Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

MacLean pisze:Przecież tu chodzi o wizerunkowe rozdwojenie jaźni, a nie o prawo do wygłupów. Opinia publiczna ma to do siebie, że ocenia dość powierzchownie i ze względu na to nie można komplikować przekazu. Trzeba się zdecydować, kim jest się dla mas. Niestety.

Moim zdaniem można, ale nie trzeba. :)

Edyta jednobarwna to nudna Edyta.
ediva pisze: Natomiast Mariah myśli, że jest sexy motylkiem i bezustannie wygina się i obnaża ku uciesze swoich "owieczek".
"Tańcz głupia, tańcz, swoim życiem się baw" :flirt5:

Nie wiemy, co mysli Mariah. Za to ja wiem, że jak dzisiaj poleciało w tv All I Want For Christmas Is You w wersji marynowanej Bieberem - ok, to było już z 6 lat temu - to popatrzyłem na klip i pomyślałem: jejciu, jaka śliczna, seksowna pańcia! To jest praca. Myślisz, że ile zostanie tych owieczek, jak Mariah wejdzie w torbę po ziemniakach? Nigdy nie była zakonnicą, więc po cholerę ma teraz się poniżać z racji wieku robieniem się na cnotkę. TO samo Edyta.

addar pisze:jprdl juz nawet nie mozna wyjsc ze znajomymi sie pobawic bo cie wyklnż od najgorszych
Dla mnie szok. Może śpiewać, co chce, prywatnie. Rozumiem, czepiać się, że w Sopocie wystąpi jako jedyna z hitami znad oceanu, to trochę kisia... Ale prywatnie ma prawo śpiewać, co chce... Byłoby dla mnie wręcz trochę dziwne, gdyby śpiewała na tym karaoke Andromedę. A że nie jest w Polsce? Bo helloł, mieszka w Ameryce? Jej syn tam mieszka? Ogarnijcie troszkę. Jak ja zaczynam bronić Edi, to znaczy, że ktoś ostro przegina :evil:
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: niuto »

Jak ja zaczynam bronić Edi, to znaczy, że ktoś ostro przegina :evil:
Nie bronisz Edi, tylko, jak sam przyznałeś, wdajesz się w dyskusje dla zasady :)
Nie wiemy, co mysli Mariah. Za to ja wiem, że jak dzisiaj poleciało w tv All I Want For Christmas Is You w wersji marynowanej Bieberem - ok, to było już z 6 lat temu - to popatrzyłem na klip i pomyślałem: jejciu, jaka śliczna, seksowna pańcia! To jest praca. Myślisz, że ile zostanie tych owieczek, jak Mariah wejdzie w torbę po ziemniakach? Nigdy nie była zakonnicą, więc po cholerę ma teraz się poniżać z racji wieku robieniem się na cnotkę. TO samo Edyta.
Tyle czasu spędzasz na tym forum, a jeszcze nie zreflektowałeś się, że posty edivy pisane są z przymrużeniem oka?? Funkcjonuje coś takiego jak ironia czy sarkazm :) Poza tym dla ciebie coś jest albo czarne, albo białe, zero odcieni szarości. Twoim zdaniem można ubrać się albo niesmacznie, albo w worek od ziemniaków. Zapewniam, że jest wiele pośrednich możliwości, z których Mariah niestety nie korzysta. A jej stylizacje i ekscentryczne zachowania raczej odstraszają kolejne rzesze owieczek niż je przyciągają.
znad oceanu
Chyba zza :P

Co do nagrań Edi, na szczęście Instagrama nie posiadam, a na fejsie odlajkowałem ją wiele miesięcy temu. To bardzo pomaga odnaleźć równowagę psychiczną. Też polecam wielu z was :)
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Awatar użytkownika
adaś
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 245
Rejestracja: 14 sie 2015, 0:22
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Niebo to my
Lokalizacja: polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: adaś »

I to dowód , że :edi: wciąż ma to coś i umie dowalić głosem tak jak należy i tak jak nikt inny w tym kraju , tylko stres wywołany publicznością/sceną (?) Ją paraliżuje.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ANETA »

Hmm... w tym ostatnim linku słychac w tle głos Edyty. Czyżby nowa piosenka ??? :biega:
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

ANETA pisze:Hmm... w tym ostatnim linku słychac w tle głos Edyty. Czyżby nowa piosenka ??? :biega:
Nie, to jej występ z Sopotu 2013 "The Power of Love".
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Cieszą takie sytuacje. Pojednanie z rodzina to chyba najlepsze, co zadziało się w życiu Edyty w ostatnich latach. Życzę szczęścia i radości. Niech im trwa <3
https://www.instagram.com/p/BdMDe_Fg1RV ... ytagorniak
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kamui Shiro »

Ale ta siostra podobna do niej!
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Siostra pokazuje jak mogłaby dziś wyglądać Edyta gdyby nie botox i wypełniacze. Ale najważniejsze, że się pogodziły, bo przez wiele lat miały dużo żalu i pretensji wobec siebie. Teraz Pani Grażynka przynajmniej może być spokojniejsza na stare lata, kiedy wszyscy sobie wybaczyli :)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Niby fajnie, ale wyglada to nieco na dzialanie pod publiczke. Ta relacja na Insta, ten sekretny informator (czy to pan kierowca, ktory wiedzial tez, ze wszyscy byli w szoku?), te newsy na wszystkich portalach. Nie mogli sie pogodzic bardziej dyskretnie, mniej publicznie? :o
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 411
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: fookmetoo »

Steffie pisze:Niby fajnie, ale wyglada to nieco na dzialanie pod publiczke. Ta relacja na Insta, ten sekretny informator (czy to pan kierowca, ktory wiedzial tez, ze wszyscy byli w szoku?), te newsy na wszystkich portalach. Nie mogli sie pogodzic bardziej dyskretnie, mniej publicznie? :o
Brak tylko współnej okładki w Vivie czy Gali oraz kilku wizyt w DDTVN o tym jak to święta leczą rany, jak wygląda ich obecna relacja itp itd etc
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

:edi: od zawsze mówi o swoim życiu prywatnym i je pokazuje, więc mnie dziwi, że wciąż to was dziwi i oburza.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

To dlatego, że Edyta odnalazła Pana Jezusa. On scala!
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Czy Jezus da radę skleić jej rozsypującą się karierę muzyczną?

Świetnie, że pojednała się z rodziną. To cieszy. Rodzina to wielka wartość. Nie róbmy jednak hecy z tego, że córka odwiedza matkę w święta. Gloryfikacja... normalności. Czegoś, co powinno być standardem. Wybaczyły sobie przewinienia, piękny i szlachetny gest, ale czy naprawdę musimy się tego dowiadywać ze wszelakiej maści portali? Czy Edyta naprawdę nie ma swoim słuchaczom do zaoferowania niczego oprócz relacji z pobytu w szpitalu, spaceru plażą w LA czy niezapowiedzianej wizyty w domu rodzinnym? Później zdziwienie, że nikt nie traktuje jej poważnie, media bardziej interesuje jej życie prywatne niż twórczość, a ona przecież nie jest celebrytką! :roll:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Marek »

Noc sylwestrowa w:
Obrazek
ODPOWIEDZ