Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

Oprócz pozdrowień , serduszek -sporo chamskich i wulgarnych wpisów, cała masa pytań o koncert Dody , tak to było w większości formułowane , koncert Dody ...Odpowiedź Edyty szczera , charakterna , honorowa , zgodna całkowicie z moją oceną sytuacji .Niepokojące wpadki z pamięcią , dzieje się z Ed coś niedobrego , mam niestety skojarzenia z Motyl still Alice...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Bob pisze:Odpowiedź Edyty szczera , charakterna , honorowa
To prawda. W 10 minut wytlumaczyla jasno i przejrzyscie, ze spokojem, grzecznie i madrze. I co? I nic.
Stado troli po chamsku komentowalo to na biezaco na te sama nute jakby byli glusi i slepi.
Mimo to jestem dumny z Edyty, ze pokazala z klasa i kultura jak nie znizyc sie do poziomu tych, ktorzy nawoluja do walki z nienawiscia, a nie widza ze sami sa albo patologia albo przesiaknieci hejtem albo zwyczajnie chcieliby narzucic innym swoje dyktando niczym tyranię.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Bo niektórzy mają we krwi plucie jadem. Wypowiedź Edyty rzeczywiście rzeczowa i logiczna, natomiast nie zmyje to niesmaku, który pozostawił jej poprzedni wpis. Trzeba było odpowiedzieć od razu w ten sposób, a nie byłoby problemu. A Edyta najpierw wbiła szpilę Dodzie, wywołała medialną burzę, teraz kiedy sprawa przycichła dopiero wyjaśnia co miała na myśli.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

niuto pisze:Bo niektórzy mają we krwi plucie jadem. Wypowiedź Edyty rzeczywiście rzeczowa i logiczna, natomiast nie zmyje to niesmaku, który pozostawił jej poprzedni wpis. Trzeba było odpowiedzieć od razu w ten sposób, a nie byłoby problemu. A Edyta najpierw wbiła szpilę Dodzie, wywołała medialną burzę, teraz kiedy sprawa przycichła dopiero wyjaśnia co miała na myśli.
No niby tak, ale ja od początku zrozumiałam to co miała na myśli i kilka innych osób z forum również.
W jednym z ostatnich swoich wywiadów Doda mówi, że cieszy się z udziału Justyny, bo to sygnał dla ich fanów, żeby się pogodzić. Taką wypowiedzią napędza swoich fanów i ci zostawiają na insta Edyty, takie a nie inne komentarze...
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Bob pisze:Oprócz pozdrowień , serduszek -sporo chamskich i wulgarnych wpisów, cała masa pytań o koncert Dody , tak to było w większości formułowane , koncert Dody ...Odpowiedź Edyty szczera , charakterna , honorowa , zgodna całkowicie z moją oceną sytuacji .Niepokojące wpadki z pamięcią , dzieje się z Ed coś niedobrego , mam niestety skojarzenia z Motyl still Alice...
Bob, nawet tak nie mów. Widziałem ostatnio ten film. Bardzo przykro było patrzeć, na to co się dzieje z Alice.

Mnie cieszy, że Edyta stoi przy swoim zdaniu i jest odważna, nie raz to udowodniła, jak chce to ma swoje zdanie.
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: miłek »

Nuklodem pisze:
Bob pisze:Oprócz pozdrowień , serduszek -sporo chamskich i wulgarnych wpisów, cała masa pytań o koncert Dody , tak to było w większości formułowane , koncert Dody ...Odpowiedź Edyty szczera , charakterna , honorowa , zgodna całkowicie z moją oceną sytuacji .Niepokojące wpadki z pamięcią , dzieje się z Ed coś niedobrego , mam niestety skojarzenia z Motyl still Alice...
Bob, nawet tak nie mów. Widziałem ostatnio ten film. Bardzo przykro było patrzeć, na to co się dzieje z Alice.

Mnie cieszy, że Edyta stoi przy swoim zdaniu i jest odważna, nie raz to udowodniła, jak chce to ma swoje zdanie.
Widziałem tylko fragment live'a na YT. O co chodzi z pamięcią Edyty?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Spoko, Bob, Ty masz zawsze tego typu skojarzenia. Widzisz błysk, myślisz, ze to inwazja obcych. A to burza ino, co ani dachu ani nawet starych gaci ze sznurka nie sfrunie.
Uprzedzając wspaniałomyślne ruchy korektora raya, mówię tak z sympatii. To urocze!
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Gosia1423 »

miłek pisze:Widziałem tylko fragment live'a na YT. O co chodzi z pamięcią Edyty?
Nie wiedziała, gdzie ma koncerty, ale to można usprawiedliwić. Później zapomniała nazwę banku, po jakiejś chwili przypomniała sobie. Ale najdziwniejsze było, gdy zapomniała jak nazywa się jej podopieczna z Voice'a, z którą dopiero co widziała się na paznokciach... Bardzo długo nie mogła sobie przypomnieć, w końcu czekała jak ktoś z fanów wpadnie na to o co jej chodzi. Na prowadzała, aż w końcu w komentarzach padła Sarsa.

Jakby ktoś nie oglądał lajwa to pudelek spisał fragment, można przeczytać :lol3:
https://www.pudelek.pl/artykul/141715/g ... 5362953:v3
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Dzięki Gosia. Do mnie te słowa, ten wczorajszy komentarz na Insta przemawia.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

Edzia wyjaśniła, co miała na myśli i do rzeczy i kurcze, ma rację, ja się z nią zgadzam (o dziwo!)
szkoda tylko, że od początku nie było to takie jasne

a co do Dody, to cóż, kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie .... szkoda, że nie tylko Eda miala jaja powiedzieć, co myśli o Dodzie, no i jeszcze Aga

ps. nadal zupełnie nie rozumiem idei tego koncertu ale ok, nie muszę ...

brawo Edka :brawo:
Ostatnio zmieniony 01 lut 2019, 7:33 przez dorota, łącznie zmieniany 1 raz.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: mpjp »

Też się zgadzam. Pierwszy raz - jak dla mnie - mówiła innym tonem, prawdziwym.
A tak jak pisałem wcześniej, w momencie gdy zobaczyłem ręcznik, to od razu zmieniło się moje nastawienie do koncertu.
"Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy"
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: m&m »

Cześć. Jestem tutaj nowy, ale od dłuższego czasu przyglądam się Waszej dyskusji.
Napiszę o swoich przemyśleniach na temat postępowania obu Pań.

Jeśli chodzi o Edytę - wydaję mi się, że jej pierwsza reakcja na zaproszenie do wzięcia udziału w koncercie była prawdziwa i wynikająca z jej natury. Zrobiła to w dość "ciężki" sposób. O wiele więcej klasy pokazała tutaj Aga Chylińska.
Ja to widzę w ten sposób - Edyta odmówiła i spadła na nią fala krytyki. Myślę jednak, że Edyta sądziła, że Justyna Steczkowska również odmówi i nie będzie w tym "bagnie sama". Justyna się zgodziła i Edyta zorientowała się, że w całej tej sytuacji wyszła na "najgorszą". Wydaje mi się, że po tym wszystkim Edyta przestudiowała dokładnie wszystkie komentarze na forum i Instagramie i przygotowała linię obrony, którą przedstawiła w relacji live - mówiła, że to akcja PR, że Doda w ręczniku, że mogła poczekać do pochówku - czyli dokładnie takie same opinie jakie padały w komentarzach.
Podsumowując Edyta zaczęła się trochę tłumaczyć.. niby nie obchodzi jej krytyka i presja społeczeństwa, ale ja myślę, że jest zupełnie odwrotnie.

Ktoś dodał wczoraj ciekawy film na yt : https://www.youtube.com/watch?v=kK1AtfOPGkU
Dużo on obrazuje.

Jeśli chodzi o Dodę - ciężko stwierdzić czy to akcja PR, czy zaczętek prawdziwej przemiany. Czas pokaże. Nie zmienia o jednak faktu, że jej apel do innych artystów mógł mieć miejsce w trochę innych okolicznościach. Rozumiem "spontaniczność", ale z pewnym umiarem.
Czy Doda chciała wykorzystać tą sytuację do procmocji płyty? Nie sądze. Zarówno Edyta jak i Doda nie potrzebują już dodatkowej promocji. W ich przypadku sam fakt, że wydają płytę jest dość dużym wydarzeniem i szokiem dla wszystkich

Jestem ciekaw, czy ktoś podziela moje zdanie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1674
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Witaj na forum. Ten film się nie wyświetla. Co tam konkretnie było pokazane?
m&m
Sit down
Sit down
Posty: 53
Rejestracja: 01 lut 2019, 8:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: m&m »

Hm.. widocznie został już usunięty, bo nie mogę go znaleźć.. w filmie tym były przeplatane wypowiedzi Edyty z ostatniego lajfa w których mówiła, że nie ma w niej złości z fragmentami programów w których Edyta obraża Dodę (JOŚ, KubaWojewodzki)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1674
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Programy JOS oraz Kuba Wojewódzki z Edyta były kręcone parę lat temu, a zatem Edyta miała czas, żeby zmienić zdanie na temat tej sprawy. Ponadto to, co mówiła swego czasu na temat Dody, było związane z tym, co tamta opowiadała o niej w wywiadach. Tak że każdy kij ma dwa końce. ;)
ODPOWIEDZ