Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Super sprawa z tym instagramem! Zaskoczyłą mnie aż taka otwartość Edyty i wpuszczenie ludzi bliżej siebie. Naprawdę wielki plus za ten gest. Czy obietnice i zapowiedzi zostaną spełnione to już inna kwestia, ale nie powinno to zasłaniać faktu, że to naprawdę fajny krok ze strony Edyty, by w taki sposób wykorzystać social media, w końcu :) Także ten, serduszko <3
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

miłek pisze:Nagrywa piosenkę do filmu historycznego.
Sa tylko dwie opcje. Pierwsza jest obiecujaca, bo czekam na ten film z duza ciekawoscia:
http://www.filmweb.pl/film/Dywizjon+303-2018-647176
Tworcy ''Dywizjonu 303'' chwalą się, że do scen powietrznych pojedynków zatrudnili światowej klasy speców od CGI.

Druga opcja jest niestety bardziej prawdopodobna bo po pierwsze to produkcja TVP, a po drugie mowi sie o olbrzymim budzecie (28 mln) wiec zapewne stac ich bylo na Gorniak. Mowa o ''Legionach'', najnowszym filmie producenta „Smoleńska” Macieja Pawlickiego opowiadajacym o bohaterach walczacych u boku Pilsudskiego.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

spot_me pisze:
miłek pisze:Nagrywa piosenkę do filmu historycznego.
Sa tylko dwie opcje. Pierwsza jest obiecujaca, bo czekam na ten film z duza ciekawoscia:
http://www.filmweb.pl/film/Dywizjon+303-2018-647176
Tworcy ''Dywizjonu 303'' chwalą się, że do scen powietrznych pojedynków zatrudnili światowej klasy speców od CGI.

Druga opcja jest niestety bardziej prawdopodobna bo po pierwsze to produkcja TVP, a po drugie mowi sie o olbrzymim budzecie (28 mln) wiec zapewne stac ich bylo na Gorniak. Mowa o ''Legionach'', najnowszym filmie producenta „Smoleńska” Macieja Pawlickiego opowiadajacym o bohaterach walczacych u boku Pilsudskiego.
Biorąc pod uwagę Twoje przykłady, to chyba będziesz miał tę opcję obiecującą, gdyż "Dywizjon 303" ma mieć premierą pod koniec sierpnia 2018 r., więc by się zgadzało z zapowiedzią Edyty, że piosenka ma mieć premierę za ok. 2 miesiące. A wspomniane przez Ciebie "Legiony" mają mieć premierę wiosną 2019 r. Informacja z filmpolski.pl.
Awatar użytkownika
Krojb
Sit down
Sit down
Posty: 90
Rejestracja: 05 sie 2007, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Atha Cliath

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Krojb »

max28 pisze:
spot_me pisze:
Sa tylko dwie opcje. Pierwsza jest obiecujaca, bo czekam na ten film z duza ciekawoscia:
http://www.filmweb.pl/film/Dywizjon+303-2018-647176
Tworcy ''Dywizjonu 303'' chwalą się, że do scen powietrznych pojedynków zatrudnili światowej klasy speców od CGI.

Druga opcja jest niestety bardziej prawdopodobna bo po pierwsze to produkcja TVP, a po drugie mowi sie o olbrzymim budzecie (28 mln) wiec zapewne stac ich bylo na Gorniak. Mowa o ''Legionach'', najnowszym filmie producenta „Smoleńska” Macieja Pawlickiego opowiadajacym o bohaterach walczacych u boku Pilsudskiego.
Biorąc pod uwagę Twoje przykłady, to chyba będziesz miał tę opcję obiecującą, gdyż "Dywizjon 303" ma mieć premierą pod koniec sierpnia 2018 r., więc by się zgadzało z zapowiedzią Edyty, że piosenka ma mieć premierę za ok. 2 miesiące. A wspomniane przez Ciebie "Legiony" mają mieć premierę wiosną 2019 r. Informacja z filmpolski.pl.
Znalazlem informacje ze premiera "Dywizjon 303" w 4 kwartale 2018 dokladnie 11 Listopada - https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... ku/bgkymn7, Edyta cos mowila o premierze w czerwcu wiec to chyba nie to.
"Legiony" w 2019.
Tak mysle ze moze "Zimna Wojna" - Pawlikowskiego? - w tym filmie ma byc duzo muzyki wiec moze akurat?
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Wedlug Newsweeka premiera 'Legionow' w pazdzierniku:
http://www.newsweek.pl/kultura/filmy-i- ... 748,1.html

Dodano po 2 minutach 19 sekundach:
Krojb pisze:Tak mysle ze moze "Zimna Wojna" - Pawlikowskiego? - w tym filmie ma byc duzo muzyki wiec moze akurat?
Joanna Kulig ma spiewac piosenke promujaca ten film i kilka innych na sciezce dzwiekowej.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

Krojb pisze:
Znalazlem informacje ze premiera "Dywizjon 303" w 4 kwartale 2018 dokladnie 11 Listopada - https://kultura.onet.pl/film/wiadomosci ... ku/bgkymn7, Edyta cos mowila o premierze w czerwcu wiec to chyba nie to.
"Legiony" w 2019.
Tak mysle ze moze "Zimna Wojna" - Pawlikowskiego? - w tym filmie ma byc duzo muzyki wiec moze akurat?
Premiera:
2018.08.31:

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1240948

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
spot_me pisze:Wedlug Newsweeka premiera 'Legionow' w pazdzierniku:
http://www.newsweek.pl/kultura/filmy-i- ... 748,1.html
Premiera: 2019.03.15

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1243751

Zwykle filmpolski.pl ma potwierdzone wiadomości prosto od produkcji filmowych, serialowych, no ale któż to wie, jak inne media piszą inaczej...
chicken1506
The story so far
The story so far
Posty: 481
Rejestracja: 26 lip 2005, 20:12
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: O&O/TCN
Lokalizacja: Gdynia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: chicken1506 »

Krojb pisze:Tak mysle ze moze "Zimna Wojna" - Pawlikowskiego? - w tym filmie ma byc duzo muzyki wiec moze akurat?
Premiera w połowie maja w Cannes
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Film autora IDY będzie dystrybuowany na całym świecie. Więc bardzo prawdopodobne, że właśnie angielska wersja piosenki będzie na kopiach które pójdą w świat.
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

To jest stary przedwojenny przebój śpiewany w 1938 roku przez M Fogga , są wersje w jidisz,niestety niedostępna genialna wersja z festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu z udziałem o ile pamiętam min.Krystyny Tkacz.Całkiem prawdopodobne że chodzi o film Pawlikowskiego ale wolałbym zdecydowanie wersję swingującą+ Pamiętasz była jesień jakby się dało upchnąć na soundtrack
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Z tego co piszesz wnioskuje, ze chodzi o piosenke 'Portowe Swiatla:
http://www.sylwek-szweda.pl/www/php/sho ... hp?id=1721
Polski tekst bardzo pasujacy do Fogga, ale spiewany takze przez Irene Santor.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

Pawlikowski będzie w Cannes juz za moment, więc jakim cudem Edyta miałaby spiewac piosenkę do filmu, piosenkę, której jeszcze nie nagrała ;-)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Bo to pisenka promujaca jak titanic i MHWGO? Pewnie muzyka bedzie w filmiee a edyty glos w jakims trailerze i teledysku
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

Poszukajcie w necie Ty masz w sobie coś M. Fogg , oraz kilku innych wersji ,choćby z teatru Żydowskigo z benefisu Gołdy Tencer- tekst zmieniony ,ostatnio chyba pojawił się cover w wykonaniu Mateusza Kra-sta uczestnika Voice czy czegoś tam
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Znow jest live u Edyty i mozna uslyszec fragmenty nowej piosenki. :edi:

Tak wielu chlopcow znam, ze nie zlicze
A jednak szlam samotnie przez zycie

Az z nieba spadles mi, obudziles sny
:o
Ten utwor brzmi rzeczywiscie fajnie.

Powiedziala, ze jest to dla niej utwor trudny emocjonalnie.
Juz koniec, nastepny live ma byc z LA. Mam wrazenie, ze po tych programach muzycznych i pracy jako trener, Edyta otworzyla sie troche na relacje z ludzmi, zdradzanie tajnikow swojej pracy.
W rozmowie z Chrisem Aikenem wyszlo, ze pracuja juz razem od 10 lat.
Strasznie dlugo jak na Edyte. :P Mam wrazenie, ze ten Chris to zloty facet. :wink:
Powiedziala tez, ze dzis musi podjac decyzje na temat udzialu w The Voice Kids.
Edyta potwierdzila tez daty swoich czerwcowo-lipcowych wystepow. ;)

25 maj - gala boksu Wawa
8 czerwiec - Krakow
10 czerwiec - Opole
16 czerwiec - Grudziadz
17 czerwiec - Bogatynia
23 czerwiec - Bialystok
7 lipiec - nie podala miasta
14 lipiec - Wegrowiec

Na razie ma ustawionych 15 koncertow akustycznych. :smile:
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2018, 14:07 przez Steffie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ediva »

Steffie pisze:Powiedziala tez, ze dzis musi podjac decyzje na temat udzialu w The Voice Kids.
Niech idzie do normalnego Voice. Niech da sobie spokój z tymi dzieciakami :? To jest fajne przez 5 minut, później robi się irytujące jak jedno dziecko przekrzykuje drugie i ta cała milusińska atmosfera. Eda robi się jeszcze bardziej infantylna niż zazwyczaj i chce "adoptować" co drugie dziecko. Raz wystarczy.
ODPOWIEDZ