Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Czy Kaska naprawde jest fanka Edyty czy sledzi jej profil dla jaj? :?: 8)

Na Insta Gorniak, fani wylewaja zale pod kilkoma ostatnimi zdjeciami, a wszystko za sprawa fotki, ktora wrzucila ze swoja stala grupa 'fanusiow'. Pozostali poczuli sie dotknieci i pisza ''olewasz nas, to i my zaczniemy olewac ciebie'' :) Jest tak ostro, ze glos postanowila zabrac sama sprawczyni konfliktu:
edytagorniak: Przykro mi, że Muzyka zamiast łączyć Wasze serca - dzieli. Przykre są Wasze oceny za moją wdzięczność tym, którzy przez cały maraton trwali przy mnie godzinę w godzinę, po 17 h / na dobę, choć o to nie prosiłam. Zamiast siedzieć nad morzem, siedzieli w hali produkcyjnej. Nie znam Waszych konfliktów. Czy powinniście kierować tyle przykrych słów dlatego tylko, że ich nie znam ? Jestem dla Was. Dla wszystkich tyle samo. Od tyle lat... Niezmiennie. Pomimo wszystko. Na przekór wszystkiemu. Z miłością i oddaniem, każdą chwilę odebraną Allanowi daję Wam. Czy to jest fair co piszecie ..? Cieszę się każdą chwilą i każdym oddaniem, każdego z Was. ❤️ Czasem kogoś wyróżnię. Powinno to radować i wywoływać myśli w rodzaju - kurcze może następnym razem mi też się uda. Zamiast tego czytam żale... Skoro nie jestem w stanie dać tyle samo wszystkim - może powinnam przestać dawać komukolwiek.

Ilez tu mozna wyczytac pomiedzy wierszami o prawdziwej naturze divy 8)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

spot_me pisze:Ilez tu mozna wyczytac pomiedzy wierszami o prawdziwej naturze divy 8)
Bardzo dobrze, że Edyta napisała to, co napisała, bo dzięki temu znowu utwierdziłem się w przekonaniu, że znam się na ludziach. :) Kiedyś we "Wprost" padło takie określenie odnośnie do Edyty: "wielopłaszczyznowy problem osobowościowy" - i pasuje jak ulał.
Po pierwsze, byłem 2 lata temu na nagraniu "Voice'a" i zapewniam, że nagrania nie trwają 17 godzin. Trwają 4-5 godzin, potem jest dłuuuga przerwa obiadowa i potem kolejne 4-5.
"Z miłością i oddaniem, każdą chwilę odebraną Allanowi daję Wam" - :roll:
Edyta ma tylko jedno dziecko. Kukulska, Steczkowska i Chylińska mają po troje dzieci, a mimo to nagrywają i wydają płyty, kręcą teledyski, jeżdżą w trasy koncertowe i niestety też czasem jurorują w talent show. To co w takim razie one mają powiedzieć???
"Czasem kogoś wyróżnię" - czytaj: "Wyróżnię tego, kto będzie mi prawił najsłodsze komplementy. Natomiast na pewno nie wyróżnię tego, kto jest autentycznie zainteresowany moimi płytami, piosenkami i koncertami i kto wypytuje o jakieś szczegóły z nimi związane".
"Skoro nie jestem w stanie dać tyle samo wszystkim - może powinnam przestać dawać komukolwiek" - tutaj już zabrakło mi słów, więc posłużę się samą emotikonką:
:rotfl:

Natomiast fragmencik Wicked game jest naprawdę miły dla ucha i oka. Pewnie niebawem na YouTube pojawi się całość, tak jak kiedyś Hallelujah (live in studio) i (You make me feel like) A natural woman (live in studio). Zresztą nad tamtymi nagraniami Edyta też pracowała z Chrisem Aikenem - dobrze, że chociaż z nim się jeszcze nie pokłóciła. :)
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Skoro nie jestem w stanie dać tyle samo wszystkim - może powinnam przestać dawać komukolwiek.
Edi, lepiej dawaj Williamowi bo ci ucieknie z aktoreczką poznaną na planie jakiegoś horrorku :flirt3:
cały maraton trwali przy mnie godzinę w godzinę, po 17 h / na dobę
To aż taki maraton musiała zrobić Diva przed sopockim wystąpieniem? To tłumaczy jej zmęczenie na scenie, zwracam honor :guru: :edi:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

ediva pisze:
cały maraton trwali przy mnie godzinę w godzinę, po 17 h / na dobę
To aż taki maraton musiała zrobić Diva przed sopockim wystąpieniem? To tłumaczy jej zmęczenie na scenie, zwracam honor :guru: :edi:
Ediva, występ w Sopocie był dzień przed nagraniami the voice Kids, a nie po.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

cały maraton trwali przy mnie godzinę w godzinę, po 17 h / na dobę, choć o to nie prosiłam. Zamiast siedzieć nad morzem, siedzieli w hali produkcyjnej.
Czyli fanusie od razu z Sopotu pojechały w ślad za Edytą do Wawy by zamknąć się w na 17h w hali produkcyjnej i słuchać dziecięcych głosów? :shock: Faktycznie jest to spore poświęcenie i :edi: chciała im jakoś wynagrodzić te tortury. :lol3:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ChristopherP »

LOL :ha:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

"Kurcze może następnym razem mi też się uda" - najlepszy fragment. Tak powinni myśleć "prawdziwi" fani, czekać aż dostąpią zaszczytu oddychania tym samym powietrzem co diwa. Jest dla wszystkich tyle samo tylko czasem kogoś wyróżni :lol3: Nie zna naszych konfliktów, szkoda że to ona je generuje poprzez brak działań artystycznych i klasyfikowanie na gorszych i lepszych. Wyrywa czas, który powinna poświęcić synowi. Piękny wpis. Kwintesencja ego Edyty.
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: princess_edyta »

A zauważyliście, że co jakiś czas "od polubia" przepraszam
za słowo tych co śledziła na Instagramie. Tym razem przypadło na Lara Sawaya . Tej pani zaśpiewała Happy Birthday na jakieś tam
Gali w Los Angeles.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Może zapomniała kto to? Wy nie macie tak, że na fejsie zgromadziliście ludzi, których w ogóle nie znacie i nie potraficie przykleić nigdzie ich twarzy, więc ostatecznie się ich pozbywacie? :P Selekcja naturalna :ha: Zresztą w czym taka Lara miałaby się przysłużyć diwie? Zaprosić na kolejną galę rozdania nagród dla rasowych koni i jeszcze oczekiwać, że Edyta Gomiak zaśpiewa po polsku? Niedoczekanie! :edi:
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: princess_edyta »

A wiesz, ze ja nie mam osób których nie znam na FB... a jeśli chodzi o Edytę to tak jak mówisz nie ma kotzysci z Lary to do widzenia :-D Przed nią było jeszcze paru...zobaczymy kiedy David poleci... 8P
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Kolejny wyrzut żółci w tzw. karierze. Nie powiem, że mnie to zmartwiło, bo nie oczekuję już zbyt wiele od Edyty. Nie mogę nawet powiedzieć, że się czegoś takiego po niej nie spodziewałem ;-) Cała ona.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2017, 2:24 przez MacLean, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Flux pisze:Zresztą w czym taka Lara miałaby się przysłużyć diwie?
Edyta zobaczyła video z gali i zauważyła, że ta cała Lara fałszywie się uśmiecha i bije brawo od niechcenia. Wywalić babona! :usun2:
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: princess_edyta »

Czy mnie sie wydaje czy naprawde wyłączyła komentarze w najnowszym poście gdzie śpiewa w studio ? :shock:
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: karen »

edytagorniak: Przykro mi, że Muzyka zamiast łączyć Wasze serca - dzieli
Dalej sie nie zanurzam nawet (typowa "g.wnoburza"),ale mam pytanie odnośnie pierwszego zdania-Edyto jaka muzyka>?????
ODPOWIEDZ