The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

Nie martwiłbym się o repertuar dla Doroty. Dziewczyna działa już chyba ponad 10 lat, zna tekściarzy, kompozytorów. Wydała dobry album, w który nikt nie chciał zainwestować. Teraz program doda jej popularności - na to liczę.

Z wczorajszym występów najbardziej podobała mi się Sikora. Żałuję, że Justyna opuściła drużynę Patrycji, ja wyrzuciłbym Natalię, ale ją pokochali widzowie.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: The Voice of Poland

Post autor: ja30 »

aby nie wygrala tego Osinska bo to bedzie smieszne. dorota pracuje juz w teatrze roma ma swoje przedstawienia recitale itp.
nie moge jej sluchac bo zawsze wychodzi po za rytm zmienia melodie.
nie lubie jak ludzie zaluja kogos jesli ktos cos ma wrodzonego i daja mu wielka sznase aby byl kims wielkim(gwiazda)
kaska deren jest swietna powinna wygrac ten program.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: The Voice of Poland

Post autor: Virtual Tom »

Jak bardzo lubię Dorotę, tak nie spodziewałem się, że można zamordować "I have nothing" jak widać można, nie słyszałem jeszcze tak złej interpretacji.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: The Voice of Poland

Post autor: ja30 »

i jak ona moze to wygrac?
widac bylo jakie ma braki jak spiewali oni wszyscy szybszy kawalek. ona tylko nadaje sie do ballad a to robi sie nudne .
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: The Voice of Poland

Post autor: Matiz99 »

A ja nie miałem czasu obejrzeć :roll: Muszę pomęczyć potem YT :-)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland

Post autor: dorota »

powtórzę się - nie podchodzi mi Dorota O. i jej śpiew - I have nothing - tragedia, drażni mnie jej barwa głosu, sposób śpiewania, mam wrażenie, że ona potrafi się tylko wydzierać i to dość nieumiejętnie,

do tego jest jakaś taka skrzywiona, jak dla mnie, mało sympatyczna... :roll:

najlepsza i tak jest Justyna! :idol: w dobie upadku polskiego szołbiznesu takie osobowości jak Justyna to prawdziwy skarb narodowy! :cool2:

natomiast oglądając Patrycję cały czas zastanawiam się, jakie operacje sobie fundnęła, lista rośnie z odcinka na odcinek, począwszy od nosa :lol3:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: The Voice of Poland

Post autor: Piter »

Moim zdaniem, bardzo łatwo zamordować I have nth. Sam morduję tę piosenkę dośyć często, szczególnie gdy jestem pod wpływem. Dorota zaprezentowała swoją wersję, jak zawsze. To dość dojrzała wokalistka, więc zawsze będzie śpiewać po swojemu. Stylistycznie był to musical, trochę patos, ale wyraz ogólny na plus. Zgadzam się z Justyną, że żal Doroty dla popu, chłopcy powinni zaproponować jej nieco inny, bardziej do przemyślenia reperuar. Mniej formy, a więcej treści, wtedy będzie fajnie. Swoją drogą, polecam piosenkę "Zamiast" w wykonaniu Osińskiej. Jest na YT, koncert transmitowany przez Tv Trwam.

Uważam, że program powinny wygrać Osińska lub Sikora.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Natu$ »

Myślę, że finałowa czwórka jest już jasna - Sobierajski, Osińska, Nykiel i Sikora, gdzie o zwycięstwo powalczy pierwsza dwójka z naciskiem na Dorotę.

Muszę przyznać, że od czasów... Edyty Górniak nikt mnie tak nie wzruszał emocjonalnością swojego głosu, więc bardzo kibicuję Dorocie, a jednocześnie ubolewam, że Kasia Dereń jest w tej samem drużynie, bo to znaczy, że nie zobaczymy jej w finale.

Co do "życia po". Naprawdę sporo uczestników ma już gotowy swój materiał (Dorota i Kasia mówiły dzisiaj o tym w Pytaniu na śniadanie) i tylko czeka, żeby ktoś sypnął kasą i są gotowi nagrywać, więc myślę, że nie będziemy musieli długo czekać na płyty kilku z nich. To są ludzie (szczególnie te dwie panie), którzy naprawdę gdzieś już tam w branży są znani, więc się o nich nie martwię.

Co do sobotnich występów. Dorota, Natalia Sikora i Michał trochę poniżej swoich możliwości. Tyłka mi tym razem nie urwało. Świetne występy Kasi Dereń i Natalii Nykiel (w sumie dziewczyna do mnie nie trafia, ale tym razem muszę przyznać, że słuchałam z zainteresowanie). No i oczywiście - Justyna Steczkowska <3 Ogólnie, moim zdaniem, dużo słabszy live, niż poprzedni.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: The Voice of Poland

Post autor: Matiz99 »

Jak dla mnie Kasia Dereń powinna wygrań. Śpiewa już jak ukształtowana wokalistka. Dla mnie jest najlepsza w tym programie! Ale Osinskiej też kibicuje :P Powaliła mnie ostatnio Je T'aime.

Za to Natalii Sikory nienawidzę. Sikora a skrzeczy jak wrona :wink: I osobowość mnie drażni. Zawsze zmieniam kanał :-)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

tez nie lubię sikory , nazywam ten typ "śpiewające meliniary", dorotka winna wygrać :d
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland

Post autor: dorota »

jedna śpiewająca Dorota w polskim piekiełku wystarczy aż nadto :lol3: :lol:
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

1. miejsce będzie mieć Dorota Osińska, 2. Natalia Sikora, 3. Michał Sobierajski, 4. Natalia Nykiel przecież to pewne.

Dorota Osińska i Kasia Dereń najlepsze!!
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: The Voice of Poland

Post autor: karen »

Na jakiej zasadzie będe przechodzić do finału w tej edycji? To będzie decyzja jurorów czy telewidzów-kto wystąpi w finale? Jesli jurorów to w finale będzie Dereń, jeśli widzów to do finału trafi Osińska. Proste-Dereń śpiewa w chórkach u Ani Szarmach-a Szarmach i Afromental mają tego samego menadzera, nawiasem mówiac brata Szarmach. Jęsli finał bedzie zalezy od decyzji jurorów to od Markowskiej na 100% przejdzie ta Żaneta :) a tak na marginesie, kiedyś kiedyś pracowałam z mamą Natali Nykiel-i Natalke pamiętam jak była mała słodka dziewczynką ;)
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: The Voice of Poland

Post autor: Emila555 »

karen pisze:Na jakiej zasadzie będe przechodzić do finału w tej edycji?
Z tego co pamiętam, to teraz głosują już tylko telewidzowie. Ale mogę się mylić, bo jak powszechnie wiadomo pamięć dobra, ale krótka :lol3:
karen pisze: tak na marginesie, kiedyś kiedyś pracowałam z mamą Natali Nykiel-i Natalke pamiętam jak była mała słodka dziewczynką
Ooooo jak fajnie :d
karen pisze:Jęsli finał bedzie zalezy od decyzji jurorów to od Markowskiej na 100% przejdzie ta Żaneta

Nic nie mam do Żanety ale Patrycja mnie denerwuje, za każdym razem wybroni Żanetę, może niech w końcu telewidzowie zadecydują kogo chcą słuchać.

A tak nawiasem mówiąc nie daruję Justynie, że wyrzuciła z programu Sabinę Golanowską, słuchałam na YT jej nagrań, wystąpień, ale dziewczyna ma potencjał, ona by dopiero teraz pokazała co potrafi! Jest świetna.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

Nie tylko nie to, Żanety nie trawie, uwielbiałam Sabine Golanowską nie wiem czemu Pati ją odrzuciła, potem Justyna wielka szkoda.
ODPOWIEDZ