The Voice of Poland

Nowy program TVP

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska odchodzi z programu
http://muzyka.onet.pl/inne/the-voice/th ... omosc.html
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: The Voice of Poland

Post autor: cosmic84 »

Mam nadzieje, ze beda sie trzymac zasady - kazda edycja z nowymi jurorami - i wymienia wszystkich i tym razem. W kolejnej chce E.G., Braci, Ewe Bem i Ryszarda Rynkowskiego.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: Natu$ »

Uczestnicy Voice'a działają. :d

W piątek miałam przyjemność posłuchać na żywo Michała Sobierajskiego i Natalię Nykiel, wczoraj zaś - Kasię Dereń.

Dwójka pierwszych wystąpiła jako support przed zespołem Afromental. Oboje pokazali, jak nie tylko mają wspaniałe głosy, ale i dusze. Michał akompaniował, oboje na zmianę śpiewali. Na końcu duecik. Naprawdę urocze było, gdy peszyli się po każdych gorących oklaskach od publiczności i nieśmiało dziękowali. Michał zachwycał mnie od dawna, Natalia pokazała, że jej nie doceniałam w programie, bo też ma niesamowity potencjał i wrażliwość.

Co do Kasi Dereń - moi państwo, to jest prawdziwy The Voice of Poland! Co za barwa, co za technika, co za warsztat, pewność siebie, obycie ze sceną i interpretacja! Zaśpiewała same covery (Sweet dreams, Heaven, Do kiedy jestem, Do it like a dude, coś tam jeszcze Jessie J, coś Adele i Alici Keys, Rude boy itd.), a wszystko genialne przepuszczone przez siebie. Bez wielkich cyrygieli - tylko ona i pan na klawiszach, a człowiek przez godzinę się uśmiecha. Piękne uczucie, uczta dla ucha, jak i dla oka, bo prezentowała się świetnie. Oprócz tego, że jest naprawdę świetną wokalistką, jest naprawdę przemiłą osobą. Bardzo chętnie pozowała do zdjęć, rozdawała autografy, rozmawiała. Na nieśmiałe pytanie: "Czy ja też mógłbym/mogłabym zrobić sobie z panią zdjęcie?" odpowiedziała: "Pewnie, dla mnie to też jest ogromna przyjemność!". Człowiek cały czas uśmiechnięty i emanujący potężną energią. Jestem oczarowana jeszcze bardziej, niż siedząc przed telewizorem. Warto było ruszyć dupkę, wsiąść w pociąg i się zachwycać.

Jeśli będziecie mieli okazję posłuchać na żywo - naprawdę polecam! :)
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

Jak dla mnie Patrycja Markowska, Tomson i Baron albo Marek mogą zostać. Ja bym chciała w jury Edytę Górniak i Beatę Kozidrak!
Awatar użytkownika
adik1148
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 309
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: adik1148 »

http://muzyka.interia.pl/pop/news/polsk ... 1933169,50

Edyta w The Voice ? O.o Oby nie ! Oglądalnosc maja masakrycznie niska:/ nizszą nawet od trudnych spraw i ukrytych prawd :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: The Voice of Poland

Post autor: Aro »

adik1148 pisze:Oglądalnosc maja masakrycznie niska:/ nizszą nawet od trudnych spraw i ukrytych prawd
Oczywiście bzdura. :) Nie chcę tam jednak divy... Dla dobra programu. :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

Program na wysokim poziomie, jednak mam uzasadnione obawy czy nie obniżyłby lotów z Edytą skaczącą po fotelach jak w JOŚ. Górniak potrafi być merytoryczna, jej uwagi mogą być cenne, tylko diwa i jej ego zazwyczaj wypełniają całą przestrzeń. Nieważne ile telewizor ma cali :roll:

Nie ulega jednak wątpliwości, że jeśli EG dostanie intratną propozycję, na pewno ją przyjmie. Szykujmy już popcorn i chusteczki.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: The Voice of Poland

Post autor: dorota »

fanusia_anka pisze:Jak dla mnie Patrycja Markowska, Tomson i Baron albo Marek mogą zostać. Ja bym chciała w jury Edytę Górniak i Beatę Kozidrak!
tylko nie Edyta, znowu będzie płakać i robić z siebie słodką idiotkę .... :gaah:

fajny komentarz pod newsem:
Pierwszej nie można słuchać co ma do powiedzenia, na drugą nie można patrzeć ani słuchać co ma do powiedzenia lub zaśpiewania.
- pierwsza to Edyta, druga - Maria Peszek ;-)

święte słowa :lol3:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: The Voice of Poland

Post autor: Mist »

No to już wiemy w jakim studio Edyta siedziała i nagrywała :lol: robili casting :D
Na pewno jeżeli chodzi o obecny styl życia to posada w tv to najlepsze co by ja mogło spotkać wiec na pewno przyjmie propozycję
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: The Voice of Poland

Post autor: Aro »

Pewnie nie byłbym sobą gdybym się nie odniósł do tego co napisał adik1148 opierając się o dane o oglądalności:

Trudne sprawy 1,4 mln widzów
Ukryta prawda 2,4 mln widzów (dane za rok 2012, brak kompletnych za rok 2013)
The Voice of Poland 2 2,1 mln widzów

A więc "Ukryta prawda" ma więcej widzów, ale to akurat dobrze o widzach TVN-u nie świadczy. :D
Awatar użytkownika
adik1148
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 309
Rejestracja: 25 sie 2010, 14:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: adik1148 »

tvn ma zawsze większą widownie , bo jest większą stacją , niż tvp2 ;) jeśli chodzi o widzów tvp , a tvn to nie od dzisiaj wiadomo , że więcej młodych i wykształconych osób ogląda TVN , a starszych i z brakiem wykształcenia tvp :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: The Voice of Poland

Post autor: Aro »

adik1148 pisze:tvn ma zawsze większą widownie , bo jest większą stacją , niż tvp2
No, ale na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski? TVP 2 traktujemy jako część TVP która jest jednak dużo większa od TVN-u. :D I nie zawsze ma większą widownię. :) Gdy leci MJM to TVP 2 ma 7 mln widzów, a TVN 1,7 mln. ;) Jest jeszcze parę takich przypadków. Co do reszty to się zgodzę bo TVN jest miejską stacją, ale napisałem już, że to tylko źle świadczy o widzach tej stacji, że tak mózgojebne programy oglądają. :D
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: The Voice of Poland

Post autor: addar »

a ja wam powiem ze nawet chce tam edyty, i tak nic innego nie robi, a tam moglibysmy liczyc na pare swietnych wykonow. I nie oszukujmy sie edyta jest najodpowiedniejsza osoba to wdalszym ciagu voice of poland i jezeli ktokolwiek ma szukac nowego to tylko ona.W JOSu niejednokrotnie pokazywala ze potrafi byc merytoryczna a igdyby dobrze to rezegrala na nowo moze zdobyc popularnosc.Osobiscir jestem bardzo ciekawy jakie osoby wybralaby edyta,licze wiec na jej udzial.Zedy i tak juz koncettujacej artystki nie zrobimy,wole wiec by byla jurorka w muzycznym show niz totalna celebrytka
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: The Voice of Poland

Post autor: Flux »

addar, racja. Przynajmniej częściowo. Górniak i tak nic nie robi poza programami telewizyjnymi, więc nie koliduje to z jej „obowiązkami” (diwa nic nie musi). Ten program zapewniłby jej płynność finansową na najbliższe miesiące nic nie robienia. Bo nikt chyba nie wierzy, że Edyta przeznaczyłaby znaczną część pieniędzy na rozwój artystyczny jak Steczkowska. Jak zauważyłeś (a co ja również wynotowałem) Edyta potrafi mówić całkiem do rzeczy, ale ma tak silną predylekcję do skupiania uwagi na swojej osobie, że w okamgnieniu zniszczyłaby istotę tego programu. Co do poprawy wizerunku - po JOŚ w pamięci widzów utrwaliła się niestabilna emocjonalnie, rozhisteryzowana dzidzia-piernik. Tym razem mogłoby być jeszcze gorzej, ponieważ EG zupełnie traci nad sobą kontrolę i coraz jawniej obnosi się ze swoim trudnym charakterem. Chwilowa popularność pewnie by przyszła, na fejsie miałaby tysiąc nowych lajków, ale co z tego? To wciąż tania i złudna sława. Mam też poważne wątpliwości co do gustu osoby, która nazywa Rihannę pięknym głosem i ryczy jak bóbr po słabych występach śpiewających celebrytów.
Awatar użytkownika
fanusia_anka
Impossible
Impossible
Posty: 1524
Rejestracja: 04 cze 2010, 22:15
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poznań

Re: The Voice of Poland

Post autor: fanusia_anka »

Kto zasiądzie w fotelach trenerów "The Voice of Poland"?
http://muzyka.wp.pl/gid,676561,title,Kt ... leria.html
ODPOWIEDZ