The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

bardzo muzyczny program , i to mi sie podoba, naliczyłem 17 wykonów , takiego rekordu chyba nie pobijł jeszcze zaden program, i to się chwali :lol: . tez żal mi tego maćka, krauwurst nie dość że miał już swoją szanse i nagrał płyte , to jeszcze jest tak maksymalnie denerwujacy że az bym mu w morde na otrzeżwienie szczelił-kayha pokazuję że jednak znajomości biorą górę. Od piacha tez powinień ten Ian- głos przeciętny żeby nie powiedzieć czasami brzydki, a dziewczyna ładna i ładnie śpiewająca....prawda dzis najładniej śpiewał holender:)
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Rose pisze:Rafał Brzozowski i Kaja Domińska dzisiaj najlepsi a pozostali... żal komentować
Tak zgadzam się. Dla mnie jeszcze Antek fajnie zaśpiewał.
Bardziej podobało mi się wykonanie Ewy niż Ian'a. Szkoda, że odpadła. Zwłaszcza, że jako jedyna śpiewała po polsku. :)
Kaja świetne wykonanie.
Myślę, że ten następny odcinek będzie ciekawszy, gdyż wolę drużyny Nergala i Ani. Szczególnie czekam na Piotra Niesłuchowskiego. :)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Voice of Poland

Post autor: Dobi »

addar pisze:prawda dzis najładniej śpiewał holender:)
Ben Saunders. Mnie w czasie jego występu uderzyła jedna rzecz, mianowicie jego śpiew po angielsku. Niestety wszyscy nasi uczestnicy wypadali przy nim jak uczniaki którzy zapamiętali tekst jednej piosenki i ją wykonali.

Zawsze mnie intrygowało dlaczego ktoś porywa się śpiewać w obcym języku, skoro mu to ewidentnie nie idzie. Dziwne, że ani Kayah ani Andrzej tego nie dostrzegli / usłyszeli.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

addar pisze:naliczyłem 17 wykonów
18 (10 uczestnicy+4 pojedynek+2 holender+1 drużyna Piaska+1 drużyna Kayah)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Dla mnie The Voice jest bezsprzecznie najlepszym muzycznym programem tego typu w naszym kraju.
Odcinek na żywo tylko tego dowiódł. Podobało mi się studio i ilość osób na widowni, TVP się postarała. To są może szczegóły ale ważne.

Jednak najważniejsi są uczestnicy którzy prezentują bardzo wysoki poziom (no może nie wszyscy) ale jednak.
Jest dużo śpiewania i mało paplaniny, nareszcie!
Występy trenerów ze swoimi podopiecznymi też warte uwagi. Po prostu oglądając The Voice nie nudzę się co chwila jakiś ciekawy występ mam nadzieję że tak będzie dalej.

Co do trenerów... treściwe wypowiedzi bez mizdrzenia się. No może trochę zachowanie Kayah to burzy ale wydaje mi się to bardzo naturalne i niewymuszone.

Życzyłabym sobie żeby nasza Edyta jeśli się kiedyś zdecyduje na program tego typu to będzie to właśnie The Voice.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: The Voice of Poland

Post autor: Charlie »

Meg pisze:Życzyłabym sobie żeby nasza Edyta jeśli się kiedyś zdecyduje na program tego typu to będzie to właśnie The Voice.
Oglądając powtórkę wyobrażałem sobie Edytę na przesłuchaniach w ciemno... biedna by wciskała przycisk przy każdym wykonawcy, większość by chciała być w jej drużynie a potem by był wielki ból żeby kogoś się pozbyć... nie to nie dla niej :) zbytnio by to przeżyła. Ale jako gość specjalny lub członek "Dream team'u"? Czemu nie :D
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

caroolek26 pisze: biedna by wciskała przycisk przy każdym wykonawcy
byś się zdziwił :lol: , edyta potrafi być surowa, w josu nie raz pokazywała na co ją stac. Tu by nie było taryfy ulgowej, moim zdaniem program wprost stworzony dla edyty , i mówie to po raz kolejny, jezeli sprzedac duszę diabłu to tylko takiemu!! w programie liczy się talent , a nie cała otoczka i budowanie sztucznych wzruszeń.dziwie się że tvp nie powalczyło o naszą dive, mam nadzieje ze wywalą nergala, lub rinke pokłoci się z kayahą i nasz "kotek" wsiupnie na jej miejsce
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: angela2311 »

Tak jak myślałam, dzisiaj o wiele lepszy odcinek. Jak dla mnie Monika najlepsza.Zaśpiewała Iron Maiden niesamowicie. Świetny wybór piosenki.Była moc :580: :D
Damian tez świetnie.
Coraz bardziej mi się ten program podoba. Utwory, które oni wybierają są świetne, zwłaszcza w tym odcinku były. Iron Maiden, R.E.M, Depeche Mode, Amy Winehouse jak ja to uwielbiam :)

Ania Dąbrowska dobry wybór Ewa o wiele lepsza od Kasi. :)
Szkoda mi tylko Filipa. Uważam, ze Nergal powinien go zostawić. Lepszy od Aresa.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Zgadzam się odcinek naprawdę na wysokim poziomie. Dzisiaj wg mnie najlepsi byli z drużyny Ani: Ola i Ewa :D a z drużyny Nergala: Monika, Damian i Ewelina :)

Monika w piosence Iron Maiden naprawdę dała czasu. Genialny dobór repertuaru :D
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: The Voice of Poland

Post autor: Rose »

Świetny odcinek a najlepszy był wspólny występ grupy Nergala !
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Ten program jest po prostu doskonały. Monika mnie powaliła!!!
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Meg »

Rose pisze:Świetny odcinek a najlepszy był wspólny występ grupy Nergala !
Taaak, zgadzam się! Chociaż występ grupowy Ani tez mi się podobał :D
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: The Voice of Poland

Post autor: ja30 »

U mnie zacznie sie ten program pod koniec miesiaca
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: The Voice of Poland

Post autor: vanity »

Krótko: Monika zaśpiewała zdecydowanie najlepiej i najciekawiej ze wszystkich uczestników. Poza nią świetnie wypadł także Damian. Szkoda Filipa, ale niestety w tym odcinku jego występ ociekał nudą. Trzymam kciuki za uczniów Nergala, bez względu na to, kto jest w niej najlepszy.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Robik »

Po obejrzeniu 2 odcinków na żywo, doszedłem do wniosku, że najwyższy poziom wokalny w grupie ma Kayah, potem Nergal, Piasek a najniższy Ania.
Wczoraj w drużynie Nergala najlepsza była Monika Urlik, a najgorszy Filip Sałapa. W drużynie Ani najlepsza była Ewa Szlachcic, a najgorsza Ola Galewska (nie lubię takiej kluchy w głosie).
ODPOWIEDZ