Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Trudno powiedzieć, bo na zdjęcie jest mocno zacienione. Kolor wygląda na ciemny blond. Im ciemniej tym lepiej u naszej :edi:
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

:edi: wygląda trochę jak podczas występu na Eurowizji 94
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

ediva pisze:Trudno powiedzieć, bo na zdjęcie jest mocno zacienione. Kolor wygląda na ciemny blond. Im ciemniej tym lepiej u naszej :edi:
Na instaStory, jest widać całą głowę, ewidentne ciemne włosy, filmik można też zobaczyć na Facebooku Edyta Górniak Poland.

Ja tam ją wolę w odcieniach blond ;)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: karen »

A co to jest to instaStory ? To co jeszcze innego? mozna więc jakiegoś linka do tego prosić? Chyba mam tyły....
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Ładnie wyszła na tym zdjęciu.

Ale uśmiałem się, kiedy zobaczyłem komentarz Bartosza Pańczyka:
Be happy for this moment. This moment is your life <3 <3
:lol3:
Jak się chce mieć materiał do "Faktu", to trzeba wypisywać na Instagramie Edyty takie komenty. I to obowiązkowo po angielsku - gdyby było po polsku, toby się nie liczyło. ;-)
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marecki »

karen pisze:A co to jest to instaStory ? To co jeszcze innego? mozna więc jakiegoś linka do tego prosić? Chyba mam tyły....
To jest takie podsumowanie dnia, zdjęcia i filmy, które można oglądać tylko przez 24h i tylko przez aplikację. Musisz zainstalować Instagram na komputerze - link: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p ... blggh5l9xt
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

Dziś w nocy nasza Diva robiła Live ze studia.. Bardzo mnie to ucieszyło i wzruszyło. Tak właśnie powinien wyglądać profil piosenkarki :d :d

Edyta podziękowała w nim za nagrody jakie otrzymała w Opolu. Wyjaśniła, że gdy przyleciała do Polski miała próby do Opola, następnie The Voice, premiera kolekcji, Opole, wczoraj sesja zdjęciowa oraz późnym wieczorem nagranie wokali do piosenki promującej program, a dziś nagrywają do tej piosenki teledysk ...
Edyta zostaje w Polsce do niedzieli, i każdego dnia musi coś zrobić. Jest niewyspana.

Choć 3/4 Polski zachwyca się występem w Opolu, Edyta nie jest zadowolona, bo śpiewała na zimnym powietrzu i nie mogła operować pełną swoją skalą, tylko połową... dlatego też głos jest zmęczony i ma chrypkę, ale swoje wokale musiała wczoraj nagrać, bo to ostateczny termin, wcześniej nie miała czasu, więc zostaje tylko wczorajsza noc..

Miłe było to jak Edyta prowadziła transmisję, ładnie mówiła, pokazała nawet fragment kulis ....
Piosenka jest dynamiczna, nowoczesna. Głos Edyty w studiu brzmiał silnie i pewnie.

Czy ktoś potrafi zgrać to nagranie i umieścić tutaj na forum ? Byłaby to miła pamiątka <3

________________________________

Gdy pomyślałam o tym na spokojnie, pomyślałam sobie, że skoro Edyta teraz znalazła czas na nagranie teledysku do The Voice, to czemu za jednym zamachem nie nagra teledysku z Donatanem ?? Miałaby już to z głowy..
Rozumiem i szanuję to, że Edyta przez dwa tygodnie w Polsce zapierdziela jak mała mrówka, jest zmęczona i niewyspana, jest Jej ciężko.. to prawda, ale na dobrą sprawę do końca roku będzie miała urlop, więc też wolałabym wszystko załatwić w kilka dni, aby później przez kilka miesięcy móc wypoczywać na plaży :D
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Super, że Edyta zrobiła muzycznego live'a, oby jak najczęściej :)
Edyta nie jest zadowolona, bo śpiewała na zimnym powietrzu i nie mogła operować pełną swoją skalą, tylko połową... dlatego też głos jest zmęczony i ma chrypkę, ale swoje wokale musiała wczoraj nagrać, bo to ostateczny termin, wcześniej nie miała czasu, więc zostaje tylko wczorajsza noc..
Ostatnio mówiła, że w LA powietrze bywa tak suche i gorące, że nie można normalnie oddychać i podrażnia krtań. Nic dziwnego, że ciągle choruje, bez przerwy zmieniając strefy klimatyczne. Organizm tego nie lubi, ale... kto bogatemu zabroni :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Margaret pisze:wczoraj sesja zdjęciowa oraz późnym wieczorem nagranie wokali do piosenki promującej program, a dziś nagrywają do tej piosenki teledysk ...
Edyta zostaje w Polsce do niedzieli, i każdego dnia musi coś zrobić. Jest niewyspana.
Skoro Edyta ma zostać w Polsce aż do niedzieli, to znaczy, że jednak nie wystąpi 23 IX w Nowym Jorku na bankiecie Parady Pułaskiego.
Co ona będzie robić w Polsce aż do końca tygodnia? Cały czas będzie zajęta "The Voice Kids"?
Teledysk do piosenki promującej ten program Edyta może nagrać - bo musi, bo tego wymaga od niej podpisany kontrakt. Natomiast teledysków do swoich singli Edyta nie nagrywa - bo nie musi. :)
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: duke »

edytagorniak pisze:Thank You Dear God for giving me my Son, so I have a reason to live, be wise and be strong. Thank You for giving me Music, so I can feel closer to You sometimes. Thank You for bringing to me People, so we can share magic and feel closer to each other sometimes. Thank You for giving me such a strong senses so then I can appreciate every moment of my journey.
But Please Dear God, ...No more love for a man. No more trust. I'm done.
#edytagorniak photo by #jacekgrąbczewski @zawadzkaaleksandra_hairstylist @ewa_rubasinska_ianiro_styliste @betixmilczarek @marcin__wieczorek
https://www.instagram.com/p/BZvDCy6AEcx ... ytagorniak
i oficjalnie William M. przeszedl do archiwum tego forum:0
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

O matko... zaraz znowu się zacznie. Dopiero co ględziła o ślubie.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: princess_edyta »

Ja już jej nie biorę na serio...tak kobieta jest jakaś nawiedzona... i tym razem znowu o *Bogu*
Ona sie ośmiesza... i wszystko jak zwykle publicznie...dziewczyno zamilcz !!! :beczy:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

"Mężczyźni są na różne etapy" :edi: zakończyła właśnie kolejny etap.
Czy ona naprawdę wierzyła, że jakiś aktorzyna klasy b, wprawiony w bajerowaniu starszych, majętnych kobiet, jest materiałem na stały związek? Przed laty Curuś złowiła samego Farrela i chciała go zatrzymać (nie)zawodną metodą "na dziecko", ten i tak ją pogonił.
Biedny Allanek musi pogodzić się z faktem, że najpewniej pozostanie jedynym mężczyzną w życiu Edyty i lepiej nie zachęcać jej do kolejnych związków..."Chcesz żeby mamusia znowu płakała?" :zabka:
duke
Make it happen
Make it happen
Posty: 196
Rejestracja: 17 gru 2005, 12:44
Lokalizacja: krakow

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: duke »

ODPOWIEDZ