Edyta Górniak for NAOKO

Linia ubrań sygnowana nazwiskiem Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: weronka »

No to kolejny dobry powód żeby powiedzieć,że :edi: była roztargiona i nie miała spokoju wewnętrznego w sobie i nie mogła nagrać płyty.Na premierową kolekcję nie pójdę mimo że mam do Warszawy 6 km,będę tego dnia w Krakowie.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: ray »

Party pisze:Jak się dowiedzieliśmy, już w najbliższy weekend artystka pojawi się na targach modowych w Pałacu Kultury w Warszawie, gdzie będzie promować swoją kolekcję!
Tymczasem "Fakt" pisał tydzień temu:
Fakt pisze:Na początku czerwca Górniak miała wystąpić na festiwalu w Opolu. Zrezygnowała jednak z koncertu, bo woli ten czas spędzić z mamą. (...) – Allanek będzie łowił ryby, a babcia Grażynka, która kocha gotować będzie ich rozpieszczała swoimi domowymi specjałami – zdradza znajomy Górniak.
:lol3:
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: max28 »

Tymczasem "Fakt" pisał tydzień temu:
Fakt pisze:Na początku czerwca Górniak miała wystąpić na festiwalu w Opolu. Zrezygnowała jednak z koncertu, bo woli ten czas spędzić z mamą. (...) – Allanek będzie łowił ryby, a babcia Grażynka, która kocha gotować będzie ich rozpieszczała swoimi domowymi specjałami – zdradza znajomy Górniak.
Czyli jednak FAKT, nie zawsze ma sprawdzone informacje, bo raczej data premiery kolekcji na targach modowych nie pojawiła się z dnia na dzień i była dużo wcześniej zaplanowana. A podobno i w Opolu wystąpi...

:ha:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: ray »

Właśnie to jest dziwne, że Bartosz Pańczyk najpierw (17 maja) napisał tekst "Górniak ubierze Polki jak siebie!", a później (25 maja) opublikował artykuł "Górniak rzuciła Opole dla rodziny!". Jeżeli ma info bezpośrednio od Wieczorka, to nie powinno dochodzić do takich sytuacji, że jedna treść zaprzecza drugiej. Pewnie było tak, że negocjowanie stawki za występ w Opolu trwało niemal do samego końca (zresztą może nadal trwa, skoro na stronie festiwalu nie ma nic o udziale Edyty w jutrzejszym koncercie), wydawało się, że TVP da już sobie spokój z Edytą i Wieczorek poprosił swojego kumpla, by na szybko coś wymyślił, dlaczego Górniak nie zaśpiewa w tym roku w Opolu. A termin premiery kolekcji Edyta chciała wtedy jeszcze zachować w tajemnicy.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Dobi »

Ej chwila, przecież nigdzie nie zostało powiedziane, że Edyta będzie w weekend na prezentacji kolekcji! Ani na stronie wydarzenia ani na stronie marki z którą nawiązała współpracę nie ma takiej informacji.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: DAAMI »

Skoro Maryla Rodowicz, Sarsa, Doda, Cleo, Natasza Urbańska i inni mają swoje kolekcje, to dlaczego Edyta może nie mieć ? Niech spełni swoje marzenie i spróbuje swoich sił. Nie ma nic do stracenia.
Bluza jest fajna, ładnie też wyszła na zdjęciach :)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: baker »

Kurde, normalnie 100% strzału w mój styl. Nie śmiem narzekać :-)
weronka
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2015, 17:46
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: SZYBY
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: weronka »

Bluza akurat jest piękna,zdjęcia Pisarek sztoss
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Mist »

Nie wiem czemu narzekacie. Ubrania pewnie beda swietne jakosciowo bo Edyta byle szmat by swoim nazwiskiem nie reklamowala. Styl wyglada interesujaco. Odwiedze na pewno butik on-line.

Z logo to rzeczywiscie mega wtopa ktora nie miala prawa sie zdarzyc. Ale nie sadze zeby to byla Edyty wina na pewno jakiegos 'fachowca' od siedmiu bolesci. Wspolczuje jej ze nie moze ufac ludziom i nararza swoje nazwisko na kpiny.

Co do nieistniejacej plyty nie spodziewalam sie jej wiec sie nie frustruje z powodu jej braku. To bylo w 100% pewne ze na plyte trzeba bedzie poczekac kilka lat ja stawiam na 08.08.18 ;-)


Na kolekcji ubran jezeli Edyta naprawde postawila na dobra jakosc bedzie mogla zarobic lepiej niz na plycie.

Sama szukam fajnej bluzy i jest ciezko ta ktora mi sie podoba to z kolekcji Whistles £125 ale jeszcze na glowe nie upadlam zeby tyle wyadac na bluze od dresu! Niestety kolekcja Martyny Wojciechowskiej niedopracowana wiec mam nadzieje ze Ed sie postaral. Wtedy jej wybacze obciachowe logo.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Marek »

Płyty się nie sprzedają.... może ciuszki ktoś kupi po 29,99zł w Biedronce.
Wszystko dla fanów, wszystko dla fanów, wszystko dla fanów / wszystko dla kasy.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Mist »

Kazdy orze jak moze! Edyta ma duze wydatki a zyje z chaltur! To nie Chodakowska pracujaca non stop i zarabiajaca na wszystkim :P
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: ChristopherP »

LOL.

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: baker »

Marek pisze: wszystko dla kasy
No właśnie. Nie jestem cynikiem, ale rozumiem ją. I pewnie gdybym dostała propozycję zrobienia kolekcji ubrań za pieniądze, przyjęłabym ją. Kto w swoim zawodzie nie dorabia na fuchach w imię idei?

-- Dodano: 2 cze 2016, o 22:56 --

Btw marzę o tym, by utrzymać się w wysokim standardzie, pracując 1/100 z tego co obecnie. Niech się zgłosi ten, co o tym nie marzy.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Piter »

baker pisze:
Marek pisze: wszystko dla kasy
No właśnie. Nie jestem cynikiem, ale rozumiem ją. I pewnie gdybym dostała propozycję zrobienia kolekcji ubrań za pieniądze, przyjęłabym ją. Kto w swoim zawodzie nie dorabia na fuchach w imię idei?

-- Dodano: 2 cze 2016, o 22:56 --

Btw marzę o tym, by utrzymać się w wysokim standardzie, pracując 1/100 z tego co obecnie. Niech się zgłosi ten, co o tym nie marzy.
Pewnie. Gdyby jednak otoczka nie pozerala treści, nikt by jej tego nie wypominal. Najpierw muzyka, potem pierdoły.

Ładne zdjęcia BTW.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: dorota »

ja jakoś nie wierzę, że to będzie dobra jakość tych bluz, te wszystkie kolekcje sygnowane nazwiskami celebrytów są paskudnej jakości .. bodajże kupisz zaliczył taką wpadkę swoim tshirtem za 1000 zł, Margaret też wydała jakieś badziwie, ktoś mówił, że Martyna też się nie postarała ....

zobaczycie, że tylko cena będzie wysoka ..
poza tym bluzy? edyta i bluzy?????? jakoś to mi się nie spina ze sobą .. . :roll:
ODPOWIEDZ