Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

MacLean pisze:Wstyd! Cleo umiała poprosić o głosy na Andromedę, a pani Edyta woli wspomnienia i amerykańską śniadaniówkę.
Diwie pewnie inne rzeczy w głowie, bo podzieliła się na insta następującym coelhizmem:
The power of LoVe = The power of forgiveness
:roll:

Może to dotyczy jej życia osobistego? Jakoś bym się nie zdziwił, gdyby zajmowało ją teraz bardziej niż losy Andromedy na facebooku. Inna sprawa, czemu wszystko, czym żyje prywatnie, musi ładować na publikę, ale chyba można się domyślec, czemu.

Poza tym jeśli faktycznie myśli, że Andromeda zawojowała polski eter, to po co ma jeszcze kiwnąc palcem? :D
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

A może to po prostu punkt zaczepienia do kolejnego wywiadu :) :lol3:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Edyta podziekowala na Fejsie za 1 miejsce "Andro" w Radiu Zet:
Edyta pisze:DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️❗️
Szczęśliwa bardzo.
http://www.facebook.com/199500850125643 ... =3&theater
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

komentarz z fejsbuka divy:
Marcin Siedlecki Nie ciesz się za bardzo, bo te discopolo w dodatku na marnym poziomie tylko przypadkiem znalazło się na pierwszym miejscu. W przyszłym tygodniu Szpak znów wróci na tron. A Ty będziesz jedynie jego podnóżkiem. Pozdrawiam
.

nie fancie szpaka wcale nie hejtujo edyty :lol3:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

o loool, ludzka kreatywność w idiotyzmie mnie poraża :lol: Edzia podnózkiem Szpaka, dobre.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Nareszcie szykuje się godna konkurencja dla fanciów Edi, wysyłających pogróżki i życzenia śmierci "nieprawdziwym" fanom, dziennikarzom etc. :D
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

dodałbym bym jeszcze piorunka przy szpaku i byłoby perfecto :lol3:
k+b
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 265
Rejestracja: 26 sie 2010, 16:06
Ulubiony album: Dotyk
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: k+b »

:edi:
Po OPOLU ..

Szczerze ?
Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. Miałam poza tym przed sobą tego wieczora jeszcze jedno ważne wystąpienie.
Musiałam oddać swoją Energię temu i tylko temu.

Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne..

Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę - nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO.

Chęć producenta zaprezentowania się u mojego boku, w obecności fotoreporterów z całejego kraju w kontrowersyjnym charakterze, jest wzorcowym przykładem na to, jak utracić mój szacunek i zaufanie.
Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach ? ...

Życzliwa rada na przyszłość Don.
Nie od artysty, nie od koleżanki. Od kobiety.
Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym - zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo.
Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam - bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś... Seriously ... ?

CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa.

Całuję Was Kochani i wracam na salę pròb z chłopakami. Do zobaczenia już w ten weekend

No i dziś wieczorem w TVN ...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Po Andromedzie...

Mówiłem...

Po planach 8)

Teraz przyjdzie czas na rozliczenie finansowe. O ile znam charakter takich typów to jestem pewien że Don odegra się i to mocno.

I znów to samo.


Mathplanete
Dustplastik
Don
= kosz. Dla mnie współpraca z tym człowiekiem była pomyłką od samego początku. Desperacka próba. Próba posiadania hitu... Ani Hitu nie ma tylko sensacja i niesmak na koniec.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2018, 17:20 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 2 razy.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Ciekawe czy taka odsłona metoo wypali. Na mój gust za bardzo to grzeją, ale ja nie mieszkam w USA...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Jesli boi sie wejsc z facetami do studia, to moze powinna wziac ochrone, bo tak naprawde nigdy nic nie wiadomo, co komu strzeli do glowy i za chwile z nikim nie bedzie w stanie nagrywac. Jednak trzeba zauwazyc tez pewna rzecz. Edyta wysyla facetom nieco sprzeczne sygnaly i byc moze niektorzy je blednie odczytuja np. jako zachete. Na tym livie byl tez taki moment, ze rzucila sie Donkowi na szyje, a ten ja az podnosil, oboje przytuleni na maksa, potem obejrzala sie na kamerke, czy to sie nagralo. Jesli chce byc bezpieczna, to musi uwazac, uwazac na sygnaly, ktore sama wysyla, bo byc moze ona nie ma checi, ale koles mysli, ze ma. I stad biora sie nieporozumienia. Oczywiscie Donatana nic nie usprawiedliwia, ale Edyta powinna uwazac na to jak sie zachowuje.
Poza tym nie podoba mi sie, ze jeszcze to rozgrzebuje na FB, jakby bylo malo na ten temat w mediach. Nie mogli tego zalatwic i pogadac miedzy soba. Juz chyba wszystkie portale o tym pisaly, az do po... Ile mozna? Naprawde trzeba czasem pomyslec, zanim sie cos zrobi.
Ostatnio zmieniony 12 cze 2018, 17:30 przez Steffie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Od razu przypomina mi sie znana juz anegdota u Łukasza w Lizbonie...

Z Princem.. :PP

I ponagrywane :shock:
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Ta, wszyscy by ja tylko chcieli molestowac, ale jest takie cos jak mowa ciala. Nalezy na nia uwazac, bo zawsze sie znajdzie jakis burak, ktory sie rzuci z lapami na laske, gdy ta wczesniej bedzie mu wskakiwac na szyje. Niestety, ale swiat jest okrutny, trzeba uwazac. :?
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Podoba mi się ten wpis. Jak rzadko który Edyty. Zupełnie niepotrzebnie zdecydowała się na tę współpracę. Nic nie stracimy na jej zerwaniu, bo i nic szczególnie wartościowego z niej dotychczas nie wyszło. Rodowicz rozumiem, bo potrafiła podejść do tej kolaboracji z jajem. U Edyty cała ta dzika akcja z Andromedą to raczej czysty akt desperacji. Odcięcie się od buca pochwalam. Donek na fb wmawia natomiast, że zrobił to celowo żeby wywołać ogólnopolską debatę na temat traktowania kobiet...
ODPOWIEDZ