The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

Kocham ten program <3 Uważam że Kayah ma najlepszą drużynę Filip Moniuszko i Kaja Domińska moi faworyci. :D Bardzo mi się podoba też Monika Urlik i coś czuję że ktoś z drużyny Adama wygra i coś mi mówi że to będzie Monika. Czekam na następny tydzień i moja ulubiona drużynę Kayah. :-)
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

A więc, dzisiaj nikt na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia nie zrobił. Na pewno szkoda mi Kai, która zasłużyła na to żeby zostać. Może rzeczywiście mogli jej trochę repertuar zmienić, ale to nie zmienia faktu, że była świetna. A w wykonaniu Filipa brakowało mi tej mocy, która jest w originale piosenki.

Co do Mateusza. Ania miała rację, był sztuczny i za bardzo na siłę zaśpiewał ta piosenkę. Uwielbiam słuchać tego utworu, bo Edyta śpiewa to genialnie i wyzwala przy tym taaaaakie emocje, a jego wykonanie w ogóle nieprzekonywujące, nie wiem co ludzie głosujący w tym widzieli. I jeszcze te odzywki do Ani, najpierw niech osiągnie to co ona a później niech się wymądrza. 8P

Podsumowując czekam na następny odc, bo będą tam drużyny które bardziej mnie interesują. I jeszcze Kayah wspomniała coś, że Nergal zabrał im utwór Nirvany, który mam nadzieję, że w świetnym wykonaniu w przyszłym odcinku się pojawi. :)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Jesienna aura dała się we znaki wszystkim uczniom, bo nikt nie zaśpiewał idealnie.
W drużynie Kayah'i najlepsza była Edyta Strzycka, a odpaść powinien Mateusz Krautwurst.
W drużynie Piaska najlepszy był Rafał Brzozowski, a odpaść powinna Kasia Lisowska.
Kayah nie klnij :nono: :!:
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Dla mnie dzisiaj najlepsi:
- Monika (mam nadzieję że wygra)
- Damian
- Ola
- Piotr
Fajny odcinek!

A tekst Nergala: "Jesteś moim przedłużeniem penisa" wygrał :lol3: :lol3: :lol3:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Meg pisze: A tekst Nergala: "Jesteś moim przedłużeniem penisa" wygrał
A nie było to "Jesteś przedłużeniem mojego penisa"? :placzka:

Kordy ma u mnie żółtą kartkę - nienawidzę tej piosenki. :zly:

Wygrać powinna Monika i jej bobo :bobo2:

Z drużyny Ani Rudą bym zostawił, a wywalił smutną dziewczynką.

Galewska też mi działa na nerwy, najwchętniej bym nią potrząsnął! :taz:
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Monika najlepsza. Zgadzam się, że powinna wygrać ten program. :-D
Też zostawiłabym tę rudą
Ale cieszę się że odpadł Ares. :D

To co mi się szczególnie nie podobało to "wycharczenie" Nirvany przez Damiana. Za bardzo przekrzyczane. Jak dla mnie brzydkie wykonanie genialnego utworu. :placzka:
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

angela2311 pisze: To co mi się szczególnie nie podobało to "wycharczenie" Nirvany przez Damiana. Za bardzo przekrzyczane.
Mam odmienne zdanie . Wersja Damiana o wiele lepsza od oryginału , którego nie znoszę tak jak i całej Nirvany :P
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

W drużynie Nergala zdecydowanie najlepsza była dzisiaj Monika Urlik, która powinna wygrać program, a najgorszy Ares Chadzinikolau.
W drużynie Ani najlepszy Piotr Niesłuchowski, a najgorsza Aleksandra Galewska, której skrzekotu nie daję rady słuchać.
Kayah pilnuje się z przeklinaniem, a Nergala heart is burning :edi: .
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

zgadzam się monika najlepsza, ale mnie dziś jak nigdy urzekł niesłuchowski- świetne wykonanie, lubie oryginał ale jego wersja podoba mi sie jeszcze bardziej... dzisiaj w programie było wyjątkowo dużo "Kwasu", zarówno na linii juror-juror, jak i juror-uczestnik( ruda nieżle podsumowała Anie), zresztą widac że emocje nie są udawane bo w paru miejscach atmosfera była na prawdę gęsta..grek powinien juz dawno odpaść, ruda dobra ale fakt z jej umiejętnościami do urlikowej jej daleko.Czy tylko mnie wkurza ciągłe podkreslanie przez anie jaka to ona smutna i w ogóle??, szczerze program sprawił że jakoś mniej ja lubię jako osobę, taka su(ch/k)a która zazdzrości lepiej uzdolnionym wokalnie nie bojącym sie się pokazywać głosu.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

addar pisze:Czy tylko mnie wkurza ciągłe podkreslanie przez anie jaka to ona smutna i w ogóle??,
Ma piosenkę "Smutek mam we krwi" no więc to podkreśla :placzka:

Mnie to specjalnie nie raz, ale Ania jest trenerem, którego jakoś najtrudniej polubić i nawet szczególnie nie potrafię określić w czym dokładnie tkwi problem, jakaś taka najbardziej nadęta, najmniej empatyczna etc.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: The Voice of Poland

Post autor: vanity »

Nie lubię piosenki, którą zaśpiewała Monika, ale jej wykonanie sprawiło, że byłam w stanie jej wysłuchać. Dziewczyna ma coś w sobie. Myślę (podobnie jak inni) Monika powinna wygrać ten program, zasługuje na to. Choć nie wiem jak jej kariera będzie wyglądać w bliższej przyszłości. Jest w ciąży. Po wygranej nie da rady za dużo zdziałać w studio nagraniowym, potem poród, macierzyński..... a poza tym, ona ma chyba już trzecie dziecko w drodze.... wow. W każdym razie, mam nadzieje, że jej kariera nie potoczy się jak Mateusza K.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

Monika od początku była moją faworytką, więc pewnie wygra jakaś miernota, nad którą przez chwilę będą zachwycać się jurorzy, Kayah może nawet będzie bić brawo na stojaka, a potem słuch po osobie zaginie.

Tekst, który wczoraj ruda sprzedała Ani na sam koniec, można by również rzucić Kayah, która wiele talentów zmarnowała na Mateusza. Widocznie, gdy on śpiewa, to ona czuje. W każdym razie z drużyny Ani też wywaliłbym wczoraj rudą, którą generalnie lubiłem.

Ze wszystkich wczorajszych wykonań najbardziej podobal mi się Piotr z "Zombie". Nie przepadam za chłopakiem, ale widocznie, gdy utwór mu podejdzie, to jest super.

Reszta, poza Moniką i Damianem, była kiepska. Nie wiem, co się stało Galewskiej i Ewelinie, ale ani jedno ani drugie wykonanie mi się nie podobało. Ewelina faktycznie za bardzo się wciela w jakieś postacie, a nie o to chodzi. Lady Gagę można by naprawdę fajnie zaśpiewać.

Ku mojemu zaskoczeniu, uważam, że najlepszą, najbardziej konkretną, a nie mdłą, drużynę ma Nergal.
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Rose pisze:
angela2311 pisze: To co mi się szczególnie nie podobało to "wycharczenie" Nirvany przez Damiana. Za bardzo przekrzyczane.
Mam odmienne zdanie . Wersja Damiana o wiele lepsza od oryginału , którego nie znoszę tak jak i całej Nirvany :P
Lepsza od oryginału? :shock: Jak dla mnie to on nawet się nie zbliżył do oryginału. Słaba interpretacja. Dla mnie to było tak jakby on sobie pomyślał, ok mam piosenkę Nirvany to wystarczy sobie pokrzyczeć i będzie super, a to nie o to chodzi. Jak śpiewa to Kurt to czuć te emocje, serce i duszę wkładane w utwór, a tu nie było nic. Mogę tylko dodać, że dla mnie to jest taki utwór Nirvany, jak przypuszczam dla Ciebie (zresztą dla mnie też) "The show must go on" zespołu Queen, taki hymn zespołu. I już nikt nigdy nie wykona tego tak, jak tylko Kurt to potrafił.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: The Voice of Poland

Post autor: vanity »

Piter pisze:Ewelina faktycznie za bardzo się wciela w jakieś postacie, a nie o to chodzi. Lady Gagę można by naprawdę fajnie zaśpiewać.
Pierwszy raz nie podobał mi się jej występ.
Piter pisze:Ku mojemu zaskoczeniu, uważam, że najlepszą, najbardziej konkretną, a nie mdłą, drużynę ma Nergal.
Od początku ta drużyna podoba mi się najbardziej. Do tej pory uważałam, że to częściowo "wina" Nergala i jego wpływom na wybór repertuaru dla swoich uczniów, ale w ostatnim odcinku Kayah zasugerowała, że może tak nie być. Jak to w końcu jest, wybierają co chcą, czy też mają listę utworów jak na eliminacjach, a aranżacja i interpretacja to już kwestia indywidualna?
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: The Voice of Poland

Post autor: Wojtuś »

Kayah na swoim facebooku poimformowała, że w sobotę ktoś z jej drużyny zaśpiewa piosenkę Edyty - Nie prosze o więcej. Jestem bardzo ciekway jak to wyjdzie i kto to zaśpiewa?
ODPOWIEDZ