The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland

Post autor: dorota »

a czy to przypadkiem nie podczas wizyty Edyty w Kanadzie jakaś zagraniczna wytwórnia zainteresowała się naszą Divą i ewentualną współpracą ? :lol3: :lol3: :lol3:

o kurcze, pomyliłam tematy ;)
Ostatnio zmieniony 20 maja 2013, 8:59 przez dorota, łącznie zmieniany 1 raz.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

Myślę, że gdyby AM Jopek, do której nic nie mam, tak zaśpiewała "Ale jestem" w Dublinie w 1996 roku jak Dorota wczoraj, byśmy wygrali tamtą Eurowizję. Energia, którą emanuje Dorota podczas śpiewu, to fenomen, geniusz. Dziewczyna śpiewa naturalnie, to nie wyuczone, ma taki dar. Równie pięknie zaśpiewała "Najpiękniejszych". Artystka kompletna.

Sikorę też bardzo lubię i cieszę się ze zwycięstwa, choć żałuję, że nie zwyciężyły obie, bo obie są świetne.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: The Voice of Poland

Post autor: pijej1 »

Przepraszam ale już mnie nudzą zachwyty nad Dorotą - wydziera sie jak darte prześcieradło w dodatku bolą mnie przy tym darciu uszy - nie potrafi wyciagnąć gór mimo że sie sili jak kotka przy porodzie 29 miotu ...
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

pijej1 pisze:Przepraszam ale już mnie nudzą zachwyty nad Dorotą - wydziera sie jak darte prześcieradło w dodatku bolą mnie przy tym darciu uszy - nie potrafi wyciagnąć gór mimo że sie sili jak kotka przy porodzie 29 miotu ...
W takim razie się jeszcze trochę pozachwycam, żebyś się porzygał.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Natu$ »

Pijej, nie czytaj!

Ale jestem Doroty mnie oczarowało, podobnie jak występ z T&B. Naprawdę trafia do mnie swoim śpiewem i porusza za każdym razem. Dla mnie to taka typowa artystyczna wrażliwość, wielki głos, wielka dusza, wielkie serce. Żałuję, że to nie ona wygrała, ale wydaje mi się, że nie ma to większego znaczenia. Dotarła do finału, do ścisłej dwójki, pokazała się społeczeństwu i o to chodziło. Dalej sobie poradzi.

Kibicowałam też ogromnie Michałowi, jego duet z Justyną - WOW!!! :shock: Coś pięknego. Takie głosy, takie wrażliwości w jednej z moich ukochanych piosenek Justyny. Miodzio. :wub:

Natalia Nykiel, widać, że największy żółtodziób z pośród finalistów i nie tylko. Fajna barwa, ale wydaje mi się, że jeszcze dużo trudów przed nią.

No i zwyciężczyni - Natalia Sikora. Jej Cry baby zachwyca, ma w sobie prawdę i naturalność, a także charyzmę i zwierzęcość na scenie. Bliżej mi artystycznie do Doroty i Michała, ale i poczynania Natalii będę bacznie obserwować, bo to niezaprzeczalnie także wielka Artystka.

Podsumowując, tak jak już mówimy od kilku tygodni - XF, MBTM mogą się schować przed TVoP. Niesamowicie wysoki poziom, nie pamiętam, kiedy było AŻ TYLE wspaniałych talentów w takim programie. Ogromnie trzymam kciuki, żeby ludzie po programie o nich nie zapomnieli i żeby chociaż kilku osobom się udało naprawdę zaistnieć ze swoim repertuarem, bo są tego godni. Leniwe diwy niech sobie siedzą w swoim wyimaginowanym świecie, nowi Artyści wkraczają, będzie kogo słuchać.

Szczególnie czekam na dzieła Kasi Dereń, Doroty Osińskiej, Michała Sobierajskiego, Natalii Sikory, Magdy Tul i Bartka Czupy Zawadzkiego (byłam ostanio na jego koncercie - cudowny jest :wub: ). :d
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

Natu$, wspomniałaś o duecie Michała z Justyną. Lubię tę piosenkę, zawsze na niej ryczę, zwłaszcza podczas wykonania z koncertu tuż po katastrofie smoleńskiej, w której Justyna straciła przyjaciółkę - ten występ był poruszający. W sobotę Michał uderzał w taką delikatną nutę, przy Justynie przestałem chlipać. Jakoś mi psuła wszystko.. :)
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

Ciekawe co by zrobili jakby wygrała Osińska-przeciez ona juz brała udział w opolskich debiutach, zajeła nawet 2 miejsce i chyba jakaś nagrode od dziennikarzy dostała? Być moze można debiutować 2 razy.../
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: The Voice of Poland

Post autor: Emila555 »

Piękny finał na miarę tej edycji.
Najlepszej edycji. Nie wiem czy kolejna przyniesie tak wiele wspaniałaych talentów i głosów.

Strasznie żałuję, że nie wygrała Dorota, ale pocieszam się tym, że Edyta na Eurowizji też zajęła 2 miejsce :PP :lol3:

Występ Michała Sobierajksiego i Justyny Steczkowskiej zwalił mnie z nóg :o
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

"The Voice of Poland" straciło 100 tys. widzów. Będzie kolejny sezon?
http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/a ... idzow.html
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: The Voice of Poland

Post autor: Aro »

Myślę, że będzie kolejny sezon. Spadki oglądalności dotknęły wszystkie programy typu talent show. Wystarczy porównać widownię ostatnich odcinków. Finał "The Voice..." 2,2 mln, a emitowany w tym samym czasie półfinał "X Factor" zaledwie 2,3 mln. Kiedyś różnica była dużo, dużo większa. Średnia widownia pierwszego sezonu "X Factora" to 4,5 mln.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Natu$ »

Przesyt jest po prostu. Teraz sezon, może dwa powinni sobie odpuścić tego typu programy i dać ludziom trochę odpocząć.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: The Voice of Poland

Post autor: vanity »

Innym powodem może zwiększenie ilości kanałów telewizji naziemnej.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: The Voice of Poland

Post autor: KrzysiekF »

Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

We wrześniu nowy album Osińskiej, a nieco wcześniej wznowienie drugiego albumu :wink:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: The Voice of Poland

Post autor: Aro »

Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie dowiedziały się, że szykują trzecią edycję http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/th ... nia-w-tvp2
ODPOWIEDZ