IDOL

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

IDOL

Post autor: Marrcino »

Podobno Idol znowu zagosci na antenie polsatu:

http://muzyka.wp.pl/g,0,id,26555,w,wi,niusy.html
Ostatnio zmieniony 05 lut 2007, 22:49 przez Marrcino, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: IDOL 5

Post autor: Virtual Tom »

To ciekawa wiadomośc, chętnie poobserwuję, tym bardziej, że żadnej z edycji nie widziałem w całości :lody:

Czy ktos juz może słyszał/czytał cos więcej? :>
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: IDOL 5

Post autor: Invisible »

Jak nic tym razem wezmę udział :lol2:, może cosik się uda :D
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: IDOL 5

Post autor: pilsner »

nie bedzie 5 edycji IDOLA

beda za to dwa podobne programy

jeden to program, gdzie beda spiewac osoby znane z seriali, oceniani beda przez profesjonalne jury a nagroda jest kontrakt płytowy

a drugi program już dla "zwykłych śmiertelników" :PP własciwie nie wiem czy sie różni od Idola, ale bedzi eto X factor, to co ta cąła Leona ostatnio wygrała, chyab niewiele poza nazwa rózni sie od Idola, ja lubie tego typu programy , wiec czekam,


ale bez Kuby to juz nie bedzie jazdy :(
Awatar użytkownika
Invisible
Linger
Linger
Posty: 864
Rejestracja: 08 lis 2005, 20:11
Ulubiony album: .:INVISIBLE:.
Ulubiona piosenka: The story so far
Lokalizacja: Warszawa

Re: IDOL 5

Post autor: Invisible »

Fakt szkoda, że Kuby ma nie być heh Co do nazwy chyba nie jest aż tak bardzo ważna, z resztą coś nowego zawsze przyciąga ludzi. Idol miałby pewnie mniejszą oglądalność. Hahaha ciekawe jakie polewki będą z wschodzących gwiazd show-businessu.
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: IDOL 5

Post autor: karolnow2 »

Jako osoba, która zna opinię Alicji Janosz (dla nie wtajemniczonych laureatka "Idola no. 1") przedsięwzięcie nr 5 z serii "Idol" nie dojdzie do skutku, oglądalność "Idola" spadała drastycznie, Pierwsza edycja byłą tylko hitem, reszta to takie klony, coś jak owieczka Dolly, czyli słabsze ;) Jedynie kilka osób odniosło prawdziwy sukces, a reszta "idolowni" szybko gdzieś się zmyła, albo kariera pękła jak bańka mydlana. Poza tym odległość czasu od "Idola 4" jest straasznie długa, a takie przerwy są zbędne, no ale np. TV4 i Polsat szykuję "BB 4" po full przerwie :) Więc kto wie??? Są tez plusy... na pewno wiele osób z pokolenia Ali Janosz, tzn. tych którzy ogladali "Idola" (czyli ja m.in.), a nie mogli isc na cating teraz mogą swobodnie iść :) Ja osobiście nie sądzę, aby Polsat wyemitował 5 idola, ale może wkońcu coś tam wykombinują. Jedynie jury uległo by zmianie.
Ciekawe jest to, ze w UK "Pop Idol" był sukcesem przez 2. edycje i na 2. edycjach zakończono :P Tylko dziwi mnie fakt, że taka kaszana jak Will Young jest tam gwiazdą na skalę Kylie, mam jego 3 płyty i 15 singli i do dziś mam niestrawności po słodkich piosenkach :/ DNO!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: IDOL 5

Post autor: vanity »

karolnow2 pisze:Jedynie kilka osób odniosło prawdziwy sukces, a reszta "idolowni" szybko gdzieś się zmyła, albo kariera pękła jak bańka mydlana
bez Idola też tak jest w showbusinessie. Idol daje szansę, a czy ktoś ją wykorzysta to już inna sprawa, do tego tzw szczęście.
karolnow2 pisze:Tylko dziwi mnie fakt, że taka kaszana jak Will Young jest tam gwiazdą na skalę Kylie, mam jego 3 płyty i 15 singli i do dziś mam niestrawności po słodkich piosenkach
to następne wydawnictwa też kupisz by jeszcze bardziej się mdlić?
Awatar użytkownika
karolnow2
The story so far
The story so far
Posty: 442
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:33
Ulubiony album: Perła, E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja, Imposiable
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: IDOL 5

Post autor: karolnow2 »

Te płyty i single dostałem od znajomej z Anglii, taka transakcja wymienna. ja jej wysłałem płyty/single Alicji i brodki a ona mi Willa. :)
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: IDOL 5

Post autor: Chill-out »

Idola 5 nie będzie ale Polsat szykuje jakiś program muzyczny dla dzieci i nastolatków. 8P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: IDOL 5

Post autor: Michael »

Chill-out pisze:Idola 5 nie będzie ale Polsat szykuje jakiś program muzyczny dla nastolatków.
To będziesz miał co oglądać jeszcze przez rok :wink2:
Chill-out
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2217
Rejestracja: 17 sie 2005, 9:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: IDOL 5

Post autor: Chill-out »

A co to ma ze mną wspólnego? 8P
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: IDOL

Post autor: Dobi »

-> Telewizja Polsat reaktywuje show „Idol”

Ciekawe kogo dadzą do jury. Zapendowska pewnie może liczyć na angaż w końcu jurorowała w "Must Be The Music". Myślę jednak, że ktokolwiek by to nie był, takie show nie ma już racji bytu. Format się po prostu wypalił i znudził.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: IDOL

Post autor: ray »

A ja uważam, że to dobrze, że "Idol" wraca. W tym talent show było parę bardzo dobrych pomysłów, z których niestety w innych formatach zrezygnowano - np. to, że na castingach każdy śpiewał a cappella dowolnie wybraną piosenkę (w "Voice" nie ma dowolności - już na etapie castingów trzeba wybrać piosenkę z listy) czy to, że było dużo odcinków na żywo (i półfinały i finały). W ostatniej edycji "Must be the music" był zaledwie 1 odcinek na żywo (sam finał), w każdej edycji "Voice" są tylko 4 live'y. I jeszcze w "Idolu" fajne było to, że odcinki na żywo miały jakiś motyw przewodni - np. piosenki filmowe, piosenki musicalowe, piosenki disco, aktualne hity - w pozostałych formatach tego nie ma. No i jeszcze w "Idolu" w odcinkach na żywo tylko i wyłącznie telewidzowie decydują, kto odpada - nie jurorzy.

Mam tylko nadzieję, że jurorem w nadchodzącym "Idolu" nie będzie Edyta. Ten szajs, w którym teraz :edi: występuje, z powodu bardzo niskiej oglądalności pewnie nie doczeka się drugiego sezonu, więc niestety Górniak może się zaczepić w "Idolu" zamiast nagrać płytę i ruszyć w trasę koncertową...
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: IDOL

Post autor: Dobi »

Znamy już oficjalnie nazwiska nowych jurorów w planowanej edycji "Idola". Są to Janusz Panasewicz, Ewa Farna i oczywiście Elżbieta Zapendowska. -> artykuł

Nadal uważam, że show nie ma już racji bytu. Skład jurorski wygląda dość bezbarwnie więc może tylko pociągnąć program w dół.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: IDOL

Post autor: niuto »

Rzeczywiście skład rozczarowujący. Panasewicz nie przyciągnie publiczności. Z Farną różnie może być. Mimo wszystko jestem ciekaw tej produkcji. Na wiosnę pewnie będzie przerwa w TVOP więc przyda się choć jedno muzyczne SHOW. Kto by pomyślał, że Taniec z Gwiazdami przywrócony po latach przyciągnie publiczność. W przypadku Idola też może zadziałać sentymentalność.
ODPOWIEDZ