Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

jak wczoraj na nią patrzyłam, to się zastanawiałam, czy ona tak wygląda, jakby trzymała gębę w ulu, czy to jednak jakieś zniekształcenia obrazu?????????

bo wyglądała strasznie .... :roll:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Kolega z Ukrainy widząc jak oglądam zapis tego insta live (zupełnie nie wiedząc kim jest napuchnięta pani na filmiku) zapytał co to za Japonko-Polaczka. Tyle względem urody, która zjeżdża z taśmy klinik. Model seryjny, podobnie jak seryjnym mordercą można określić specjalistów, którzy pomagają się szpecić kobietom z natury pięknym, które tak inwazyjnej ingerencji nie potrzebują. Człon "Polaczka" też chyba na miejscu, bo śmiesznie wypada Polka, która zapomina rodzimego języka po 3 miesiącach i zamienia urodę cygańską na azjatycką. Jedna z najpiękniejszych rodaczek...

Co do treści przekazywanych, no cóż, cała Edyta. Infantylna, przesłodzona do obrzydliwości. Ton wypowiedzi jakby nie zeszła jeszcze z planu Voice Kids. Andromeda zgodnie z przewidywaniami już skończona :lol3: Czas unosi jak wiatrrr... Poszybowała jak lampion szczęścia, wprost do innej galaktyki, gdzie być może artyści promują swoje dzieła.

Super, że Edyta czuje się spełniona i szczęśliwa. Tylko włączcie sobie kanał Youtube Uli Dudziak, później wróćcie do Górniak. To się nazywa spełnienie, świadomość, dystans i pozytywne nastawienie do tego, co życie oferuje, a co czerpie pełnymi garściami. Takim podejściem inspiruje, wigor po 70tce. EG niech wypoczywa, skoro wieczne wagary od muzyki tak jej służą. Nic wielkiego już sobie po niej nie ma co obiecywać. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nowa piosenka jest lepsza od poprzedniej.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Nie wiem co napisać.

Kobieta , która jest od ponad 25 lat na świeczniku, widziała i była w niejednym miejscu na świecie , po roku w USA jest bardziej "amerykańska" od Amerykanów.

Jeżeli to piosenka do filmu, to podejrzewam tytuł " Kobieta sukcesu" Kontynuacja Planety singli.

Wchodzi do kina 8 marca.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

KrzysiekF pisze: Jeżeli to piosenka do filmu, to podejrzewam tytuł " Kobieta sukcesu" Kontynuacja Planety singli.
Wchodzi do kina 8 marca.
Tez tak pomyslalem, zwlaszcza, ze to takie w stylu Edyty poleciec na cos co dodaje jej renomy i kojarzy sie z wielkimi slowami, tym bardziej jesli piosenka bedzie miala ten sam tytul. Wyobrazcie sobie te zapowiedzi w rozglosniach radiowych ''... a teraz 'Kobieta Sukcesu' Edyta Gorniak'' :d
kamilbb
Sit down
Sit down
Posty: 67
Rejestracja: 25 sty 2008, 18:19
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: kamilbb »

A podczas jakiej konferencji prasowej ma zostać wykonany na żywo?

BO JEŻELI MA BYĆ JAKAŚ KONFERENCJA TO MOŻE EDYTA JEDZIE NA EUROWIZJĘ !!! bez żadnych preselekcji itp.

co myślicie?
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

To może być piosenka do jakiejś bajki.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: DAAMI »

Cieszę się z tej informacji. Nawet jeśli nie zwojuje list przebojów, to przynajmniej dostaniemy nową piosenkę. Edyta nie rozpieszcza nas muzycznie, więc cieszę się :)
Jeśli jest to lekka, radiowa piosenka, to Edyta będzie miała dwa nowe utwory, które będzie mogła wykonać podczas letnich koncertów z ZETką i nie będzie nas katować kolejną aranżacją YH :PP

Ostatnio coś takiego miało miejsce przy okazji premiery video do "Teraz-Tu", gdzie chwile później ukazał się singiel "OtR".

Jakiś czas temu ktoś na forum wspomniał, że Edyta "wyrwała" DonatanowI Andromedę, bo tego wymagał od niej kontrakt z lakierami. Tydzień temu pojawiły się w mediach newsy, że przedłużyła z nimi umowę na kolejny rok i zarobiła 800 tysięcy zł lub 1 milion zł (w zależności od źródła), a wczoraj wspomniała o nowym utworze ... hmmm, może umowa znów zawierała podpunkt o nowym singlu, więc Edyta zgodziła się zaśpiewać do filmu, by mieć to odhaczone?

Nawet jeśli tak jest, to niech Edi podpisuje jak najwięcej takich kontraktów :) Może płyty nie będzie, ale za to będziemy mieli nowe utwory :d :d

spot_me pisze:Jeszcze niedawno ktos pisal tutaj, ze podczas urodzinowego spotkania z fanami Edyta zapowiedziala, ze kolejnym singlem po Andromedzie bedzie piosenka po angielsku, ktora ukaze sie na poczatku 2018.
Zupełnie o tym zapomniałem. Może jest to ta sama historia co z Oczyszczeniem? Pierwsza wersja powstała po angielsku, dopiero później stworzyli polski tekst.
kamilbb pisze:A podczas jakiej konferencji prasowej ma zostać wykonany na żywo?
portale piszą o jesiennej ramówce TVP, ale moim zdaniem - dziwny pomysł na premierę.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

KrzysiekF pisze:Jeżeli to piosenka do filmu, to podejrzewam tytuł " Kobieta sukcesu" Kontynuacja Planety singli.

Wchodzi do kina 8 marca.
"Kobieta sukcesu" nie będzie kontynuacją "Planety singli". To będzie zupełnie inny film. :)
Edyta faktycznie mogła nagrać piosenkę do tej komedii, szczególnie, jeśli utwór też ma tytuł Kobieta sukcesu.
Jak zauważyła IgaAga, to może też być piosenka do bajki.
Ale najbardziej skłaniam się jednak ku reklamie. Coś takiego jak Krople chwil. Jeżeli ma być konferencja prasowa, to reklama pasuje tutaj najbardziej.
Jest jeszcze jedna opcja - może Edyta została ambasadorem jakiejś akcji dobroczynnej?
Eurowizja odpada - jest już znana dziesiątka kandydatów i termin preselekcji, tak więc nierealne jest, by teraz to wszystko odwołano specjalnie dla Edyty.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

DAAMI pisze:
Jakiś czas temu ktoś na forum wspomniał, że Edyta "wyrwała" DonatanowI Andromedę, bo tego wymagał od niej kontrakt z lakierami. Tydzień temu pojawiły się w mediach newsy, że przedłużyła z nimi umowę na kolejny rok i zarobiła 800 tysięcy zł lub 1 milion zł (w zależności od źródła), a wczoraj wspomniała o nowym utworze ... hmmm, może umowa znów zawierała podpunkt o nowym singlu, więc Edyta zgodziła się zaśpiewać do filmu, by mieć to odhaczone?
Sorki ale nie wierzę, takich kwot nie płacą nawet bogate sieci komórkowe , które obracają milionami i ładują w promocję rocznie ogromne budżety. Nikt w świecie PR w Polsce o takich kwotach nie mówi. Nie wspominając już o tym, że marka reklamowana przez Edytę ma ciągle bardzo wąską sieć dystrybucji,. jej reklama to tak naprawdę eventy. Nie ma wersji reklamowej w TV. Naprawdę myślicie, że firma która płaci 1 mln za twarz nie kupuje czasu reklamowego w TV ?

Jak ktoś chce zarobić, to produkt jest widoczny. Tak ja marka reklamowana przez Margaret...

W Forbsie, który wycenia wartość znanych osób w reklamach, ostatnia znana mi kwota to było chyba w okolicy 300 tys.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2018, 0:18 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

moze to ta piosenka na te obchody narodowego swieta odzyskania niepodległosci co to niby miało byc chucznie obchodzone w tym roku ?
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Ja myślę, że piosenka na czesc TVP i dyrektorstwa.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

addar pisze:chucznie
:shock:
addar pisze:moze to ta piosenka na te obchody narodowego swieta odzyskania niepodległosci co to niby miało byc chucznie obchodzone w tym roku ?
Nie sądzę. Nowa piosenka ma być "jak motyl", a na obchody 100-lecia odzyskania niepodległości pasowałoby coś patetycznego jak List czy Etiuda.
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: miłek »

Jak TVP to może jakiś serial? Byle nie Korona królów :?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Lol for Real chucznie :p huk puk :lol3: coś mi nie grało w tym slowie to chyba odwrócona analogia do huuja i chuuja
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: SLAVEK »

Po obejrzeniu tej niespodzianki niezmiernie sie ciesze na nowa piosenke. Mam nadzieje, ze nie w stylu ducha, ktory nawet nie przylecial, albo nagle odlecial?
To, ze nie przypomina samej siebie i zaczyna wygladac jak Ewa Minge przemilcze, ale z jej kilkunastominutowego monologu dowiedzialem sie jednego - new single, surprise and valentine's gift, that's it. Ona naprawde nie powinna sie wypowiadac, ani in inglisz ani in polisz ani polisz-inglish. Zero przekazu, infantylnosc. I tak jak napisal Flux powyzej “przesłodzona do obrzydliwości”, plus te smaczne kalmary.
ODPOWIEDZ