Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Po śmierci Zbigniewa Wodeckiego pojawiła się informacja, że Edyta zaśpiewa jego ostatni utwór którego Artysta nie zdążył nagrać. Tekst do utworu napisał Jacek Cygan. Może to o tę piosenkę chodzi?
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Gdyby to była ta piosenka to mielibyśmy może w końcu utwór za jakimi tęsknimy przy Edycie, pnadczasowy. To było by tak piękne że aż ciężko w to uwierzyć.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: B@r »

Love2Love 1990-2016 pisze:Po śmierci Zbigniewa Wodeckiego pojawiła się informacja, że Edyta zaśpiewa jego ostatni utwór którego Artysta nie zdążył nagrać. Tekst do utworu napisał Jacek Cygan. Może to o tę piosenkę chodzi?
Nie.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marek »

Dlaczego usunęła już wiadomość z insta?
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

B@r a coś więcej niż nie? :PP
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

O, fajnie. Chyba, że poziom utworu i jego promocji będzie zbliżony do Andromedy...
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marek »

Czyli teraz 16.02 będzie fragment, a za tydzień premiera?

Ma być ballada? Może w końcu coś "normalnego". Jakoś te wszystkie działania artystyczne dalekie są od profesjonalizmu. Brak pomysłu i to, co wpadnie przypadkowo jest wydawane i na siłę uznawane za genialne i przełomowe w karierze.

Z tych wszystkich piosenek można uzbierać cały album.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

wow miła niespodzianka !!!
:edi: <3

ale opuchnieta, !! ale jak zejdzie opuchlizna to bedzie cud malina na nastepne poł roku :P :d
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

Skoro Edyta ugryzła się w język, gdy mówiła, gdzie będziemy mogli zobaczyć, to domyślam się, że jest to piosenka do filmu, a więc będzie i teledysk :edi: :twisted: <3

Skoro wykonanie live będzie w the voice, a jak dobrze wiemy, program jest już nagrany (oprócz podania wyników), to pewnie część fanów słyszała utwór już w listopadzie ... ale mogę się mylić.

Pomysł na live oceniam na plus, niespodziankę także (nikt się tego nie spodziewał) ;) , ale całość była przykra. Angielski akcent, agnielskie słowa, opuchnięta twarz, mało widoczne oczy i ten kiczowaty beret :roll: 8)
Diva nigdy nie miała wyczucia smaku ... :?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Nowy singiel jeszcze w lutym? :shock:
Z jednej strony to dobrze, że teraz wyjdzie nowa piosenka, Edyta ma szansę zrehabilitować się po dość przeciętnej Andromedzie i zatrzeć złe wrażenie po pamiętnym występie w "Voice" . Ale... Po co ona w takim razie wydała w listopadzie Andromedę? Teraz jeszcze bardziej wydaje się prawdopodobne, że musiała wydać jakiś singiel do końca 2017, bo tego wymagał od niej kontrakt z ChiodoPRO.
Margaret pisze:Skoro wykonanie live będzie w the voice, a jak dobrze wiemy, program jest już nagrany (oprócz podania wyników), to pewnie część fanów słyszała utwór już w listopadzie ... ale mogę się mylić.
Edyta nie powiedziała, że wykona nową piosenkę podczas finału "The Voice Kids".
Ona powiedziała:
Edyta Górniak pisze:Przylatuję zarówno na finał naszego "The Voice Kids", jak i na premierę nowego utworu. I to Wam chciałam powiedzieć dzisiaj na walentynki, i całuję Was bardzo mocno, i przytulkam, i jeszcze raz Wam pokażę morze. Już niedługo wiosna!
I nawet bym wolał, by premiera live nowego utworu odbyła się gdzieś indziej niż w "Voice". W tym programie Edyta wykonała premierowo i Your high, i Glow on, i Andromedę - i za każdym razem piosenki były w wersjach skróconych.
Skoro :edi: ma zaśpiewać nową piosenkę podczas jakiejś konferencji prasowej, to najprawdopodobniej będzie to utwór albo do filmu, albo promujący jakiś inny większy projekt. Gorzej, jeśli Górniak oprócz NAOKO i ChiodoPRO będzie teraz reklamować jeszcze coś i ten nowy singiel właśnie się z tym wiąże...
Jeżeli najpierw mamy poznać fragment piosenki, a dopiero potem całość, to wskazuje to bardziej na reklamę niż na film. Ale zobaczymy, może jeszcze Edyta pozytywnie zaskoczy. :)
Ciekawe, kto jest producentem tego nowego singla... Skoro ma być po polsku, to może Marcin Kindla? Były przecież wspólne fotki na Insta - najpierw w kwietniu, a potem jeszcze w październiku.

A jeśli chodzi o zachowanie Edyty, jej angielskie słówka i opuchniętą twarz, to... :facepalm:
Ulubione słowo Edyty: koloryt.
Eurydyka
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 234
Rejestracja: 25 sty 2013, 8:48
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Coming back to love
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Eurydyka »

Abstrahując od intrygującej zapowiedzi nowej piosenki – pustosłowia, jakie wylewa się z Edyty, po prostu nie da się słuchać. Ona nie ma absolutnie nic do powiedzenia, jest infantylna, głupawa, banalna, a do tego – za sprawą wtrącanych raz po raz angielskojęzycznych zwrotów „z akcentem” – ultrapretensjonalna. Jeśli idzie o przymioty intelektu, czas działa zdecydowanie na jej niekorzyść. Jakkolwiek w czasach młodości nie miała do zaoferowania w tym obszarze wiele więcej, potrafiła ukryć swoje braki aurą pewnej tajemniczości, niedopowiedzeń, cudzysłowów. Obecnie z dawnej magii nie zostało już nic, a może inaczej – zastąpiły ją „magiczne” dłonie chirurgów plastycznych, odpowiadających za efekt absolutnego kuriozum na twarzy Divy. Tyle.
P.S. Szczególnie zabawna wydała mi się zachęta Edyty, by iść w Walentynki potańczyć. Gorliwej katoliczce umknęło, że Dzień Zakochanych zbiegł się w Polsce ze Środą Popielcową, czasem postu, ascezy i pokuty, czy może te jej katolickie przekonania są tak sztucznie napompowane jak twarz?
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Margaret pisze:Skoro wykonanie live będzie w the voice, a jak dobrze wiemy, program jest już nagrany (oprócz podania wyników), to pewnie część fanów słyszała utwór już w listopadzie ... ale mogę się mylić.
ray pisze:Edyta nie powiedziała, że wykona nową piosenkę podczas finału "The Voice Kids".
Ona powiedziała:
Edyta Górniak pisze:Przylatuję zarówno na finał naszego "The Voice Kids", jak i na premierę nowego utworu. I to Wam chciałam powiedzieć dzisiaj na walentynki, i całuję Was bardzo mocno, i przytulkam, i jeszcze raz Wam pokażę morze. Już niedługo wiosna!
Przepraszam, mój błąd, źle usłyszałem co mówiła Edka.

Jeśli to rzeczywiście piosenka do filmu, ucieszyłbym się, może w końcu dostaniemy coś spójnego, zrobionego od A do Z (promocja + teledysk)
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Super wiadomość. Fajnie, że robi jednak coś nowego - live insta. Fajnie, że nagrywa:) I Ona naprawdę teraz wiedzie tam fajne życie, tam się inaczej oddycha niż w PL, do tego poznaje ciekawe osoby i realizuje naprawdę swój American Dream. Ja tam kibicuję:)
A odnośnie twarzy dajcie już żyć. Niech naprawdę każdy robi to co chce w życiu. Pozdrowienia
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Jeszcze niedawno ktos pisal tutaj, ze podczas urodzinowego spotkania z fanami Edyta zapowiedziala, ze kolejnym singlem po Andromedzie bedzie piosenka po angielsku, ktora ukaze sie na poczatku 2018. Obudzily sie wtedy tutaj glosy i nadzieja (takze u mnie), ze ona faktycznie pracuje w L.A. nad nowym krazkiem i nagrywa tam jakis anglojezyczny material. U niej wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie.
ODPOWIEDZ