X-FACTOR w Polsce!

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: keraj »

A ja nie wiedziałem , że będzie śpiewał mój piękny :beczy: :beczy: chyba się pochlastam , że nie widziałem tego live :beczy: :beczy: :beczy:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Virtual Tom »

keraj pisze:A ja nie wiedziałem , że będzie śpiewał mój piękny :beczy: :beczy: chyba się pochlastam , że nie widziałem tego live :beczy: :beczy: :beczy:
Dużo nie straciłeś, bo to był live z playbacku :ha:
Awatar użytkownika
keraj
Impossible
Impossible
Posty: 1584
Rejestracja: 20 sty 2011, 10:45
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie Zapomnij
Lokalizacja: Kraków

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: keraj »

Virtual Tom pisze: Dużo nie straciłeś, bo to był live z playbacku
Patrycja śpiewała na żywo na pewno , a Matt właśnie chyba nie ;/
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Emila555 »

Ten X Factor dłużył mi się jak nie wiem co, zasnęłam na ostatnich występach :ha:
Poziom średni, wszyscy tacy sztywni, te wykonania jakoś nie powalają....
W porównaniu do The voice to kicha....
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Marecki »

W poprzednim odcinku male nawiązanie do wojenki Edyty http://xfactor.tvn.pl/odcinki-online,3/ ... 522,o.html :P 9 minuta.


Nie spodobała mi się decyzja Kuby z wywaleniem Diany John. Powinna przejść zamiast Klaudii Gawor.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: niuto »

Zamiast Mai Hyży :P a powinna przejść ta taka czarnulka co dużo schudła :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: karen »

Niestety ta edycja jest dosć słaba. W sumie wokalnie na naprawde wysokim poziomie jest jedynie Wojtek Ezzat, cała reszta to sredniaki. Dziwne bo na castingach, było sproro rewelacyjnych głosów min. właśnie Diana-nich idzie dziewczyna do następnej edycji VoP. Maja Hyży to naprawdę nieporozumienie. Ona jest najsłabsza zdecydowanie, wczorajszy występ to katastrofa-wiem że piosenka do najłatwiejszych nie nalezy , no i Majka przepadła w niej całkowicie. No, ale jest śliczna,a w tle fajna historyjka-maz z programu dwójka ślicznych dzieci etc..
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: niuto »

Mój kochany Filipek odpadł :( a tak ładnie śpiewał ;] Maja potwierdziła, że jest najsłabsza wokalnie, a dziewczyny z Girls on Fire, że choć wokalnie dobre, to niestety na scenie wyglądają groteskowo, a nie jak girlsband z prawdziwego zdarzenia.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Michael »

Moim zdaniem najgorzej zaśpiewała wczoraj Maja Hyży. Jej wersja Only girl była totalnie bez polotu.
Największym zaskoczeniem tej edycji jest dla mnie Wojtek Ezzat. Po castingach miałem wrażenie, że facet będzie brzmiał dobrze tylko w klasycznych balladach, a okazało się, że potrafi zaśpiewać wszystko i miło się go słucha :-).
Największym rozczarowaniem tej edycji okazał się dla mnie Filip Mettler, który dobrze brzmi wyłącznie w balladach. W innych gatunkach wypada słabo interpretacyjnie i mam wrażenie, że każdą piosenkę śpiewa z tą samą manierą w głosie, używając tych samych ozdobników wokalnych. Niemniej, dałbym mu jeszcze szansę, a pozbyłbym się wczoraj Girls on fire, które jest dla mnie nijakie na scenie mimo, iż wokalnie dziewczyny wypadają całkiem przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Emila555 »

Moim faworytem jest Wojciech Ezzat.
Niestety zgadzam się z przedmówcami, że Maja Hyży wypadła najgorzej. Powinna odpaść, tym bardziej, że to nie pierwszy słaby występ tej dziewczyny. Szkoda mi Filipa, chłopak naprawdę ma wokal i widać jak rozwinął się w tym programie.
Girls On Fire zaskakują wokalnie z każdym odcinkiem, Grzgorz Hyży świetny, choć szału na mnie aż tak dużego nie robi, Klaudia Gawor jak na swój wiek naprawdę wspaniale i interpretuje utwory i śpiewa tak jakby conajmniej od 10 lat występowała na scenie :d . Nie mogę przekonać się do duetu tych dwóch dziewczyn, które są pod skrzydłami Tatiany , Aisza i ta druga, za Chiny nie mogę zapamiętać jak one się nazywają :ha: .
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: niuto »

Nie znam się na śpiewaniu, ale moim zdaniem Maja strasznie zawodziła w trakcie wczorajszego wystepu. Udowodniła, że jest najsłabsza wokalnie spośród wszystkich finalistów, również tych, którzy już odpadli. Nie wiem tylko, czemu jurorzy tak bardzo boją się kogokolwiek skrytykować...
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: strzalka21 »

Ten program jest żałosny i żałosne jest to jury. Wojewódzki udowadnia swój idiotyzm uwielbiając tą kompromitującą się Maję Hyży, a krytykując te dziewczyny, które zaśpiewały We will rocku you. Klaudia Gawor następna wypromowana nie wiem na czym, z takimi brakami najpierw do szkoły poźniej na scene. Szkoda w ogóle pisać na temat ich braków i błędach. Kuba ma najsłabszą grupę i zastanawia mnie fakt czy głosujący na prawdę są takimi idiotami aby na tych uczestników głosować :roll: ? Nie wiem na czym polega ten program.
Szkoda mi tylko tego Grzegorza H. i dziewczyn w duetach.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: Flux »

Ja cię kręcę. Właśnie oglądam powtórkę programu (w ogóle nie śledziłem tej edycji) i jestem zatrwożony poziomem uczestników. Przecież oni ledwo co dukają, bo śpiewem się tego nazwać nie da. Ani głosu, ani charyzmy za grosz. Anonimowe, papierowe postacie. Wyciągnęli z grobu Michaela Jacksona i Freddie Mercury'ego tylko po to, żeby zgwałcić publiczność przez ucho i zaszlachtować ich legendarne utwory. I widzę jury się dostosowało w pełni, zachwycają się tą chałą. Porównanie ledwo ruszającej ustami dziewczyny do Mariah Carey to chyba jakiś rodzaj surrealistycznego, czarnego humoru.
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: grzechoo »

Ja także nie znam się na śpiewaniu, ale to nawet laik słyszy, że Maja zawodzi. Only Girl było tragiczne, You Are Not Alone wcale nie lepsze.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: X-FACTOR w Polsce!

Post autor: KrzysiekF »

Poziom masakryczny.
ODPOWIEDZ