Hip-hop znika z Vivy?

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: Virtual Tom »

:D oby to był początek końca ziomali itp. 8)

Jak się zmieniają telewizyjne stacje muzyczne

Jednocześnie zachęcam do rozmowy o polskich stacjach muzycznych :) co Wam się podoba, a co nie? Jakie programy oglądacie chętnie? A które Was irytują? :)
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2005, 11:04 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: DeathlySilence »

Cóż, z polskich stacji muzycznych mam tylko Vive PL, 4FanTV i ITV...
Nie powiem, że się nie ciesze z tego, ale jeśli jest zapotrzebowanie na taką muze to czemu mają jej nie puszczać - oczywiście w rozsądnych proporcjach - bo ostatnimi czasy gdzie nie pyknie się to kupa rapopodobnych bitów, że można pawia puścić :roll:
Co do polskich stacji muzycznych - tak samo jak z radiowymi stacjami - doskwiera mi fakt, że polska muzyka została zepchnieta na plan drugi, a nawet trzeci :( Nowe teledyski jeszcze jako tako z polskich tworów można zobaczyć, ale już te starsze (z lat 90) to ze świecą szukać...
Nie wgłebiam się dalej bo nie mam rozeznania - ale raziło mnie na Vivie PL programy (schadzki) polskich gangdsta-raperów mówiacych o swoich bolączkach, a najbardziej taki jeden => 'Bezele' :roll:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: Magda M »

A ja dzis nie za bardzo mam głowe do rozwazan na temat stacji ale napisze na poczatek jedno -> 4funTv <- co to jest za stacja :shock: :roll: :lol: :DD Dzis mnie powalili - naokragło puszczaja kampanie wyborcza Jacka Kaczynskiego bodajze ;) Ja nie wiem co oni maja za pomysły :lol: Albo ta lista "parszywa 13" i jej rezolutny ptowadzacy :lol: hehehe, nie wiem czy sie smiac czy płakac :DDD Jestem na pograniczu...

Czesc dalsza wywodu nastapi :P

Pozdrówki :)
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: Michael »

Tom,to jest pewne,że hip hop znika z anteny polskich stacji muzycznych,bo coś mi się za bardzo nie chce w to wierzyć. 8) Wiadomo,że ten gatunek muzyki cieszy się dzisiaj dużym powodzeniem w Polsce i na świecie.Odnoszę od pewnego czasu wrażenie,że polska scena muzyczna coraz bardziej otwiera się na hip hop, na co moglaby wskazywać obecność tego gatunku w tym roku w Opolu.Mnie nie przeszkadza hip hop w polskich stacjach muzycznych,bo znacznie częściej ogladam stacje niemieckie :P
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: Gabra »

Może to się wydać dziwne, ale ja -jeśli włączam w ogóle telewizję- zawsze przeglądam tylko kanały muzyczne i takie na których czasem coś ciekawego - i związanego z muzyką- leci. Więc po prostu MTV które zazwyczaj wyłączam przez te cholerne programy "rozrywkowe" i muzykę, której nie mogę słuchać... :/ Dalej MTV Classic :) stacja do której nie mogłam się długo przekonać, a którą pokochałam... i dzięki której odkryłam moje wielkie <love>: Scorpions :) Nie wiem,czy emitują jeszcze moje ulubione Top12, bo ani razu nie ma mnie w domu o tej porze (głupia szkoła ;( ). Czasem jeszcze skoczę na TMT ale tak jest mało muzyki, no i 4FUN o którym myślę mniej więcej to samo co magdamiecz :)

Kiedyś miałam taką świetną stację... "pilot" bodajże. teledyski, tworzenie klipów polskich artystów i koncerty. jak ja to uwielbiałam, a pewnego dnia po prostu znikła z mojej kablowki :( A widziiałam tam koncerty Chylińskiej i Ani Dąbrowskiej, making the video, m.in. Markowskiej "Tak o mnie walcz", Varius Manx " Pamiętaj mnie" czy M.Femme "Daleko stąd" Szkoda ze tego już nie mam :(
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: grzechoo »

Mnie też jakoś nie chce się wierzyć ,że hip hop mógłby zniknąć ze stacji muzycznych, ale gdyby tak się stało cieszyłbym się, bo obecnie na VIVIE PL to praktycznie sam hip hop. Z polskich stacji muzycznych lubię MTV CALSSIC, MTV mnie wkurza (programy typu Mtv wkręca, Dissmissed czy Wanna Come In powtarzane są po sto razy :roll: )
Polskie stacje mają mało do zaoferowania, dlatego często oglądam zagraniczne.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: Virtual Tom »

Moi drodzy tytuł tematu to jedno (dodałem "?"), a link do artykułu to drugie ;)
Najchętniej oglądam MTV Classic oraz włsokie stacje muzyczne typu Coundown, 102,5 Hit Channel, GAY TV.

W MTV najbardziej irytuje mnie właśnie to:

"W czasie najlepszej oglądalności zamiast wideoklipów w MTV zobaczyć można "Andy Milonakis Show" (zaokrąglony nastolatek robi żarty na koszarowym poziomie), "My Super Sweet 16" (amerykańskie nastolatki podglądane na urodzinowych imprezach) czy szlagier ostatnich miesięcy "Pimp My Ride" (specjalna ekipa dokonuje liftingu - na ogół mocno zdezelowanych - samochodów widzów stacji). Bloki muzyczne zostały przesunięte na późne godziny wieczorne.

W sprawie samego hip hopu problem tkwił od początku w braku umiejętności zachownia zdrowych proporcji w efekcie o czympisze grzehoo na Vivie Pl to praktycznie sam hip hop. Obecnie wydaje mi się, że do łask wraca rock :grin:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: DeathlySilence »

Gabra pisze:Kiedyś miałam taką świetną stację... "pilot" bodajże. teledyski, tworzenie klipów polskich artystów i koncerty. jak ja to uwielbiałam, a pewnego dnia po prostu znikła z mojej kablowki A widziiałam tam koncerty Chylińskiej i Ani Dąbrowskiej, making the video, m.in. Markowskiej "Tak o mnie walcz", Varius Manx " Pamiętaj mnie" czy M.Femme "Daleko stąd" Szkoda ze tego już nie mam
Też miałem ten program na kablówce, ale tak szybko jak go załączyli, tak równie szybko odłączyli :/ Co moge dodać, oprócz 'making the video', które puszcali widziałem też np. jak robili teledysk do 'duetu Edyta Górniak i SN - bez Edyty :lol: A oprócz tego były ciekawe wywiady i urywki koncertów np. Ani Dąbrowkiej, Chylińskiej, Kory, Bem, i kilku fajnych zespołów, ale nie znam ich nazw...wypowiedzi po koncercie i przed publiki - ciekawie robione :) Szkoda, że już go nie mam :(

Co do 4FanTV...jedyny prowadzący tam, zasługujący na uwage to gosek co na stacjach polsatowych prowadzi StrefeP - reszta ani śmieszni, ani powazni - żałośni - kiedyś próbowali wkręcić Drozde i cholera nie pamietam nazwiska (ten co prowadzi Mój pierwszy raz) - Kryszak - nie powiodło im się, za wysokie progi inteligencji w konfrontacji z prymitywnym i szczeniackim humorem...ale teledyski tam puszczaja od czasu do czasuprzyzwoite - kilka razy wpadłem na edytowe - Impossible, nie proszę o więcej, Nie było...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: Magda M »

DeathlySilence pisze:gosek co na stacjach polsatowych prowadzi StrefeP
Gosek to Jacek?? Jesli tak to on jest szefem tego całego 4funTv z tego co mi wiadomo..... :P

Pozdrówki :)
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: grzechoo »

DeathlySilence pisze:oprócz 'making the video', które puszcali widziałem też np. jak robili teledysk do 'duetu Edyta Górniak i SN - bez Edyty
Też to widziałem :grin: Akurat dwa razy udało mi się na to trafić. A Pilot juz chyba nie nadaje.
magdamiecz pisze:Gosek to Jacek?? Jesli tak to on jest szefem tego całego 4funTv z tego co mi wiadomo.....
Jacek Kaczyński bodajże, mnie też tak wiadomo :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: Magda M »

grzechoo pisze:Jacek Kaczyński bodajże, mnie też tak wiadomo
No to teraz jest kampania wyborcza wlasnie Jacka Kaczynskiego na 4funTV.... :lol: Ale oni sie nabijaja z naszych cudownych wyborów ;)

Pozdrówki :D
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Hip-hop znika z Vivy?

Post autor: grzechoo »

Ja 4funTv nie mam, na stancji to miałem. Nasza kablówka nie serwuje nam tego, choć nie jest to znowuż jakiś super program, ale zabawnie bywa.
ODPOWIEDZ