The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

The Voice of Poland

Post autor: Dobi »

Myślę, że warto założyć już taki temat. W sieci pojawiają się już newsy o składzie jury. Wszystko jest oczywiście nieoficjalnie bo nie znalazłem nigdzie potwierdzenia informacji przez TVP.

Pierwszym jurorem ma być Negral, wokalista grupy Behemot. Drugim "dogadanym" jurorem jest Natalia Kukulska.

:arrow: Zapłacą Kukulskiej 300 tysięcy!

Jak na razie jestem zadowolony ze składu. Obie osoby mają pojęcie o muzyce i - co ważne - nie kojarzą się z kiczem i tandetą.

Mam tylko nadzieję, że TVP nie zniszczy tego formatu jak TVN zrobił z "X-Factor".
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Dobi pisze:Drugim "dogadanym" jurorem jest Natalia Kukulska.
Jak ja jej nie cierpię tragedia ! 8P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Dobi pisze:Mam tylko nadzieję, że TVP nie zniszczy tego formatu jak TVN zrobił z "X-Factor".
Właśnie o to chodzi...
W jury chcę nowe świeże osoby! Podobno jeszcze gdzieś czytałam o Kayah, Piasku i Brodce
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Meg pisze:W jury chcę nowe świeże osoby!
Nowe świeże osoby ??
Tam powinni zasiąść najlepsi z najlepszych , muzyczne autorytety , ktoś z kim będzie zaszczyt pracować !!

W USA jest Christina już samo to że się przed nią śpiewa jest zaszczytem a u nas ... nikogo takiego nie widzę a Edyta się nie zgodzi ...
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Rose pisze:Nowe świeże osoby ??
Chodziło mi o nowe twarze z naszej sceny muzycznej ;)
Rose pisze:W USA jest Christina już samo to że się przed nią śpiewa jest zaszczytem a u nas ... nikogo takiego nie widzę a Edyta się nie zgodzi ...
A to już jest druga sprawa...
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Poland

Post autor: Dobi »

Rose ja wolę w jury Kukulską czy Kayah niż Brodkę która nie jest żadnym autorytetem muzycznym! Lub koleś z Feela 8P

Akurat te dwie osoby które mają być w jury mi przypadły do gustu. Co prawda Negral ostatnio raczej się lansuje niż nagrywa ale podobna sytuacja była w USA z Christiną. Program pomógł jej odbudować wizerunek po "klapie" jej albumu.

Poczekajmy na oficjalne informacje z TVP.
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: The Voice of Poland

Post autor: pilsner »

Nie sądzę żeby Natalia wzięła udział w tym programie, konsekwentnie odmawia wzięcia udziału w tego typu show. Za to ją cenię, że się nie sprzedaje i skupia się na muzyce a nie bredzeniu w fotelu jurorskim!
Udział w tym programie myślę, że pomógł by Natalii odbudować popularność i moze zwiększyć sprzedaż płyt, a to w sumie nie taka zła sprawa!
Aczkolwiek muszę przyznać, że akurat the voice jako format bardzo mi się podoba, oglądalem kilka odcinków amerykańskiej wersji i naprawdę muzyka i umiejętności uczestników są tam NAJWAŻNIEJSZE!
Zastanawia mnie co Majka zrobiłaby w takiej sytuacji, skoro jej oceny skupiają się głównie na ciuchach i wyglądzie, bo tylko na tym się zna!
Nergal-Kukulska-Kayah-Piasek --> i mógłbym oglądać to z przyjemnością :)
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Dobi pisze:Rose ja wolę w jury Kukulską czy Kayah niż Brodkę która nie jest żadnym autorytetem muzycznym! Lub koleś z Feela 8P
Kayah już pokazała jaką jest jurorką w fabryce gwiazd . Prawie nic nie mówiła a jak mówiła to nic ciekawego chociaż cenię ją za dokonania a Natalia no ja was proszę gdyby nie jej rodzice nikt by o niej nie słyszał ...

Brodka jest według mnie prawdziwą artystką i większym autorytetem niż te dwie panie a już na pewno Natalia ...
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

rose, co??? natalia i nic?? to tak jakby odbierać edycie najlepsze lata, w latach 90 kukulska miała multum przebojów które do tej pory trzymają poziom , jak nie słuchałaś to się nie odzywaj , lepiej idź słuchać krysi i JEDYNEGO Mercurego... łopanuj się dziołcho, bo rzucasz się o wszystko bez powodu :PP :PP

ps : i tak cię lubię :)
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

addar pisze:rose, co??? natalia i nic?? to tak jakby odbierać edycie najlepsze lata, w latach 90 kukulska miała multum przebojów które do tej pory trzymają poziom ,
Przeboje napisał jej ojciec ... który świetnie ją wylansował

Edyta ma wspaniały głos ! a Natalia ... nigdy nie zapomnę jak 10 letnia Gina Tarasiuk ją skompromitowała w Szansie na sukces . Ta dziewczynka zmiotła ją ze sceny
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: The Voice of Poland

Post autor: pilsner »

Rose pisze:
Dobi pisze:Rose ja wolę w jury Kukulską czy Kayah niż Brodkę która nie jest żadnym autorytetem muzycznym! Lub koleś z Feela 8P
Kayah już pokazała jaką jest jurorką w fabryce gwiazd . Prawie nic nie mówiła a jak mówiła to nic ciekawego chociaż cenię ją za dokonania a Natalia no ja was proszę gdyby nie jej rodzice nikt by o niej nie słyszał ...

Brodka jest według mnie prawdziwą artystką i większym autorytetem niż te dwie panie a już na pewno Natalia ...
Co za bzdury, może i było łatwiej Natalii w '96 wydać płytę niż nikomu nieznanej osobie( to też nieco inne czasy były, wytówrnie promowały młodych artystów i miały na to kasę) ale później? Ciągłe porównywania do matki, zarzuty takie jak twoje... temat dyskusyjny moim zdaniem.
Jakoś inni muzycy też mają dzieci, a żadne z nich nie osiągnęło tyle ile Natali (dzieci Niemena, Rodowicz, Markowskiego, Kozidrak mają chyba nawet popularniejszych rodziców) więc pozwolisz, że się nie zgodzę z tym argumentem. Kukulska utrzymuje się od lat na rynku muzycznym, sprzedała mnóstwo płyt i ma na koncie kilka naprawdę sporych przebojów, to wszystko dzięki znanym rodzicom??!!

PS. Możesz nie lubić Natalii, nawet jej nie cierpieć, ale jakim prawem podwazasz jej kompetencje, dokonania artystyczne i osiągnięcia?
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: grzechoo »

Nie chciałbym, żeby temat ten przerodził się w dyskujsję o Natalii.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: The Voice of Poland

Post autor: Charlie »

I racja ^^ wracając do tematy... można by dobrać taki skład sędziowski który by prezentował różne nurty muzyczne. Poza tym ciekawy pomysł jest by od czasu do czasu jurorzy śpiewali razem - w Ameryce to wyszło więc może i u nas by przeszło. Nergal i Kayah :shock: nie wyobrażam sobie tego i dlatego chciałbym to zobaczyć
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

a ja z chęcią zobaczyłabym w tym programie Sebastana Karpiela Bułecke-mysle ze sprawdziłby sie w 100%,jakos Piaska sobie nie wyobrażam w tym formacie. Natalia jak najbardziej tak-ale czy ona faktycznie sie zgodzi?? Kiedyś była na NIE dla takich programów,ale wszystko sie zmienia :) Kayah z kolei świetnie sie zna na tym co w trafie piszczy,ale w tym programie na Polsacie jako jurorka nie zachwiciła. Pożyjemy zobaczymy-trzeba pamietać też ze 90% newsów faktu to kompletne bzdury zazwyczaj.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Wyjątkowy casting on-line do "The VOICE of Poland"!

http://www.plotek.pl/plotek/1,116221,99 ... .html?bo=1


Zgłaszacie się ? :D

TVP jak widać już na wstępie strzela sobie w kolano . Program promują filmiki z holenderskiej edycji a nie z amerykańskiej .

Filmiki promujące polską edycję

Czy zostaniesz "The voice of Poland"?
http://www.youtube.com/watch?v=1dzXmjG- ... ure=relmfu

The Voice of Poland szuka najlepszego głosu w Polsce
http://www.youtube.com/watch?v=EPsvvMwQ ... r_embedded
( bosche jak ta kobieta z 50 sekundy skrzeczy 8P )

-- Dodano: 12 lip 2011, o 10:45 --

Nosowska też zasiądzie w jury?!

http://www.pudelek.pl/artykul/33666/nos ... ie_w_jury/
TAK TAK i jeszcze raz TAK właśnie o kogoś takiego w jury mi chodzi ! :smile:
ODPOWIEDZ