Instagram - oficjalne konto Edyty

Diva w XXI wieku !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Edyta działała coś w studiu, bo na IG były nagrania z Chrisem Aikenem. :edi:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Steffie pisze:Edyta działała coś w studiu, bo na IG były nagrania z Chrisem Aikenem. :edi:
Nagrywki na Sylwestra 8)
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Edyta napisała na Instagramie:
Coco Chanel mawiała - Kobieta zakochana, to kobieta stracona.
Cóż, wolimy myśleć jednak, że Miłość daje nam w życiu parasol ochronny. Bo kiedy coś jest tak potężne, któż ośmieliłby się to burzyć ? ... Kiedyś myślałam, że poświęcenie wszystkiego dla Miłości, jest jej pięknym dowodem, a także mocnym wyrazem dojrzałości. Dziś myślę, że kiedy się kogoś Kocha, oczekiwanie dostosowania się kogoś dla Naszej wygody, przyzwyczajeń i przekonań, jest wręcz zaprzeczeniem tej Miłości. Uwielbiajmy kogoś za to jaki jest, nie „pod warunkiem że..” Wierzę, że w życiu jest przestrzeń na wszystko, kiedy dobrze się wykorzysta każdą jego chwilę. Szkoda, że budowanie normalności w dzisiejszym Świecie, staje się tak trudne dla tak wielu z Nas... Jeśli gdzieś tam, wśród instagramowców, za pięknie wykreowanymi postami kryją się zmiażdżone Serca, przepełnione strachem przed ułożeniem nowego, lepszego planu.. wiedzcie, że nie jesteście Sami. Bo cokolwiek Nas dzieli, jesteśmy przecież z tego samego kruszcu :) To tylko życie. Taki jego etap. Wspierajmy się. Przetrwamy. ♥️
Z jednej strony, to, co Edyta tutaj napisała, jest naprawdę mądre, z drugiej - trudno oprzeć się wrażeniu, że zrobiła to przede wszystkim po to, by znów pisały o niej portale plotkarskie. Przecież ona tutaj między wierszami właściwie potwierdza doniesienia tabloidów, że rozstała się z Zalewskim dlatego, że był zazdrosny o jej pracę...

Na Instagramie (ale nie na koncie :edi:) znalazłem również info, że Edyta przekazała na pewną aukcję charytatywną bombkę (lub bańkę - jak mówią mieszkańcy Krakowa i okolic ;)) z osobistą dedykacją:
https://www.instagram.com/p/BrZmQhXAoKg/
Tę i pozostałe 13 bombek z kolekcji #gwiezdnebombki będzie można wylicytować już w sobotę 22.12. w godz. 10-14 podczas świątecznej aukcji na antenie @radiokatowice
Dochód zostanie przeznaczony na rzecz Hospicjum Cordis.
Licytować można z każdego miejsca - wystarczy słuchać radia on-line na stronie http://www.radio.katowice.pl
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Sebuch »

Edyta już oficjalnie promuje "Agenta":
https://www.instagram.com/p/Brng7NgH83Y/
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Steffie »

Edyta dziś upamiętniła na IG odejście pani Zuzanny Lapickiej i bardzo mi się podoba ten wpis.
Nie wiedziałam, że się znały.
http://www.instagram.com/p/BrpgQFeHrRZ/ ... ekt554r41w
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

Mnie również.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Na instastory Edyta wstawiła fragment z pracy w studiu z Chrisem Aikenem, słychać że kombinują coś z „Dziwny jest ten świat”, czyżby playback na sylwestrze?
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Frytka »

Edyta chyba jest chora. Tak przynajmniej wynika z jej instastory.
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: miłek »

Frytka pisze:Edyta chyba jest chora. Tak przynajmniej wynika z jej instastory.
Też słyszycie w tle Dziwny jest ten świat? Delikatnie zaśpiewane.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: lordarek1 »

edytagorniakTak zamknęliśmy 2018’ Rok. W wybranym gronie, przy fortepianie, w małej, włoskiej restauracji i po raz pierwszy wspolnie z moim Synem♥️ Wyczerpana, chora, lecz glęboko szczęśliwa, że tak wiele pięknych projektów udało mi się w zeszłym roku dla Was zrealizować. Trasa letnia, koncert poświęcony pamięci Pana Wodeckiego, Gala Boxu, JTM, Opole, Sopot, 3 premiery utwórow filmowych, Sylwester, 100’lecie niepodległości Wielkopolski w Poznaniu, „koncert Miłosny” w Gdańsku, Agent Gwiazd, Royal Albert Hall w Londynie.. i Trasa Akustyczna♥️ Pewnie coś pominęłam. Do tego przeprowadzka z Los Angeles, wybór szkoły wojskowej przez Allana i parę innych jeszcze, prywatnych, ważnych wątków... Czuję się jak Olimpijczyk. Dziękuję Panu Bogu, że dał mi kondycję energetyczną, emocjonalną i fizyczną, aby wykonać tyle wielkich zadań. Ostatecznie utraciłam tę kondycję dopiero przed metą. Biorę teraz oddech. Spróbuję zwolnić myśli i oczyścić organizm z tej kosmicznej ilości adrenaliny i stresu.
Dziękuję Wam za przepiękny, Muzyczny i magiczny rok 2018’ I życzę Wam, aby ten rozpoczęty, okazał się Najpiękniejszym rokiem w Waszym calym życiu. Kocham ♥️
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Piter »

To był spektakularny rok. Wspaniały. Wypełniony po brzegi. Za kilka dekad wspomnimy 2018 jako taki rok. Na pewno.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5026
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: addar »

Kosmiczny wysiłek juz wiemy czemu nie ma nowej płyty bo to wysiłek zakrawajacy o nową galaktyk... Zapewne andromede :lol3: ona serio myśli że dała z siebie nadludzki wysiłek loffciam :edi: <3
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Kopaneek »

Kto siedzi przy tym stole? Kojarzycie?
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: witcher »

Kopaneek pisze:Kto siedzi przy tym stole? Kojarzycie?
W pierwszej chwili myślałem, że są tam Kayah i Piasek. :P
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

To "podsumowanie roku" jakże typowe dla Edyty. Addar ma rację - jej się naprawdę wydaje, że przez ostatni rok harowała jak wół. :lol3:
OK, przez ostatnie trzy miesiące Edyta faktycznie ciężko pracowała, ale jak było na początku roku? Przez pierwsze cztery miesiące 2018 nie miała nawet jednego występu na żywo (w lutym wykonała z playbacku Dom dobrych drzew na konferencji ramówkowej TVP i w kwietniu wykonała z playbacku parę piosenek w "Jaka to melodia?" - i to by było na tyle).
Trasa akustyczna była największą trasą w całej karierze Edyty, a ona wymieniła ją jako jeden z wielu punktów, na równi z występem w "Jaka to melodia?" czy w "Agencie". :roll: Swoją drogą, program, w którym ona będzie występowała od lutego, nazywa się "Agent - Gwiazdy", a nie "Agent Gwiazd". Agentem gwiazd to była na przykład Sablewska. ;-) W każdym razie ważne, że Edyta dostała za udział w tym programie wysokie honorarium, a to, czy to jest "Agent - Gwiazdy" czy "Agent Gwiazd" to jest już bez znaczenia. ;-)

Przy okazji chciałbym przypomnieć podsumowanie roku 2012, które 6 lat temu Edyta zamieściła na swoim Facebooku:
Edyta Górniak pisze:KOCHANI Moi,

Cóż.. zamykamy kolejny Rok.
Był on dla mnie WSPANIALE PRACOWITY. Zaczynając od zdjęć płytowych w Afryce, po przez wystąpienia, clipy, premierę Albumu "MY", 2012' Rok zamykamy uroczystym, muzycznym przyjęciem urodzinowym, realizowanym wspólnie z Partnerem HBO.

Kiedy spojrzałam na kalendarz pomijając sesje zdjęciowe i podróże, aż trudno było mi uwierzyć, że wszystko to zrobiliśmy w jednym tylko Roku! Spójrzcie sami.. :

1 - VIVA COMET 2012' / CONSEQUENCES & TERAZ-TU (remix)
2 - PREMIERA PŁYTY "MY" :) :)
3 - TVP - BITWA NA GŁOSY!
4 - POLSAT - MUST BE THE MUSIC / NIE ZAPOMNIJ
5 - I Niezapomniane spotkanie na scenie Ergo Areny
z Panem CARRERASEM, z którym wykonaliśmy wspólnie
dwa duety: ALL I ASK OF YOU & MOON RIVER.
6 - LIVE IN STUDIO / HALLELUJAH
7 - TVP - WIANKI / CONSEQUENCES
8 - TVP - WIANKI / ON THE RUN & TERAZ-TU & NIE ZAPOMNIJ (medley)
9 - Wspólny projekt z Partnerem ING, związany z mistrzostwami EURO - nagranie w 7 językach aplikacji "USTA KIBICA".
10 - Jako Ambasador Marki SORAYA' w stylizacji Pin Up Girl przedstawiam Kobietom 4 rodzaje balsamów do ciała.
11 - POLSAT - TOP TRENDY / I WILL ALWAYS LOVE YOU
12 - TVP - PACANÓW / KOLOROWY WIATR
13 - TVP - SABAT CZAROWNIC / THE SHOW MUST GO ON
14 - TVP - SABAT CZAROWNIC / CONSEQUENCES
15 - MUSIC VIDEO / CONSEQUENCES
16 - MUSIC VIDEO / CO TYLKO CHCESZ
17 - TVN GALA "ZWYKŁY BOHATER" / HALLELUJAH
18 - TVN GALA "ZWYKŁY BOHATER" / NIE ZAPOMNIJ
19 - TVN GALA "ZWYKŁY BOHATER" / HERO
20 - POLSAT - GALA "20 LECIA" / MY HEART WILL GO ON
21 - HBO / KONCERT URODZINOWY :) :) :)

Zamykając ten Wyjątkowy Rok, przypominam sobie Lampion Szczęścia, który rok temu wysłałam w Naszym wspólnym imieniu, z nadzieją na Muzyczny i Szczęśliwy czas.
Jestem w każdej cząstce Szczęśliwa ..

Całuję Mocno !


EDI

PS. Życzenia złożymy sobie jutro :)
Jak się porówna ten wpis sprzed 6 lat z tym dzisiejszym, to widać, że Edyta nic się przez ten czas nie zmieniła. :lol3:
ODPOWIEDZ