Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Blur pisze:Może Diva zostanie żoną Hollywood i nigdy więcej nie będzie musiała się zmuszać do śpiewania.
Mysle, ze tak naprawde to jest jej najwieksze marzenie obecnie, oczywiscie marzenie, do ktorego sie przed nikim glosno nie przyzna.
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

kolejny raz jakas azjatka udaje dive... niech ona coś zrobi z tymi podpuchniętymi oczami, bo wszytsko razi alb niech wróci to mocnego makjiazu oka z lat 2007 który maskował szpary oczne

nuk weż wstaw całość błagalno dziekczynną
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Nuklodem »

Znalazłem tylko filmik, nie mam do tego dostępu :-/ , a tutaj jeszcze kolejny fragmencik.

Edyta Górniak śpiewa dla ojca Gigi i Belli Hadid ("Saving all my love for you")
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Mohamed Hadid był pierwszym mężem Yolandy Hadid, która później wyszła za mąż za Davida Fostera.
Swego czasu amerykańskie tabloidy pisały, że małżeństwo Hadidów rozpadło się przez romans Mohameda z Joanną Krupą.
Normalnie "Moda na sukces". :)

Nie widziałem filmiku, na którym Edyta wzbrania się przed śpiewaniem. Ale mam w pamięci, jak nie chciała śpiewać z Rogalską w "Pytaniu na śniadanie", później z jakimiś dziewczynkami w "Hit, hit, hurra!" i jeszcze później na gali Darley Awards 2017.
Na fanpage'u "Edyta Górniak Poland" są dostępne jeszcze dwa króciutkie filmiki, na których widać, że Edyta dobrze się bawi z Hadidem i jakąś "Just Bożeną".
Twarz Edyty faktycznie jest strasznie opuchnięta... To smutne, że Górniak nie gra absolutnie żadnych koncertów, nie wydaje absolutnie żadnych płyt, nie promuje absolutnie żadnych akcji charytatywnych, tylko jedyne, co robi, to się modli, ostrzykuje kwasem hialuronowym i juroruje w programach talent show. Ale to jest tylko i wyłącznie jej wybór...
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: princess_edyta »

Edyta szybko znajduje nowe przyjaźnie. Ciagle spędza czas z przyjaciółmi w LA ( jak sama pisze )..szybko ich znalazła... najpierw była ta pani z tymi wielkimi zrobionymi ustami ( nawet śpiewały razem w aucie ) Potem stała się za mało użyteczna dlatego teraz jest jakaś tam Bożena. ;)
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

Mohammed Hadid napisał Edi w komentarzach , ze jest lovely i ma golden voice :PP . Czyzby szykował się romans , Edi mialaby promocje w Stanach Jak znalazl , no I duzo kasy :D
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

anet97 pisze:Edi mialaby promocje w Stanach Jak znalazl
Promocje czego? Chyba blogiego lenistwa w wymodlonym luksusie. Przeciez gdyby ona zwiazala sie z kims z taka kasa, to juz by palcem nigdy w zyciu nie kiwnela; tylko potrzeba zarobku sprawia, ze jeszcze czasem slyszymy ja spiewajaca.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lordarek1 »

spot_me pisze:tylko potrzeba zarobku sprawia, ze jeszcze czasem slyszymy ja spiewajaca.
już nawet nie musi spiewać :(

Ale ma początek roku! Edyta Górniak zainkasowała niemal milion zł! Za co? :hellobaby:


http://party.pl/newsy/edyat-gorniak-zar ... 113212-r1/
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: anet97 »

spot_me pisze:
anet97 pisze:Edi mialaby promocje w Stanach Jak znalazl
Promocje czego? Chyba blogiego lenistwa w wymodlonym luksusie. Przeciez gdyby ona zwiazala sie z kims z taka kasa, to juz by palcem nigdy w zyciu nie kiwnela; tylko potrzeba zarobku sprawia, ze jeszcze czasem slyszymy ja spiewajaca.
Promocje swojego nazwiska ,bo na pewno wszystkie amerykańskie gazety pisałyby o tym związku ,a to ze nic juz by nie robiła zawodowo to pewne ,nie byłoby motywacji finansowej już ;)
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

Amerykański milioner, może będzie ślub, skoro z Williamem się nie udało to może z tym?

A za kilka miesięcy rozwód i "flight of shame" do Polski...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

fookmetoo pisze:może będzie ślub
45 latka zachowujaca sie przy facetach jak infantylna 16tka moze jedynie bawic i budzic konsternacje, a nie rozkochiwac takim zachowaniem. Wczesniej planowaliscie juz jej zwiazek z Fosterem, potem byl Randy Jackson, a teraz Mr Hadid. Oni wszyscy traktuja ja jako ciekawostke z dalekiego nieznanego kraju.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Filemon2 »

anet97 pisze:
spot_me pisze: Promocje czego? Chyba blogiego lenistwa w wymodlonym luksusie. Przeciez gdyby ona zwiazala sie z kims z taka kasa, to juz by palcem nigdy w zyciu nie kiwnela; tylko potrzeba zarobku sprawia, ze jeszcze czasem slyszymy ja spiewajaca.
Promocje swojego nazwiska ,bo na pewno wszystkie amerykańskie gazety pisałyby o tym związku ,a to ze nic juz by nie robiła zawodowo to pewne ,nie byłoby motywacji finansowej już ;)
Edyta nigdy nie była i nie będzie niczyją utrzymanką. Przecież to ona funduje swoim facetom lifestyle, sławę i prestiż i holuje, kiedy trzeba. ;-)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

Na kolejnym filmiku ponownie robi z siebie bekę, podobnie jak na gali z arabskmi konikami w tle , chciałabym ale boje się , 45 - latka profesjonalistka udająca nierusaną pannę z wiankiem na głowie, tego się nie da odzobaczyć , podobnie jak występu Mandaryny w Sopocie :oops: ..Żal...
Awatar użytkownika
BAdam
Perła
Perła
Posty: 1006
Rejestracja: 23 paź 2010, 23:23
Ulubiony album: Dotyk, E.G. Live''99
Lokalizacja: woj. Lubelskie

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: BAdam »

spot_me pisze:
fookmetoo pisze:może będzie ślub
45 latka zachowujaca sie przy facetach jak infantylna 16tka moze jedynie bawic i budzic konsternacje, a nie rozkochiwac takim zachowaniem. Wczesniej planowaliscie juz jej zwiazek z Fosterem, potem byl Randy Jackson, a teraz Mr Hadid. Oni wszyscy traktuja ja jako ciekawostke z dalekiego nieznanego kraju.
Bob pisze:Na kolejnym filmiku ponownie robi z siebie bekę, podobnie jak na gali z arabskmi konikami w tle , chciałabym ale boje się , 45 - latka profesjonalistka udająca nierusaną pannę z wiankiem na głowie, tego się nie da odzobaczyć , podobnie jak występu Mandaryny w Sopocie :oops: ..Żal...
:klaszcze2: Wreszcie ktoś miał odwagę to napisać na forum.
ODPOWIEDZ