wywiadu, to zalinkowano. Jednak wciąż jej ulubionym medium pozostają brukowce. Transakcja wiązana. Oni podtrzymują zainteresowanie jej osobą (bo przecież nie twórczością) a w zamian mają "ekskluzywny", poczytny artykulik podany na tacy. Podobnie jest z muzyką. Kiedy człowiek myśli, że wydając taki Glow on Edyta pokazuje swoje aktualne muzyczne oblicze, to później jakby w kontrze do tego wychodzi Andromeda. Znacznie bardziej trywialna, mało wyszukana i zajmująca. Obawiam się, że na "obecnym etapie rozwoju i pojmowania muzyki" rzeczywiście bliżej diwie do wrażliwości Donatana i Cleo, co chyba nie świadczy o niej najlepiej.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1125
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Pawel »

Nigdy wcześniej nie byłam tak blisko takiej tragedii..
Śnieg z czarnych płatów spalenizny, ewakuacja dzieci ze szkół, piach w ustach i przygnębienie wszystkich mieszkańców tego pięknego miasta.. Niewyobrażalne straty. Niewyobrażalna tragedia!
Wiatr rozprzestrzenia ogień drugą dobę..

Naprawdę każda chwila życia jest bezcenna.

Przesyłam te myśli z najgorętszego chyba dzisiaj miejsca na ziemi..
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Jeszcze chwila i zgłosi się do niej TVN24 lub Polsat News, żeby relacjonowała wydarzenia w LA na ich antenie :B.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Ciekawe dlaczego Edyta na swoim profilu umieszcza utwór Tafla z teledyskiem fanowski, którego obraz w większości pochodzi z teledysku do Oczyszczenia, KTÓRY ZABLOKOWAŁA , ponieważ się jej nie podobał. Może chodziło po prostu o to by nie zapłacić. :lol3: :lol3: :lol3: ?
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Ciekawe dlaczego jej ostatnie wrzutki z You Tube nie mają miniatury.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Wstyd! Cleo umiała poprosić o głosy na Andromedę, a pani Edyta woli wspomnienia i amerykańską śniadaniówkę.
Diwie pewnie inne rzeczy w głowie, bo podzieliła się na insta następującym coelhizmem:
The power of LoVe = The power of forgiveness
:roll:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak pisze:Kochani moi,
Dziękuję za tydzień wspaniałych wiadomości Za wszystkie oddane przez Was glosy na Naszą Andromedę. ‼️
Bycie w pierwszej trójce Airplay charts, to dla mnie najpiękniejszy Prezent, jaki mogliście mi dać pod choinkę. DZIĘKUJĘ ...
Przytulam Was mocno i
Pozdrawiam ciepło "Moje Radia"
EDI
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Że co proszę pierwsza trójka ?

Litości.

:lol3:

Edi udostępniła listę największe skoki w Airplay Charts. Nie wierzę, kto jej to sprzedał żeby ładnie wyglądało na fejsie ?. Zawsze lepiej wybrać kategorie największych skoków-awansów w 100 :lol3:

Mnóstwo osób to zauważyło.
Nie ma to jak podkolorozywowac swiat ;) zwlaszcza ze sie nie ma czym pochwalic. Gdyby faktycznie to bylo 3 m to wow sam bym pogratulowal ... a tak .. nic
To nie pozycja singla, tylko NAJWIĘKSZE AWANSE, swoją "cudowną" pozycję "Andromedy" można zobaczyć tu http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top.php a jest nią MIEJSCE 26., nie 3 XDDDD
Pozostaje czekać ,aż ogłosi ZŁOTO , oby nie takie "tekturowe" jak za MY.
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: adaś »

Jedyny plus tego wpisu to zamieszczenie list przebojów na których znajduje się Andromeda (i to wszystkich :shock: :!: )
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Ten dzisiejszy wpis Edyty pokazuje, jak bardzo ona jest oderwana od rzeczywistości.
Ale mogło być jeszcze gorzej - mogła na przykład podlinkować artykuł z Interii "Edyta Górniak numer jeden za oceanem". :lol3:

Od paru dni zarówno na YouTube, jak i na Spotify większą popularnością od Andromedy cieszy się Pada śnieg. Tak więc zamiast pisać bzdury, że Andromeda jest "w pierwszej trójce Airplay charts", Diva mogła podziękować za to, że teraz, przed świętami, ludzie nadal tak chętnie wracają do jej starej piosenki sprzed 22 lat. Tylko że Górniak pewnie nawet nie wie, że Pada śnieg notuje teraz tak dużo wyświetleń i odsłuchań.

Mimo wszystko ten dzisiejszy wpis jest jakąś tam promocją Andromedy. Lepsza taka promocja niż żadna.

Myślałem, że po wydaniu zapowiadanego od miesięcy singla, liczba fanów Edyty na Facebooku podskoczy chociaż o jakieś 3-4 tys. A tymczasem ta liczba cały czas jest mniej więcej taka sama - trochę ponad 207 tys. polubień...

Ciekawe, że Edyta nie "przypięła u góry strony" posta z lyric video do Andromedy. Ona chyba nawet nie wie, że Facebook daje taką możliwość. Nositorba nie podpowiedział jej, że mogłaby skorzystać z tej opcji?
ODPOWIEDZ