Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Desperacja.

Andromeda?

Andropauza.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: IgaAga »

Klimakterium.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: LaFidelite »

Ale się spinacie, mnie te filmiki nawet bawią :ha: W ogólę to brakuje mi tu takich reakcji jak na fb. :edi:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Obserwuję profile kilku gwiazd i na tym polega teraz gwiazdorstwo, że promuje się różne rzeczy, czy to się podstawowo jest piosenkarzem, czy modelką, czy np. piłkarzem. Nie chce mi się wgryzać w te gnaty Edytki pochowane po instagramowych kontach, wydaje mi się po prostu, że za bardzo część z was się czepia i niucha. Get a life, jakby zrobiła coś strasznie niedopuszczalnego, to dowiem się z Pudelka. Za to niedopuszczalne wydaje mi się sugerowanie, że od pewnego wieku źle jest robić to i tamto. Zadałem pytanie - do jakiego wieku można według takich forumowych opiniotwórców coś robić, a co należy robić potem. :P

Steffie pisze: Troche off-top, ale czy mamy rozumiec, ze ty masz 13 lat i w zwiazku z tym mozesz pisac na forum to, co piszesz?

Nie mam w tym roku 13. A jakby co, to byłby problem?
Przyznać się umiem, że pisanie tutaj (i czytanie) to trochę głupotki.
Przy okazji zaś nie wydaję opinii, co komu wypada.
Za daleko kilka osób idzie na forum z malkontenctwem. Uważajcie, bo niedługo wyrosną wam pypcie na palcach... a oczki zajdą mgłą od wypatrywania potknięć Edytki i płakania gorzkimi łzami nad jej nieidealnością.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Wiesz, Kamui, tak naprawde to wiek nie ma tu nic do rzeczy. Tutaj chodzi o zachowanie a la dzidzia-piernik, infantylne az do bolu, ktore te filmiki uwidaczniaja.
Skoro nie masz 13 lat, to powinienes juz wiedziec, o co chodzi. Czy piszesz tak, bo udajesz, ze nie wiesz i lubisz sie droczyc z innymi?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Oczywiście, że uwielbiam, ale poza tym to naprawdę taki mam światopogląd, że wiek nie wiąże się z nieprzyzwoitością. Zwłaszcza że chodzi o, jak rozumiem, zabawowy filmik z windą czy kapsułą i reklamą w tle, a nie np. że szła przez miasto w pampersie i podrywała gimnazjalistów. Czepiać można się za takie zachowania wielu gwiazd, myslę że w przypadku Edyty raczej nienormalne jest spodziewać się dostojności i nobliwości. No sorry... :)
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Przecież tu chodzi o wizerunkowe rozdwojenie jaźni, a nie o prawo do wygłupów. Opinia publiczna ma to do siebie, że ocenia dość powierzchownie i ze względu na to nie można komplikować przekazu. Trzeba się zdecydować, kim jest się dla mas. Niestety.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Oj tam, oj tam. Edzia chce być teraz nastolatką, taką trochę "głupią dzikuską" , bo gdy faktycznie była młodziutka, musiała zapierniczać o Józefowicza, później Kubiak kazał jej być damą, zawsze skromnie ubraną i nobliwą. Następnie Darcio zamknął ją w małżeńskiej klatce, by w końcu mogła się wyzwolić i uwolnić drzemiącą w niej nastolatkę. Teraz ma 45 lat, więc to ostatni dzwonek by mogła się powygłupiać, być zalotną, acz nieco durną kokietką. Zresztą niemal 60-letnia Madonna też błaznuje na instagramie, nakłada niedorzeczne filtry i nosi kuriozalne złote grillzy na zębach. Natomiast Mariah myśli, że jest sexy motylkiem i bezustannie wygina się i obnaża ku uciesze swoich "owieczek".
"Tańcz głupia, tańcz, swoim życiem się baw" :flirt5:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 303
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Na facebooku Edyta Górniak Poland pojawił się krótki fragment z najprawdopodobniej czyjegoś insta story gdzie Edyta śpiewa "Listen" na karoke.

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1294444478
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

To jest kierunek dla niej. Można występować w dresie, tekst na wyświetlaczu, same cudze przeboje, głucha publika, zero oczekiwań i wymagań. Gdyby jeszcze płacili...
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Czy to promocja "Andromedy" za oceanem? Chyba jakis remiks w zwolnionym tempie. :o
A tak serio - szkoda, ze najlepszy polski glos woli spiewac karaoke w USA niz blyszczec spiewajac wlasne piosenki dla rodakow w kraju. Wyglada to troche zalosnie.
Gdyby te zabawy mialy miejsce tak z 15 lat temu, to moze by to mialo sens, ale teraz?
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

jprdl juz nawet nie mozna wyjsc ze znajomymi sie pobawic bo cie wyklnż od najgorszych
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Steffie pisze:najlepszy polski glos woli spiewac karaoke w USA niz blyszczec spiewajac wlasne piosenki dla rodakow w kraju.
Edyta promuje w USA twórczość Beyonce, tymczasem Andromeda broni się sama, sporadycznie grana, nienachalnie gdzieś wybrzmiewa i leci niczym plastikowa folia na wietrze. :edi: nie będzie prowadzić za rękę i reżyserować losu swoich singli, co to, to nie. Najważniejsze, że rezolutna pszczółka Edzia wyrwała piosenkę wyrobnikowi Donatanowi, tym samym dotrzymując warunków kontraktu. Teraz może spokojnie zamknąć kolejny bardzo muzyczny rok. A już od stycznia Edyty znów będzie pod dostatkiem za sprawą Voice Kids. I jak nie daje, jak daje? 8P
Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: adaś »

Ale chyba nie jest tak źle z tą niechęcią :edi: do śpiewania o której pisano w innym wątku ,skoro śpiewa w wolnym czasie karaoke
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: MacLean »

Jestem soł grejtful za ten ochłap <3 Moja ulubiena DIWA doceniona przez Amerykanów <3 At last!
ODPOWIEDZ