Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

Jesli to jest jej droga to niech nie karmi brukowcow i opinii publicznej zarazem kazdym swoim "pierdnieciem", tylko niech zyje swoim zyciem.
Kiedy gazety pisza o niej, a szczegolnie jesli jest na okladce ludzie to czytaja chcac czy nie chcac. Ktos otwiera internet i czyta, ze swiatowa gwiazda przyjechala do Polski i ma od razu odruch wymiotny.
Start dlaAlanka?, z ktorego zrobila maszynke do robienia pieniedzy? Mogla go poslac do kazdej szkoly za granica.

Dodano po 18 minutach 22 sekundach:
Swietne porownanie Gorniak vs Elektrownia. Jestem ciekawy co ja z tym laczy.?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

SLAVEK pisze:Swietne porownanie Gorniak vs Elektrownia. Jestem ciekawy co ja z tym laczy.?
Fatalny customer service. :ha:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

SLAVEK pisze:Jesli ona sie nie obudzi to przebije Violette Villas na bank.
Violetta Villas - Szansa na sukces (Cały odcinek 1999)
https://www.youtube.com/watch?v=Hv6xHfOsSKw

Skoro już wspomniano Villas, kilka słów od Violetty do Edyty z powyższego nagrania (od 46 minuty):
Violetta Villas pisze:Pokora jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, a pycha prowadzi do upadku, donikąd. I tylko pokornym Bóg się nie sprzeciwia, a pysznym, się sprzeciwia i krzyżuje im plany. Jeśli ktoś chce zwyciężyć, powinien o tym pamiętać i wierzyć i ufać tej Mądrości, która tam, wysoko mieszka, tej Niebieskiej, a nie światowej. Bo światowa prowadzi donikąd, na bezdroża. I przegrywa się.
Widać pewne niepokojące podobieństwa. :aniolek:
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

Flux pisze:
SLAVEK pisze:Jesli ona sie nie obudzi to przebije Violette Villas na bank.
Violetta Villas - Szansa na sukces (Cały odcinek 1999)
https://www.youtube.com/watch?v=Hv6xHfOsSKw

Skoro już wspomniano Villas, kilka słów od Violetty do Edyty z powyższego nagrania (od 46 minuty):
Violetta Villas pisze:Pokora jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła, a pycha prowadzi do upadku, donikąd. I tylko pokornym Bóg się nie sprzeciwia, a pysznym, się sprzeciwia i krzyżuje im plany. Jeśli ktoś chce zwyciężyć, powinien o tym pamiętać i wierzyć i ufać tej Mądrości, która tam, wysoko mieszka, tej Niebieskiej, a nie światowej. Bo światowa prowadzi donikąd, na bezdroża. I przegrywa się.
Widać pewne niepokojące podobieństwa. :aniolek:
Nieziemskie przeslanie i kolejne podobienstwo. Ciekawe jak dlugo diva jeszcze zostanie w chrzescijanstwie? Ostatnio modny wsrod swiatowych gwiazd jest judaizm, wiec moze diwa sie przerzuci?

A co do elektrownii i elektryki..... to w Stanach prad nie jest tak drogi jak w Polsce, wiec moze diwa, ktora pracuje na 2 kontynetny nie bedzie musiala tak czesto latac na zarobek do Polski i bedzie miala wiecej czasu na odpowiadanie na e-maile i siedzenie na pudelku :)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Kamui Shiro pisze:Nie mozna tak porownywać sytuacji. Te wszystkie koleżanki po fachu nie wychowują dzieci same!
To prawda, że Edyta - w przeciwieństwie do Steczkowskiej, Kukulskiej czy Chylińskiej - nie może liczyć na ojca swojego dziecka. Ale też nie ona jedna jedyna. Kasia Kowalska, kiedy jej córka była malutka, wychowywała ją sama, a mimo to co regularnie 2 lata wydawała nowe płyty i koncertowała.
Poza tym w kwietniu 2014, czyli kiedy jeszcze Allan połowę czasu spędzał z Darkiem, Izą Adamczyk i Leą, Edyta powiedziała:
Edyta Górniak pisze:Chciałabym nagrać płytę jak najszybciej, jednak zmieniły się okoliczności, w których tworzę. Kiedyś mogłam wejść do studia, zamknąć się na pół roku i wyjść z gotową płytą. Teraz jestem mamą i muszę pracować etapami. Na pierwszym miejscu jest moje dziecko, na kolejnym muzyka.

Minęło 3 i pół roku i nic się nie zmieniło.

U Edyty od lat nie ma nic, bo ona bardzo łatwo się zniechęca. I jeszcze nie ma żadnego "bata" nad sobą.
SLAVEK pisze:Ona zawsze chciala stac na scenie i blyszczec , a nie spiewac.
I to jest, niestety, prawda.
Za parę dni minie 20 lat od premiery płyty "Edyta Górniak". I tak się zastanawiam, czy Edyta odniesie się do tego na swoim Facebooku... Wydaje mi się, że tak. :) O ile 5-lecie "My", 10-lecie "E.K.G" i 15-lecie "Perły" całkowicie przemilczała, o tyle w tym przypadku może być inaczej. Bo teraz znów będzie mogła zrobić z siebie International Superstar. ;-)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Szkoda, że Edyta nigdy w taki sposób nie będzie mogła mówić o swoim życiu: https://www.youtube.com/watch?v=a47mjrSYzqY
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3528
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Te rocznice 5-10-15-20-lecia są dosyć sztucznie ostatnio napędzane, nie było nigdy konieczności fetowania rocznicy wydania albumu, singla czy np. robienie imprezy z okazji nowego teledysku - teraz takie czasy, ale nie jest to chyba aż takie ważne, czy od wydania danej płyty minęło 20,21 czy 27 lat?

W obliczu tego, że stanie w ogniu krytyki pt. "co zrobiłaś ze swoją karierą", wpisy o rocznicach poprzednich płyt nie byłyby najlepszym pomysłem. Najfortunniejszym upamiętnieniem sukcesu debiutu byłaby po prostu nowa płyta i na to czekam w przyszłym roku.

Zgadzam się, że może być zmęczona i mieć swoją wizję pracy i tego, co robi (i owszem, odpisywanie na maile, wdzięczenie się do brukowców to też praca ^^) - ale te wszystkie skandaliki, ściemy i obietnice powodują, że odbiorcy widzą miotającą się kretynkę.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Edyta na pewno nie zajaknie sie o rocznicy zadnej ze swoich starych plyt, bo wtedy pytania o nowa zalalyby jej Facebooka. A ona tego na pewno nie chce. Ona nie jest w stanie wywiazac sie ze swoich wlasnych obietnic, nie mowiac juz w ogole o plycie. Co z koncertem finalowym trasy sprzed 2 lat? Nic. :roll:
Ona po prostu tylko czeka na oferty od klasy biznesu, prywatnych inwestorow itp.
Wystarczy spojrzec na jej strone internetowa, ktora wreszcie reaktywowala po tylu latach:
http://www.edytagorniak.com/
Co jest widoczne na pierwszym miejscu oprocz reklamy ubran Naoko?
Kontakt do agenta (czyli jej samej chyba) w sprawie koncertow akustycznych, klasy biznesu, plenerowych, klubowych. Na normalne, biletowane, dla zwyklej publicznosci nie ma czasu ani miejsca.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

ray pisze:Za parę dni minie 20 lat od premiery płyty "Edyta Górniak". I tak się zastanawiam, czy Edyta odniesie się do tego na swoim Facebooku...
Zamiast sie 'odnosic' do tej rocznicy, moglaby zaskoczyc wszystkim wydaniem zremasterowej edycji albumu. Wystarczyloby gdyby dodala jeden nowy utwor wczesniej niewydany by go popromowac i tym samym zadowolic zniecierpliwionych fanow. No ale i to jest dla niej zbyt duzy wysilek.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ANETA »

spot_me pisze:
ray pisze:Za parę dni minie 20 lat od premiery płyty "Edyta Górniak". I tak się zastanawiam, czy Edyta odniesie się do tego na swoim Facebooku...
Zamiast sie 'odnosic' do tej rocznicy, moglaby zaskoczyc wszystkim wydaniem zremasterowej edycji albumu. Wystarczyloby gdyby dodala jeden nowy utwor wczesniej niewydany by go popromowac i tym samym zadowolic zniecierpliwionych fanow. No ale i to jest dla niej zbyt duzy wysilek.
Tak by się mogło stać gdyby Edyta miała nadal kontrakt z Pomaton EMI. Prawdopodobnie nasza gwiazda nie ma praw do swoich utworów... :? Bez wytwórni, menagera i całego sztabu agentów nie da się i koniec ! Nasza doświadczona profesjonalistka sama nie podoła. Jak widać ona dostrzega problem (bo skarży się, że nie ma pomocy i ze wszystkim jest sama) ale nie widzi problemu w sobie. Nie wierzę, że w całej Polsce nie można znaleźć kompetentnych i uczciwych ludzi (!!!).
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

Kopaneek pisze:Szkoda, że Edyta nigdy w taki sposób nie będzie mogła mówić o swoim życiu: https://www.youtube.com/watch?v=a47mjrSYzqY

mocne, kiedyś to oglądałam, ale puściłam jeszcze raz ....
American Dream od podszewki .....
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Kopaneek pisze:Szkoda, że Edyta nigdy w taki sposób nie będzie mogła mówić o swoim życiu: https://www.youtube.com/watch?v=a47mjrSYzqY
dorota pisze:mocne, kiedyś to oglądałam, ale puściłam jeszcze raz ....
American Dream od podszewki .....
To, co najbardziej bije po oczach, to różnica w podejściu do życia i prowadzenia kariery. 74-letnia Urszula ma w sobie tyle zapału, chęci do działania i witalności, że tylko pozazdrościć. Niejedną elektrownię jądrową mogłaby zasilić pozytywną energią. Mąż zostawił ją dla innej, jednak dźwignęła się z kolan, nie żywi urazy i dziś nazywa to doświadczenie cenną lekcją. Dystans do siebie, pogoda ducha, pokora. Górniak przy Dudziak to prawdziwa emerytka, styrana i zrezygnowana pani po przejściach. Zgorzkniała, nie potrafiąca pewnych lekcji w głowie przerobić. I pomyśleć, że Edyta nazywa siebie wojownikiem światła, żołnierzem w spódnicy, który chce dawać kobietom w Polsce siłę. Siła kobiet nie leży raczej w wiecznym użalaniu się nad sobą i szukaniem winnych tego stanu.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

Zaczynam skłaniać się ku opinii, że im człowiek ma więcej talentu, tym staje się bardziej leniwy.... :roll:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

dorota pisze:Zaczynam skłaniać się ku opinii, że im człowiek ma więcej talentu, tym staje się bardziej leniwy.... :roll:
Edyta, Mariah, Whitney, Amy Winehouse, no cóż... Kto wie jak potoczyłaby Celina gdyby mąż nie prowadził jej od dziecka. Wielki talent, wielki ciężar...
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

dorota pisze:Zaczynam skłaniać się ku opinii, że im człowiek ma więcej talentu, tym staje się bardziej leniwy.... :roll:
Bo to prawda. Lenistwo jest atutem/przywilejem utalentowanych. 8) :edi:
ODPOWIEDZ