Edyta Górniak for NAOKO

Linia ubrań sygnowana nazwiskiem Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: max28 »

m. in. koszulki z ulubionym cytatem :edi:

https://www.instagram.com/p/BGIEKBQI2fl ... ytagorniak
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

spot_me pisze:Po pierwsze wpisujac w google 'eg logo' pojawia sie to wspomnaine wyzej wiec nie ma mowy by ekipa Edyty je przegapila. Edyta jest wyczulona na sady i prawnikow wiec chyba tez pomyslala zanim opublikowala.
Chyba nie doceniasz "profesjonalizmu" ekipy Edyty :PP To ludzie, którzy na profilowe wrzucają jej pikselowate "kopsy" z imprezy sylwestrowej a trasę koncertową promują zdjęciem z kampanii reklamowej Soraya. Na sądy jest tak wyczulona, że trafia na wokandę nawet z dziadkami Allana, a znana jest z kompulsywnego działania. Najpierw publikuje, później myśli o konsekwencjach, jeśli oczywiście w ogóle zaprząta sobie głowę takimi błahostkami. Nawet jeśli logotyp EG nie jest zastrzeżonym znakiem firmowym, w związku z czym można dowolnie z niego korzystać to cienka granica między inspiracją a bezczelną kopią została przekroczona. Niezła wtopa już na starcie, nie wygląda to dobrze.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: KrzysiekF »

Edzia mistrz. Nie wnikam czy to pomysł Edyty czy tylko brand za który ktoś zapłacił a Edzia niby firmuje...

:edi:
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

Piosenkarka, reżyserka,poetka, kompozytorka, kreatorka mody , jeszcze nie choreograf ....Polska to za mało.I to wszystko po niepełnym technikum pszczelarskim...
Szykuje się serial Moda na sukces...Ed może z powodzeniem zastąpić Brook...Ma predyspozycje :edi:
Osobiście jarałbym się gdyby to była ekskluzywna bielizna, stroje kąpielowe...
Ewentualnie linia "Mój zapach cię pokona" w Sephorze lub Douglasie -Butelka kryształowa z tęczowymi , skrzydłami + kryształki Svarowskiego...
Pozazdrościła yutuberowi ...jak mu tam....Reziemu?
Ankietę o kompromitacji ever należy powtórzyć za kilka m-cy...
Sprawa logo dyskwalifikuje już na samym początku...
Wszystkie amatorki w dziedzinie kreowania stylu ubrań niech odstraszy kompromitacja kolekcja niedoróbek Nataszy Urbańskiej.Samo czytanie recenzji wywoływało ból oczu , pokaz kolekcji groził eksplozją mózgu...
Promocja linii Ed -moja sugestia- powinna rozpocząć się od wykupienia entuzjastycznych opinii na Pudlu, zasilić konto Jacykowa i Horodyńskiej...Inaczej -totalna katastrofa...
Temat zastępczy , mylenie tropów z braku materiału na płytę.Mimo wszystko szkoda marnować taaaaki talent i warunki głosowe do jakich doszła ostatnio.Genialne warunki i interpretacje...Ta kobieta nie powinna wychodzić ze studia -tylko nagrywać.Przykuta łańcuchem do kaloryfera przez menago który by ją ogarnął -okiełznał, poskromił...Edi Why??Czemu nam to robisz kobieto...
Serce mi pęka...Jestem na głodzie nowego materiału.Nagrywaj do końca życia covery jak robią to inni artyści i sprzedaja milony cd....Po co się rozpraszać...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Michael »

Diva sobie z nas totalnie żarty stroi. Od 2 lat zapowiada premierę nowego krążka i nie ma czasu by go nagrać, ale czas na pierdoły zawsze się znajdzie :roll:.
Ja rozumiem, że wiele gwiazd showbiznesu ma swoje kolekcje ubrań, perfum etc., ale jednocześnie większość z nich prowadzi aktywne życie zawodowe. U Divy niestety mamy permanentny muzyczny deficyt.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

w sytuacji braku zapowiadanej od 2 lat płyty, wyskakiwanie z ciuchami i nazywanie tego niespodzianką dla fanów to :shock: ... Obudźcie mnie


a ja głupi kupując bilet na koncert Brodki w Narodowym Forum Muzyki pomyślałem, że może kiedyś i Edyta zagra w takim miejscu...
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: edikate »

wiec jest jak mowilam :d te ujecia na snapie byly z tej sesji :)
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Bob »

A może to jakaś akcja charytatywna, limitowana seria z dochodem z licytacji na szczytny cel... 8)
Za wtopę z logo czyjaś głowa lub fiutek powinien polecieć....
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Margaret »

W sesji zdjęciowej wzięła udział Karolina Pisarek - ta z Top Model.
Firma odzieżowa to NAOKO
Premiera online to 06.06.2016

nowe zdjęcia : http://gwiazdy.wp.pl/galeria/6000044224 ... antka.html
-----------------

Edyta działa szybko.
W tamtym tygodniu wyciek do mediów, na początku tego tygodnia coming soon a w weekend premiera.
Czemu w sprawie muzyki Diva nie potrafi działać tak sprawnie ? :beczy:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Joan »

Edyta jest niczym Beyonce :D Wypuszcza swoją linię odzieżową. Może jednak niech weźmie z niej przykład, ale w wydawaniu płyty bez zapowiedzi :D Swoją drogą bluza mi się podoba :D

A logo to tylko zwykły font :D Pamiętam go, więc myślę, że ten "plagiat" to tylko lenistwo grafików :D
http://elephantgunnphx.tumblr.com
http://www.elligarlin.com/fashion
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Instagram - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Nie na darmo Edyta odwiedziła windę Wolińskiego. Z niej wyszła już odmieniona, zupełnie jak uczestnicy Twoja twarz brzmi znajomo. Teraz będzie już nie tylko "śpiewać i tańczyć do końca życia", ale również projektować. Zrezygnowała z The Voice, pewnie teraz liczy na angaż do Project Runway jako jurorka. Niedawno śpiewała też piosenkę bondowską, ale powinna była wybrać The World Is Not Enough, które bardziej pasowałoby do jej aspiracji podboju świata 8P
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Dobi »

Więcej cytatów Edyty oraz informacji o kolekcji ;) -> Exclusive: Edyta Górniak zaprezentowała swoją kolekcję
– Jestem osobą, która potrafi i lubi podejmować ryzyko. Od bardzo dawna chciałam przekazać fanom mojej muzyki coś, co dla mnie jest prawdziwe nie mniej niż sztuka. Scena to tylko jedna z moich rzeczywistości. To co dzieje się poza nią to osobne, niezależne życie. O ile scena zobowiązuje mnie do wystawności, o tyle po zejściu z niej ponad wszystko cenię sobie komfort i wygodę – mówi nam Edyta Górniak. – Pomiędzy życiem rodzinnym i scenicznym jestem niemal w ciągłej podróży. Dlatego miękkość tkanin i swoboda ruchu zarówno w samochodach jak i samolotach są dla mnie nieocenione. Kiedy poznałam młodą projektantkę, kreatorkę marki NAOKO, odżył w mojej pamięci odkładany przez lata pomysł stworzenia linii, jaką sama wybrałabym dla siebie. Na etapie procesu kreatywnego udało nam się także przemycić w sposób nienachalny treści, które od lat stanowią dla mnie filozofię życia. Doszliśmy wspólnie z marką NAOKO do przemyśleń, iż uniwersalność projektów, które powstały pozwala zaprezentować kolekcje szerszemu spektrum odbiorców – dodaje artystka.
„MAKE A WISH” to linia stworzona z myślą o ludziach, którzy wierzą w odpowiedzialność za własne szczęście. Potrafiących z dynamiką, ale i pokorą dążyć do celu, kreując przy tym silnie pozytywną aurę. Kolekcja „TAKE A RISK” to odzwierciedlenie osoby o silnym charakterze i komforcie wewnętrznym. Osoby zdecydowanej w działaniu, nie bojącej się ryzyka, wykorzystującej każdą chwilę swojego życia dla odkrywania inspiracji – zdradza nam Edyta
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: karen »

ale ma darmową reklamę jak nikt!
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: max28 »

Zapraszamy na PRZEDPREMIERĘ kolekcji Edyta Górniak x NAOKO. Czeka na Was dużo niespodzianek oraz projekty których nie znajdziecie on-line! Wstęp oczywiście za FREE!
https://www.facebook.com/events/1038093202925241/

Ps. patrząc na zdjęcia Edyty, pojawiające się w sieci, jej kolekcja ubrań wygląda bardzo ciekawie, no i sama :edi: jak TOP Model :-D
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta Górniak for NAOKO

Post autor: Michael »

Jakie to przykre, że wokalistka z takim talentem zajmuje się projektowaniem odzieży, zamiast skupić się na tworzeniu muzyki. Na wszystko znajduje czas, tylko nie na pracę w studio. Ciekawe, czy planuje przebranżowić się z wokalistki na szafiarkę :hmmm:.
ODPOWIEDZ