Hit Generator

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Hit Generator

Post autor: Wojtuś »

Mi się program podobał choć mogło być trochę więcej muzyki a mniej gadania. Miał to być program wzorowany na Top of the pops a nie ma z nim nic wspólnego, dlatego jestem trochę zawiedziony. Czy nagrał ktoś może występy Kasi Wilk (ta babka jest rewelacyjna a jej płyta poprostu świetna) i Piaska bo niewątpliwie byli wczoraj najlepsi. Strasznie wkurza mnie ten wokalista Pectus i niestety szykuje się powtórka z rozrywki czyli drugi Feel.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Hit Generator

Post autor: Marecki »

Wojtuś pisze:Czy nagrał ktoś może występy Kasi Wilk (ta babka jest rewelacyjna a jej płyta poprostu świetna) i Piaska bo niewątpliwie byli wczoraj najlepsi.
Tutaj znajdziesz cały odcinek http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... enerator-1
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Hit Generator

Post autor: Wojtuś »

marciooo pisze:
Wojtuś pisze:Czy nagrał ktoś może występy Kasi Wilk (ta babka jest rewelacyjna a jej płyta poprostu świetna) i Piaska bo niewątpliwie byli wczoraj najlepsi.
Tutaj znajdziesz cały odcinek http://www.tvp.pl/rozrywka/programy-muz ... enerator-1
Dzięki wielkie ale jakby ktoś miał nagranie do ściągnięcia to będe bardzo wdzięczny.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Hit Generator

Post autor: Marecki »

Zainstaluj program http://rapidshare.com/files/168776585/WSRP2.2B595.rar i potem otwórz tamtą stronę. Zacznie zapisywać :wink:
Awatar użytkownika
Gabra
Impossible
Impossible
Posty: 1980
Rejestracja: 23 mar 2005, 22:33
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: M&MA
Lokalizacja: Sztokholm
Kontakt:

Re: Hit Generator

Post autor: Gabra »

W tę sobotę będzie IRA, a neidługo też podobno Kasia Kowalska, aczkolwiek nie wiem, cz w tym tygodniu, bo skoro to jest na żywo, a ona w tym czasie gra w Lublinie... :] Ale pewnie "Miłość, trzeźwość i pokorę" zaśpiewa, przyda się promocja takiego kawałka :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Hit Generator

Post autor: Aro »

Za tydzień IRA, Video, Papilla ( http://www.papilla.com.pl ). Edyty więc nie zobaczymy. :(

W kolejnych programach ma być Markowska, Kowalska i Zakopower.
surferman
The story so far
The story so far
Posty: 547
Rejestracja: 28 gru 2005, 18:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hit Generator

Post autor: surferman »

Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Hit Generator

Post autor: DeathlySilence »

Jak obiecałem. ARTYBISHOPS. Rewelacja.

Obrazek Obrazek Obrazek

Artybishops - Dive (Live HG'09) video
Artybishops - Dive (Live HG'09) audio

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Paulla - Od dziś (Live HG'09) video
Paulla - Od dziś (Live HG'09) audio

Program jest ciekawy, tylko wybory głosujących psują zabawę i zaniżają poziom.
Dlatego dobrym pomysłem byłoby, aby decyzja o przejściu artystów zależała i od widzów (jeden z największą liczbą głosów) i od jurorów (jeden ze wskazania jury).

Pięć wykonań to trochę mało jak na godzinne show, no ale grają na żywca, więc muszą mieć czas by się podlaczyć i te sprawy.

Nie przekreślałbym tego programu, a wniósł pewne poprawki, ale znając życie TVP nic nie zmieni, by w końcu ze wzgledu na niską oglądalność zdjąć z anteny, bo przecież lepsze wyniki mają tańce na lodzie.

Ciagle wygrywanie tych samych drażni - Pectus i Piasek. Muszą rozdzielić decyzję, bo będą gościć oni jeszcze w kilku, jak nie kilkunastu odcinkach, znając nasz specyficzny rynek hitów.

Polecam strone www.hitgenerator.pl
Trochę informacji, aktualnych, co było, będzie itp.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, 16:14 przez DeathlySilence, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ