Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Osy ją pogryzly?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Przykro sie na to patrzy.
To ta sama Diva, ktora jeszcze moment temu oglaszala, ze tylko najwieksi talentem z Ameryki moga sprostac jej profesjonalizmowi, a tu taki zonk ...
Niczym mala dziewczynka rozbudza w sobie fascynacje nowa zabawka... i za kazym razem od nowa ta sama historia. Jest teraz w Stanach, a juz tylko w jej postach 'Don', 'Him', 'nakrecanie plotek o 'uwiedzeniu', ... zaraz przyjdzie czas na peany i achy ochy w fakcie i jastrzebiu.
Mam nadzieje, ze skonczy sie na jednym slowianskim utworze.
I mam nadzieje, ze nie pojedzie po Donatanie wzorem innych poprzednikow jesli cos nie wypali bo on ja wtedy zniszczy (Moze ona nie wie z kim ma do czynienia, no ale od czego jest ten Wieczorek??)
Obawiam sie jednak, ze jest tak zdesperowana i pod presja fanow czekajacych na nowa plyte, ze da sie namowic na caly krazek. On juz wspomnial na swym profilu, ze to bedzie jego najwiekszy projekt muzyczny.
Strach sie bac... Czy Gorniak moze jeszcze bardziej znizyc loty i stac sie wiekszym posmiewiskiem?
(... ustylizowana na Slowianke bijaca maslo, chyba raczej tak...).
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: karen »

Oni potrzebują siebie-tak im sie wydaje zapewne.
Cóż Edyta liczyła na Foresta-ale wyszło jak wyszło-skończyło sie na pogadankach przy kawie ;) , poprzednią współprace zakończyła jak zakończyła,być moze (co jest mało realne-ale) zaczyna miec świadomosc ze ludzie czekaja na coś muzycznego , Donatan po Cleo chyba też nie za bardzo moze sie odnaleźć, ona jakos tam sobie radzi-on z Rodowiczka miał zawojowac listy-a wyszło też srednio. Oboje liczą że to drugie sprawi ze znów zawładną listami przebojów i zdobędą miliony wyświetleń...
Mnie nigdy nie kręciła muzyka tego gościa-do tego po przesłuchaniu paru wywiadów mam wrażenie ze to mega buc z przyrosnietym ego.Źle ze względu na Edyte nie życze-i nie chce "krakać" ale u Edyty im wieksza fascynacja kims-tym słabiej się to kończy...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Edyta robi, co może, by zwrócić na siebie uwagę. To samo zdjęcie z Donatanem zamieściła i na Facebooku i na Instagramie - tylko że na Facebooku kolorowe, a na Instagramie czarno-białe. :lol3:

Edyta Górniak nagrała piosenkę z Donatanem...
Obudźcie mnie, to musi być zły sen, zły sen, zły sen...
Jest tylu producentów w Polsce, ale Edyta chciała akurat z Donatanem... Po raz kolejny potwierdza się, że Edyta nie kocha muzyki, tylko jest w niej wielkie ciśnienie na sukces komercyjny. Ten nowy utwór pewnie będą grały Eska i RMF, będzie miał miliony wyświetleń na YouTube i setki tysięcy odsłuchań na Spotify. Tylko czy ta piosenka przetrwa próbę czasu? Czy za 2-3 lata wciąż będzie cieszyla się popularnością? Obstawiam, że nie. :)
Teledysk do Pełni ma w tej chwili 13,2 mln wyświetleń na YouTube. Jak na Rodowicz, to bardzo dużo, ale jak na Donatana - mało. Donatan chce wrócić na szczyt i ma mu w tym pomóc równie mocno złakniona sukcesu Edyta Górniak... Edyta będzie opowiadać w wywiadach, że współpracą z Donatanem chce pokazać, że ma do siebie dystans, że nie chce być już postrzegana jako posągowa diwa (przerabialiśmy to niedawno przy Consequences i Co tylko chcesz, a potem przy Your high), ale i tak będzie wiadomo, o co chodzi... Cała branża muzyczna będzie miała z Edyty bekę. Na jej własne życzenie.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Słodkie z tym "uwiódł mnie", może Allanek doczeka się rodzenstwa? :D


Gdzieżby tam ktoś poważnie traktował za granicą artystkę, która od 1997 roku, po wydaniu dwóch średnich albumów na nieojczysty rynek, wydała z kolei tylko dwie jeszcze bardziej średnie płyty w kraju i ostatecznie wzięła się za celebrytyzm, tudzież jęła nagrywać z ukraińskim mistrzem przaśnych bitów.

Niestety nawet jak na polską Whitney to słabiuteńko. Czy Rihannę. Nie wiem, kim tam Edzia chciała być, na pewno została dziwolągiem z gatunku cięzko strawnych.

Chociaż jest szansa, że wyjdzie z tego coś z rękami i nogami, bo póki nagrywała duety, było nie najgorzej z nimi - sprawdzała się zasada, że ktoś bez charakteru nabiera głębi odcieni w wyrazistym otoczeniu. Oby tylko ta współpraca nie zaszkodziła Donatanowi, bo z nich dwojga to on sobie lepiej radzi xD
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Virtual Tom »

Obawiam się, że to może skończyć się nawet całą płytą "Donatan & Edyta" nie wiem tylko czy się z tego powodu cieszyć, czy płakać :niewiem:
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

ja bym jednak proponowała poczekać na to dzieło życia Edi i Donatana ... na komentarze i jechanie po nich jeszcze będzie czas .... 8)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Zauwazyliscie, ze spotkali sie na kawe i od razu spedzili ''20 godzin w studio'' nagrywajac tego hiciora 2017 roku :D Wrecz jakby wlasnie z mysla o Gorniak, Donatan trzymal tego hita w szufladzie od czasow Slowianek i ryzykujac zastoj w swej karierze czekal na Dive by znow moc sie wybic :D
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: dorota »

Słowianki były tak głupie ze aż fajne ...sama nucilam je pod nosem ...
Tam wiec kto wie , może i edi dorobi się wreszcie hiciora HahaHaha
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: DAAMI »

Prawdopodobnie autorem tekstu do piosenki Edyty i Donatana będzie Cleo.
Na FB na zadane pytanie czy to ona napisze tekst do utworu - dała lajka.

P.S. tak na marginesie - Cleo napisała też tekst do "Pełni" Maryli i Donatana :P
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

No to będzie prawdziwa perła w wyszczerbionej koronie. Prawdziwy edytowy klasyk...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Pamietam, ze gdy zatrudnila menadzerke Dody, pomyslalem sobie dokladnie to co teraz - desperacja az bije po oczach.
Edyta ma nadwyczaj chwiejna nature - przeciez zanim spotkala sie z Donatanem, przez kilka ostatnich miesiecy mowila o nowym singlu #coming soon, i z pewnoscia nie byl to ten z Donatanem.
Co zatem stalo sie z planami promocji tamtej piosenki? Uznala, ze jest gorsza niz ta z tekstem Cleo i poszla w odstawke?
Czy moze raczej pomyslala ''po co mam wykladac kase na promocje tamtej piosenki, skoro teraz Donatan zalatwi wszystko za mnie''.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

"Ja Cyganka prawdę ci powiem
dużo słów lecz nic się nie dowiesz
A jeśli mój czar cię nie przekona
to wiem, że mój zapach cię pokona" :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

W artykule Bartosza Pańczyka dla "Faktu" sprzed dwóch dni na samym końcu jest napisane:
Fakt pisze:Zanim jednak Allan spełni marzenie mamy, fani Edyty będą mogli cieszyć się jej współpracą z Donatanem. Latem artyści planują premierę nowej piosenki.
"Latem"... Lato zaczyna się 21 czerwca, a dzisiaj mamy dopiero 26 marca. Tak więc prędko tego "dzieła" nie poznamy... Do tego czasu Edyta i Donatan zdążą się się pewnie jeszcze pokłócić, pogodzić, jeszcze raz pokłócić, jeszcze raz pogodzić i jeszcze raz pokłócić. :)
spot_me pisze:Edyta ma nadwyczaj chwiejna nature - przeciez zanim spotkala sie z Donatanem, przez kilka ostatnich miesiecy mowila o nowym singlu #coming soon, i z pewnoscia nie byl to ten z Donatanem.
Ona nie mówiła o tym singlu przez kilka miesięcy - pod koniec czerwca wrzuciła na Instagram fotkę ze studia z podpisem "Day in the #studio #krakow #NewSingle #out #soon ... <3 !" i później już nie wracała do tego tematu. Potem, pod koniec sierpnia napisała, że w tym roku to ona będzie Mikołajem i do świątecznego worka spakuje nam orkiestrę - i do tego tematu też już nie wróciła. :lol3:
Bardzo możliwe, że Edyta i Donatan jeszcze nie nagrali wspólnej piosenki. Parę dni temu Donatan napisał na Facebooku: "Z Edytą spędziliśmy parę dni słuchając i rozmawiając o muzyce. Również czuje się uwiedziony". Górniak powiedziała kiedyś, że ona "kładzie wokale" na samym końcu - kiedy jest już gotowa cała aranżacja i kiedy są już nagrane chórki. Możliwe, że Edyta i Donatan umówili się na nagrywanie dopiero na maj, kiedy :edi: przyleci do Polski, by zaśpiewać na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. To by wyjaśniało, dlaczego premiera piosenki planowana jest dopiero na lato.
Według mnie, błędem ze strony Edyty i Donatana jest to, że cały czas podsycają zainteresowanie wokół ich współpracy... Nie mogli siedzieć cicho i po prostu w pewnym momencie bez zapowiedzi wydać tę piosenkę od razu razem z teledyskiem - tak jak Chylińska wydała Królową łez?

Tymczasem Allan skończy jutro 13 lat. Obstawiam, że Edyta złoży mu życzenia urodzinowe na Instagramie, oczywiście po angielsku. :lol3:
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Życzenia są tyle, że po polsku, a może raczej hołd. Natomiast jeśli chodzi o ten utwór to ja sądzę, że był częściowo przygotowywany na zamknięcie trasy love2love. Niestety koncert został odwołany więc teraz kończą dzieło. Coś mi się wydaje, że premiera będzie 1 kwietnia. Eda chyba przybędzie na targi Chiodo pro do Krakowa, więc będzie wielkie WOW i jeszcze transport gratis z LA. co jak co, ale kasę to Edyta umie liczyć doskonale. :D
ODPOWIEDZ