Twitter - oficjalne konto Edyty

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Hubi11
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 02 kwie 2010, 18:59
Ulubiony album: EG,MY
Ulubiona piosenka: DDD, Glow On
Lokalizacja: UK

Twitter - oficjalne konto Edyty

Post autor: Hubi11 »

https://twitter.com/EdytaMusic

Edyta ma kolejne "pole do popisu";)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: Dobi »

No tak w Stanach Twitter jest najbardziej popularnym medium społecznościowym więc i nasza światowej sławy Diva w końcu się tam pojawiła :edi:
Szkoda tylko, że jako zdjęcie w tle wstawiła ściągnięte zdjęcie z Internetu :ha: Miejmy nadzieję, że jej nowa życiowa przyjaciółka Joanna skoryguje to i wkrótce pojawi się zdjęciu godne Gwiazdy :edi:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: DeathlySilence »

13 kwietnia 2017 roku po raz pierwszy Polski Słowiczek globalnie zaćwierkał w ptasiej społeczności.
Julian Tuwim, "Ptasie radio".
(...)
Pierwszy - słowik
Zaczął tak:
"Halo! O, halo lo lo lo lo!
Tu tu tu tu tu tu tu
Radio, radijo, dijo, ijo, ijo,
Tijo, trijo, tru lu lu lu lu
Pio pio pijo lo lo lo lo lo
Plo plo plo plo plo halo!" (...)
Trel słowiczy na powitanie zaginął w szumie ptasich głosów, gdyż tematem numer jeden tej Wielkanocy jest niespodziewany rozgłos wokół innego ptaszyska... GOŁĘBIA - wywrotka smoleńskiego.

Fajna komunikacyjna zabawka.
Jednakże wątpię, by Edyta korzystała z niej profesjonalnie (może przez pierwsze tygodnie pod nadzorem Dżoany), później będzie zapewne jak z fejsem - chwilowe uzależnienie, lawina durnot, a na końcu wielkie nic.
Co nie oznacza, że nie czekam na złote myśli Słowika skompresowane do 140 znaków ("nie wiem jak to zrobię, ale to zrobię") i na nocne rozmowy z "r-u-c-h-a-d-ł-a-m-i leśnymi".

Obserwowane GWIAZDY przez Edytę: od @JusinBieber po @NASA.

Przygotujcie popcorn, usiądźcie wygodnie, zapowiada się ko(s)miczna przygoda.

:lol3:
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2017, 11:44 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: dorota »

Dobi pisze:Miejmy nadzieję, że jej nowa życiowa przyjaciółka Joanna skoryguje to i wkrótce pojawi się zdjęciu godne Gwiazdy :edi:
czyli z cyckami na wierzchu? :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: DeathlySilence »

dorota pisze:
Dobi pisze:Miejmy nadzieję, że jej nowa życiowa przyjaciółka Joanna skoryguje to i wkrótce pojawi się zdjęciu godne Gwiazdy :edi:
czyli z cyckami na wierzchu? :)
I krzyżem na piersi.

Obrazek

Show Must Go On.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: Flux »

Zdjęcie w tle niewyraźne, blade i pikselowate jak jej kariera muzyczna.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: Blur »

Diva taka ekskluzywna, że kazała na siebie czekać twitterowi aż do 2017 roku, dobrze że zdążyła zanim go zamknęli.
To jest tak śmieszna jak biedna zawsze jest ze wszystkim do tyłu, z trendami w muzyce, mediami społecznościowymi, tylko pudelkowe wojenki ma zawsze w jednym palcu.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: Marecki »

Pragnę przypomnieć, że diva miała już konto na twitterze pod linkiem https://twitter.com/Edyta_Gorniak ale czy sama o tym wiedziała to druga sprawa :edi:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Twitter - Oficjalne Konto Edyty

Post autor: ray »

Ja tam się cieszę, że Edyta ma konto na Twitterze. Będzie z czego się pośmiać.
Zresztą już jest - mina Edyty na zdjęciu profilowym, ściągnięte z netu i niewyraźne zdjęcie w tle, wreszcie profile, które Edyta obserwuje (Justin Bieber, Paris Jackson, Adele, Rihanna, Bruno Mars, Joanna Krupa, NASA, BBC Breaking News). :lol3:

Ciekawe, czemu Edyta nie dodała do obserwowanych Davida Fostera. Może dlatego, że on nie chce mieć z nią nic wspólnego...
Edyta woli obserwować Biebera zamiast Fostera - bo Bieber jest jej bliższy poziomem intelektualnym. ;-)

Na swoim poprzednim koncie na Instagramie Edyta obserwowała Beyonce, teraz - już nie. No cóż... Skoro pani Knowles w swoich klipach "invokes urban terrorism", Edyta miała prawo się do niej zniechęcić. ;-)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Twitter - oficjalne konto Edyty

Post autor: endeven »

to zdjęcie w tle wyprzedza po prostu trendy w dziedzinie autoprezentacji.

dobór obserwowanych użytkowników... negliż fascynacji.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Twitter - oficjalne konto Edyty

Post autor: Charlie »

Edyta pewnie chciała dodać Timberlake'a ale szybko wpisując musiał jej wskoczyć Bieber. Nie trudno sobie wyobrazić, że robiła to w pośpiechu na kolanie. W taki sposób pewnie tworzy się materiał na płytę - w przerwach między obiadkami, plotkami, matkowaniem, lakierami i toną innych bzdur.

Amerykański akcent, kampanie reklamowe, "przyjaźń" z żonami Hollywood, "zaangażowanie" w najważniejsze amerykańskie gale, twitter... American Dream w wykonaniu Edyty. Co następne? Zaangażowanie w politykę? Współpraca z raperami? Albo po prostu własny reality show...
Wolałem ją zanim zrobiła obrót o 180 stopni, gdy trzymała się wschodu - wycieczki do Azji, itd... zachód jej tylko szkodzi.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Twitter - oficjalne konto Edyty

Post autor: Flux »

Charlie pisze:Wolałem ją zanim zrobiła obrót o 180 stopni, gdy trzymała się wschodu - wycieczki do Azji, itd... zachód jej tylko szkodzi.
Umówmy się, Edycie nie szkodzi bardziej ani zachód ani wschód, północ czy południe. Ona sama sobie szkodzi. W Azji wcale nie była mądrzejsza czy bardziej produktywna. Może w Ameryce jest o tyle gorzej, że bardziej odzwierciedla ona jej puste dążenia, dlatego też diwa się czuje tak spełniona. Towarzystwo żon Hollywood to pewnie dla niej śmietanka towarzyska i synonim sukcesu, można się też otrzeć o takie postaci jak Randy Jackson, dając fanom i sobie złudną nadzieję na jakąś współpracę a nie tylko spotkanie towarzyskie. W świecie Edyty iluzja wielkiego świata była ważna od samego początku i widać rosnącą z każdym rokiem desperację w tym temacie. Rodacy nie chcieli jej ponownie na Eurowizji, no to już ona wszystkim pokaże, na co ją stać! Sesja w Hollywood, spotkania z wielkimi choć nieco przebrzmiałymi nazwiskami z branży muzycznej, rozdanie Grammy, kumplowanie z Dżoaną, dzięki której można się dostać na łamy brukowców. Ekskluzywność pełną gębą. Czego chcieć więcej? Może zainteresowania jakiegoś tamtejszego szejka, który by ją sponsorował i sprawiał by opływała w luksusy, tj. zapewnił godny standard życia, żeby już nie musiała się męczyć tymi reklamami i pojedynczymi występami. Edyta ma zupełnie przyziemne potrzeby. Rozwój muzyczny to wbrew zapewnieniom nie jej zmartwienie, a przynajmniej może iść w odstawkę, kiedy stan konta będzie się zgadzał.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Twitter - oficjalne konto Edyty

Post autor: Charlie »

Flux pisze:Może w Ameryce jest o tyle gorzej, że bardziej odzwierciedla ona jej puste dążenia, dlatego też diwa się czuje tak spełniona.
Zgadzam się. Wyjechała z kraju by tworzyć w LA, z najlepszymi, by później chwalić się, że współpracuje z.... Donatanem.
Flux pisze:kumplowanie z Dżoaną
Edyta musi być komuś wdzięczna - Zapendowskiej, Cyganowi, D. Krupie, Sablewskiej, Shrammowi, Dustplastic... teraz czas na Dżoane - Allan pewnie mówi do niej ciociu skoro mają jedno nazwisko :hellobaby:
Flux pisze:Może zainteresowania jakiegoś tamtejszego szejka, który by ją sponsorował i sprawiał by opływała w luksusy, tj. zapewnił godny standard życia, żeby już nie musiała się męczyć tymi reklamami i pojedynczymi występami.
Nie może tego zrobić, bo wtedy by skopiowała Paulle - a tego Edyta nigdy nie zrobi.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Twitter - oficjalne konto Edyty

Post autor: ray »

Charlie pisze:teraz czas na Dżoane - Allan pewnie mówi do niej ciociu skoro mają jedno nazwisko :hellobaby:
W najnowszym numerze "Party" jest napisane, że Allan nazywa Dżoanę siostrą.
:lol3:
Charlie pisze:Edyta pewnie chciała dodać Timberlake'a ale szybko wpisując musiał jej wskoczyć Bieber.
Czy ja wiem...
B@r niedawno napisał w "Fakcie", że Edyta któregoś razu podeszła pod dom Biebera, "by z innymi fanami zobaczyć, jak żyje bożyszcze nastolatek".
:lol3:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Twitter - oficjalne konto Edyty

Post autor: spot_me »

Konto Gorniak na Twitterze doskonale odzwierciedla stan jej obecnej kariery...
ODPOWIEDZ