Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Frytka »

Edyta na swoim instastory mówiła, ze jest w górach.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Live dosc szczegolowy, teraz Edyta mowi o akcji Dody.
Nie ulega presji spolecznej. :edi: Widziala juz niejedna manipulacje w szolbizie. ;)
Bedzie chciala nagrac wszystkie utwory, ktore byly na koncertach.
Spotkania z fanami, jesli Universal bedzie chcial. :P
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Katarzynaa »

Nie mam czasu pisać bo muszę iść już spać.. Napiszę krótko:

Kocham Edi
Bardzo mi zainponowała tym co powiedziała w spr koncertu
Jednak ją znam bo dokładnie tak myślałam że ona tak myśli ;)

Dobranoc kochani ❤
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Najbardziej się cieszę z tego, że jednak coś się u niej będzie działo muzycznie, oby doprowadziła wszystkie plany do końca!! :smile:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Estratos pisze:Edyta zaśpiewała 2 duety na 100 lecie Banku PKO BP i ma być trasa koncertowa po Polsce dla klientow Banku (Bialystok, Olsztyn, Opole, Gdańsk, Zielona Góra, Kraków, Kielce (info z live z Instagrama)
Plus ponoć ma pisać jakąś piosenkę z Sarsą.

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Katarzynaa pisze:
Jednak ją znam bo dokładnie tak myślałam że ona tak myśli ;)
A ja miałam wrażenie jakby przczytała moje argumenty na forum odnośnie swojego oświadczenia i uzasadnienia decyzji :porannaprasa:
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sebuch »

Dajcie proszę znać, co Edyta jeszcze mówiła o zaproszeniu Dody na ten koncert przeciw nienawiści. Umieram z ciekawości :)
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Sebuch pisze:Dajcie proszę znać, co Edyta jeszcze mówiła o zaproszeniu Dody na ten koncert przeciw nienawiści. Umieram z ciekawości :)
Są fragmenty na YT. A tak to w skrócie:
1. Nie przemówiła do niej forma:
a) inicjatywa o koncercie w trakcie trwania żałoby, przed pogrzebem prezydenta.
b) Doda w ręczniku, turbanie, nagrywająca z łazienki (choć tam fani Dody krzyczeli, że wcale nie z łazienki, jakby to coś zmieniało)
c) wywołanie jej i Justyny = przysłonięcie idei koncertu i tragedii, koncentracja prasy i nie tylko, na tym kto wystąpi.
d) brak skruchy Dody.
2. Brak udziału w koncercie nie oznacza, że ona kogoś nienawidzi.
3. Gdyby Dorota przyjęła inną formę (patrz. 1), która trafiłaby do Edyty, to ta wzięłaby udział.
4. Trzyma kciuki za powodzenie koncertu oraz pozdrowiła fanów Dody i Dorotę.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 641
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lena7 »

Obejrzalam tylko koncowke i pierwsza rzecza, ktora szczegolnie zapamietalam to stwierdzenie, ze ona w ogole nie slucha na co dzien muzyki. Smutne to. Bo jak sie cos kocha to stara sie tym czyms wypelnic swoje zycie. Niby skad ona ma czerpac inspiracje, skoro nie wie ''co jest grane''. Ehh :?
Druga sprawa to jej stwierdzenie, ze na pewno na jakims etapie zdecyduje sie na operacje plastyczna (mimo, ze ma sklonnosc to blizn). Slychac bylo w jej glosie, ze trudno jej sie pogodzic z uplywem lat. To tez smutne, bo moim zdaniem ladnie sie starzeje i nie potrzeba jej zadnych wypelniaczy, korekt, a tym bardziej operacji. Nie sposob sie oprzec wrazeniu ze z takim podejsciem Edyta w wieku 60 lat bedzie 'kobieta-kotem' :?
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: edikate »

Nagral ktos moze?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Ja pamiętam, że raczej mówiła coś w stylu, że zabiegi upiększające są dla ludzi, a nie że sama zamierza się operować. :edi: Ale czekam na jakieś nagranie, żeby to przesłuchać ponownie.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Steffie pisze:Ja pamiętam, że raczej mówiła coś w stylu, że zabiegi upiększające są dla ludzi, a nie że sama zamierza się operować. :edi: Ale czekam na jakieś nagranie, żeby to przesłuchać ponownie.
Tak, są dla ludzi, ale nie wykluczyła, że kiedyś też z nich skorzysta... I ogólnie nie bardzo potrafi pogodzić się ze starzeniem... Oby jej się zmieniło...

Pytanie o muzykę było ode mnie. Ktoś stwierdził, że pewnie w radiu jadąc samochodem zasłyszała "Waiting for tonight" i najwyraźniej miał rację... Zgadzam się z Leną, że to smutne, iż nie śledzi muzyki, nie szuka inspiracji, nie wie jakie są trendy...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Zabiegi to indywidualna sprawa każdej osoby, nie mnie to oceniać. Są osoby, które wierzą, że im to pomaga, czują się lepiej, a jeśli zabieg jest wykonany dobrze, to mają szczęście, ale są też takie, które niestety takim szczęściem nie mogą się pochwalić. Na pewno w szolbizie jest mnóstwo osób po zabiegach czy operacjach różnego rodzaju, więc trudno się dziwić Edycie, że ma takie zdanie.
Jeśli chodzi o muzyke, to ona już kiedyś o tym mówiła, że jej ulubioną jest śpiew ptaków i szum drzew, bo pozwala jej się skupić i odpocząć. ;)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Ale Was olśniło :ha: Wiadomo od laaaat, że Edyta nie wie co w trawie piszczy. Nie ma inspiracji a jeśli już to prehistoryczne. Z nowości kojarzy może Beyonce i Rihannę. No i Timberlake jeszcze. A i to po 2-3 stare kawałki :edi:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

Flux pisze:Ale Was olśniło :ha: Wiadomo od laaaat, że Edyta nie wie co w trawie piszczy. Nie ma inspiracji a jeśli już to prehistoryczne. Z nowości kojarzy może Beyonce i Rihannę. No i Timberlake jeszcze. A i to po 2-3 stare kawałki :edi:
Wiesz, głupia naiwność, że może w Stanach zmieniło się jej podejście, ale jednak nie... Trzeba wiedzieć co robi konkurencja, jeśli chce się istnieć. Może przeczyta albo ktoś z jej otoczenia wreszcie jej to uświadomi...
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: tomek7 »

Bardzo się cieszę z tego live’a. Edyta powiedziała dokładnie to co ja pisałem na temat odmowy udziału w koncercie przeciw nienawiści - nie czas i pora na tego typu „zaproszenia” i co najważniejsze najpierw pokora a później zaproszenie. Wyjaśniła to w bardzo kulturalny sposób. Niestety widać było żenujące komentarze fanciow Doroty ... ale to lepiej przemilczeć bo skoda klikania.
Brawo Edyta! Teraz bierz się za płytę akustyczna :D
ODPOWIEDZ