Fabryka Gwiazd

Star Academy

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Ewa_P »

Kasia pisze:Natomiast Dymała, póki co, wg mnie się nie nadaje do tej piosenki. Nie pasuje mi. Nie potrafi się wczuć, nie przekazuje tego. Może jednak być tak, że na gali nagle się przemieni w prawdziwego Skrzetuskiego. Bo wokalnie chłopak jest dobry, ale ja nie czuje żeby on coś przekazywał tym śpiewaniem.
Mam dokładnie takie same odczucia. Do tego jeszcze Piotrek mnie drażni niemiłosiernie swoim zachowaniem, takie "wiele hałasu o nic". Ale moja niechęć do niego bierze się także z tego, że w pojedynku z nim odpadł Mateusz, który jest nieporównywalnie dojrzalszym muzykiem niż Dymała i nie ukrywałam, że był moim faworytem w tym programie. Ale co się stało to się nie odstanie. Jestem pewna, że wkrótce Mateusz z The positiv wydadzą płytę. I już się nie mogę tego doczekać. A póki co wybieram się na ich koncert do Zielonej Góry za dwa tygodnie i liczę na niezapomniane doznania muzyczne :D
A wracając do duetu Piotrka i Martyny - po tym, co Martyna pokazała w poprzednim odcinku jestem pewna, że sobie poradzi z "Dumką". Poza tym oglądałam fragmenty z prób - będzie pięknie i w duecie i solo.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Kasia »

No i kurcze było jak myślałam :) Martyna po prostu bosko, a Piotrek zupełna odmiana. Zaskoczył mnie chłopak. Bo na próbach to nie mogłam go znieść, ale na scenie jest zupełnie inny.

Nie chce tu porównywać do oryginału, czy lepiej czy gorzej. Wzruszyli mnie i ładnie było.

w ogóle wszystkie duety fajne. Romek i Kasia też mnie wzruszyli 8) A Marta z Nickiem rozruszali :)

[ Dodano: 28-11-2008, 20:42 ]
A, no i Martyna strasznie fajnie wyglądała w tych butach i czapie :d
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: ja30 »

nick i marta super podobalo mi sie. zwriowane osoby w tej piosence.pieknie 6+ :)
kasia i romek moze byc żadna rewelacja. na 4+
piotr i martyna poczatek ok do refrenu. potem slabo,jak dla mnie nie potrzebne te dziwne gory. spodziewalem sie ze zaspiewaja to z jakims uczuciem jak to robi edi.tyle razy ona to spiewala. ocena 5-
powiem wam jedno ten program powinien wygrac nick. to moje zdanie i go juz nie zmienie.
duety na ocene4+
Awatar użytkownika
Agisia
The story so far
The story so far
Posty: 490
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:40
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: 'Szyby'
Lokalizacja: wrocław

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Agisia »

Fajnie było, ale Martyna 100 razy lepsza niz Piotrek. Chciałabym, żeby to wygrała :)
Awatar użytkownika
Ewa_P
The story so far
The story so far
Posty: 464
Rejestracja: 07 paź 2007, 17:23
Lokalizacja: Polska

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Ewa_P »

Świetnie! Wzruszyli mnie bardzo. Wielką siłą tego wykonania była interpretacja i o dziwo Piotrek jednak może być poważny i skupiony na scenie (do twarzy mu z powagą :D ). Martyna poradziła sobie z piosenką Edyty bardzo dobrze, na pewno znacznie lepiej niż Kasia w poprzednim tygodniu. Występ przekonujący i urzekający.

Duet Kasi i Romka nie podobał mi się. Mam wrażenie, że Kasia jest ostatnio w słabszej formie.

Nick i Marta - zawodowo, energicznie, super :d
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Wojtuś »

Dla mnie wszystkie dzisiejsze duety były naprawdę świetne chociaż najsłabszy był Romek z Kasią. Mam nadzieję, że ten program wygra Marta bo naprawdę jest rewelacyjna.
Awatar użytkownika
Nei
The story so far
The story so far
Posty: 432
Rejestracja: 10 lis 2008, 10:28
Ulubiony album: Dotyk ,EG
Ulubiona piosenka: Gone Będe ¦niła
Lokalizacja: Z naszej planety

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Nei »

Zarówno Martyna jak i Piotrek świetnie sobie poradzili.Martyna jest moja faworytką od początku.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2008, 22:29 przez Nei, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Kasia »

Heheh, jak zawsze każdy ma inne zdanie :lol:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: grzechoo »

Ja Dumkę oceniam co nawyżej na 4. Martyna lepiej od Piotrka, ale spodziewałem sie tego. Niepodobało mi sie darcie Martyny, nie było w tym dla mnie emocji, ot wydarła sie i tyle
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: ja30 »

masz racje kasia marnie zaśpiewała a szkoda :(
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Meg »

Dla mnie najlepsza w tym odcinku była Martyna zarówno w Dumce jak i Supermence Bardzo mi się podobało.
Jeśli chodzi o Piotrka to dał sobie chłopak radę. Z tych trzech duetów najbardziej podobała mi się Dumka.
Trudno jest wskazać tą osobę która wygra Fabrykę, bo wszyscy są bardzo utalentowani, cała piątka, no może brakuje mi jeszcze Mateusza :P

Tak myślałam że odpadnie Kasia i tak się stało.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: ja30 »

grzechoo pisze:Ja Dumkę oceniam co nawyżej na 4. Martyna lepiej od Piotrka, ale spodziewałem sie tego. Niepodobało mi sie darcie Martyny, nie było w tym dla mnie emocji, ot wydarła sie i tyle

to racja popieram. swiete slowa
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Marcin A. »

Szkoda, że to nie Romek odpadł.
Faktycznie, Kasia Kowalska nie popisała się dzisiaj wokalem. Nie zmienia to jednak mojego szacunku do Niej.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: Magda M »

Marcin A. pisze:Faktycznie, Kasia Kowalska nie popisała się dzisiaj wokalem. Nie zmienia to jednak mojego szacunku do Niej.
Gabra mnie zabije ( :d ) ale juz nie raz o tym pisałam :P Byłam z 3 razy na koncercie Kasi. Sporo razy widziałam jej występy w TV. Nie pamietam koncertu na którym aśpiewła by czysto. . Zawsze zdarzą jej się "złe" dzwięki...

Ma ktoś może to wykonanie Dumki??

[ Dodano: 28-11-2008, 22:34 ]
eeee jest już temat o fabryce gwiazd! Trzeba je scalić........................
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Fabryka Gwiazd

Post autor: ja30 »

kaska jest kaska zawsze cos falszuje ale to mile dla ucha :D
ODPOWIEDZ