Facebook - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

czujeta ... ludzie ubrani w normalne ciuchy a wsród nich odpiżdzona diva w powłuczystej satynowej szacie w pełnym makijazu z pazurakmi #myfavcolor uczepionymi płotu #letmein #imspecial :edi:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marrcino »

Rubasińska też za płotem:

https://instagram.com/p/BRAYbxMBOGc/
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Nie wpuścili psychofanki Justina. Obawiali się, że wtargnie na scenę :lol3: :edi:
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Charlie »

Edyta chyba lubi podziwiać swoje pomalowane pazurki bo polajkowała pełno komentarzy typu:
Kochana
Piekna i utalentowana.
Ładny dziubek
Cudna ❤
a komentarz:
Edyta....Nasze dobro narodowe ...nie mamy w kraju piękniejszej ,zdolniejszej artystki o tak wspaniałej barwie głosu
Edyta nawet skomentowała sercem z wykrzyknikiem.

a to już pewnie polajkowała z rozpędu:
So much more to come like... a new album maybe?
To jest po prostu przykre.... ;(
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Virtual Tom »

To jest przykre - jeśli pomyśli się o muzyce jaką w niewielkim stopniu, ale jednak stworzyła.
Jeśli się to odrzuci, to jest to tylko zabawnie - śmieszne.
P.S: (zawsze można liczyć na Mariana i jego natchnione grafiki)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Flux pisze:Nie wpuścili psychofanki Justina. Obawiali się, że wtargnie na scenę :lol3: :edi:
Jessica Biel nie życzy sobie zdesperowanych pań z Europy wschodniej w pobliżu swojego męża.
:edi: mogła podziwić prawdziwe gwiazdy zza płotu. Ale widocznie woli być nikim w USA, niż cenioną wokalistką w Polsce.
ryba
Sit down
Sit down
Posty: 60
Rejestracja: 29 gru 2016, 16:47
Lokalizacja: polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: ryba »

cenioną wokalistką ? przez kogo ? nawet jej najwierniejsi fani się odwrócili ...
zgodzę się jeśli by padło stwierdzenie - cenioną celebrytką , bo i media ją cenią i ona sama siebie też ceni ( lub wycenia :P )
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Mów za siebie, ja się nigdzie nie odwróciłem, kupię każdą płytę, którą wyda Edyty Górniak i jak będzie grała gdzieś blisko mnie koncert, to też postaram się wybrać 8P
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

To jest poniekąd straszne, to co ona wyprawia jako wokalistka i jak nas traktuje, a jak zaśpiewa to ja minuty bym nie wytrzymam, muszę ją usłyszeć. Jak ona tak może!
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Z tym śpiewaniem to ostatnio bywa różnie :) Mnie przeraża, jak się kończy ta piękna historia...
Mam nadzieję, że do Edyty dotrze jak Magda Tul zaśpiewała To nie ja. Mogłaby się wreszcie obudzić i tego jej życzę z okazji święta pań :P
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1624
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: rav33 »

MacLean pisze:Z tym śpiewaniem to ostatnio bywa różnie :) Mnie przeraża, jak się kończy ta piękna historia...
Mam nadzieję, że do Edyty dotrze jak Magda Tul zaśpiewała To nie ja. Mogłaby się wreszcie obudzić i tego jej życzę z okazji święta pań :P
MacLean pisze:Z tym śpiewaniem to ostatnio bywa różnie :) Mnie przeraża, jak się kończy ta piękna historia...
Mam nadzieję, że do Edyty dotrze jak Magda Tul zaśpiewała To nie ja. Mogłaby się wreszcie obudzić i tego jej życzę z okazji święta pań :P
Przez przypadek widziałem Tul. Rzeczywiście technicznie zaśpiewała tak, że Edyta mogłaby się wstydzić i wziąć do roboty. Ostatni raz Edzia popłynęła w tej piosence chyba podczas jubileuszu Cygana. Jednak ona nawet jak nie dośpiewa, to odda subtelnościami klimat TNJ. W interpretacji Tul niestety zabrakło magii, którą Górniak, bądź co bądź, jeszcze trochę w sobie ma. Ciekawe tylko jak długo? :)
Ostatnio zmieniony 09 mar 2017, 7:42 przez rav33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Co by nie mówić, to jest piosenka Edyty i zawsze będzie się z nią kojarzyć, choć powiem szczerze że tej wymęczonej końcówki nie jestem w stanie słuchać bez zgrzytania zębami od czasu wykonania na Sabacie Czarownic. Każde następne wykonanie było generyczne, totalnie asekuracyjnie. Kiedy usłyszałem pierwsze dźwięki z nagrań z trasy love2love, byłem zadowolony że znalazła nowy sposób na tę piosenkę, aż tutaj jebs! Znowu zaczęła drzeć się ponad siły, niszcząc wszystkie piękne wspomnienia po tym przeboju :P
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Pomijając już magię i technikę, to jednak ostatnie dźwięki dla mnie brzmiały jakby przełączyli ją na śpiew wiewiórek.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Jasne, że tak:) Ale Edyta to by chyba płuca wypluła :) Można jej darować akurat tę piosenkę, ale nie da się ukryć, że czasami jest zbyt wyrozumiała dla swej formy wokalnej ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Czasami? :P W ostatnich latach zadziwiająco często ryczała To nie ja w TV, już niezależnie od imprezy. Wszystko jedno czy to sylwester, uroczysta gala czy inna okazja. Najpierw stwierdziła, że piosenka spełniła już swoje zadanie i da jej odpocząć, w chwilę później już katowała nas tymi powtarzalnymi wykonaniami z tym megairytującym "łooooo o o o aaaaa" dławiącym głosem na koniec. Dear God! :PP Poza tym, jako doświadczona wokalistka powinna wiedzieć, że przy jej obecnej formie I have nothing to też niezbyt trafny wybór. Chyba, że chciała pokazać wszystkim, jak jej wokal podupadł :d Wtedy to strzał w dychę.
ODPOWIEDZ